با استناد به احتمال ‘درد و درد و رنج بی نیاز,’ ما قضاوت توقف سرگیری فدرال اعدام

این است که در حال توسعه داستان… لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی از…

ایالات متحده منطقه قاضی روز دوشنبه به طور موقت مسدود مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از سرگیری فدرال اعدام پس از 17 سال غیررسمی شکستن یک تصمیم که صرف ساعت قبل از زندانی Daniel Lee Lewis شد کشته با تزریق مواد کشنده در زندان در ترر هوت ایندیانا با وجود اعتراض از قربانیان و بستگان و حامیان حقوق بشر.

قاضی تانیا Chutkan از واشنگتن با صدور دستور مقدماتی جلوگیری از اعدام و سه نفر دیگر از زندانیان محکوم به اعدام در حالی که دادگاه شنیدن مربوطه خود را به چالش به دولت بحث تزریق کشنده پروتکل مربوط به تنها داروی پنتوباربیتال که جایگزین سه کوکتل مواد مخدر است که تا به حال مسائل مربوط به عرضه.

Chutkan گزارش حکم داد که پروتکل مخفیانه توسعه در اوایل جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوره اول و اعلام کرد ایالات متحده دادستان کل ویلیام بار در ماه جولای سال 2019 است که “به احتمال بسیار زیاد به علت درد شدید و درد و رنج بی نیاز” که آن را خلاف قانون اساسی به عنوان یک تخلف هشتم متمم قانون اساسی را مبنی بر بی رحمانه و غیر معمول است.

لی راه اندازی شد به کشته شدن 4 بعد از ظهر به وقت محلی در روز دوشنبه. دولت فدرال نیز برنامه ریزی برای اجرای دو زندانی دیگر در زندان ایندیانا—Wesley Persian Purkey و داستین لی Honken—بعد از این هفته به دنبال کیت Dwayne نلسون در تاریخ 28 اوت است.

به عنوان NPR گزارش روز دوشنبه:

Chutkan گفت: در آخرین لحظه حکم تنها چند ساعت قبل از اعدام شدند مجموعه به رزومه برای اولین بار در 17 سال بود “تاسف” اما او مقصر وزارت دادگستری برای مسابقه پیش رو قبل از چالش های قانونی تا به حال شده است به طور کامل پخش شد.

این تصمیم در میان موج دادخواهی مربوط به اعضای خانواده قربانیان و مذهبی مشاوران به مردان در فدرال محکوم به اعدام.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در نهایت دیوان عالی ایالات متحده ممکن است حرف آخر.

Chutkan به این نتیجه رسیدند در نظر او (pdf) است که هنوز هم وجود دارد مسائل حقوقی را حل و فصل نوشته است که “مردم است نه خدمت کوتاه-اتصال مشروع روند قضایی است و تا حد زیادی در خدمت تلاش برای اطمینان حاصل شود که جدی ترین مجازات های اعمال شده در شیوه ای سازگار با قانون اساسی ما” با توجه به تپه.

شاون نولان یکی از زندانیان’ وکلای استقبال Chutkan تصمیم در بیانیه ای همچنین گزارش شده توسط تپه.

“دولت تلاش کرده است برای شخم زدن به جلو با این اعدامها با وجود بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده در مورد قانونی بودن آن جدید اجرای پروتکل” نولان گفت. “دادگاه بخش را در دستور تضمین می کند که دادگاه این فرصت را به دقت آدرس این مسائل.”

“توجه به این که این اعدامها را تهدید به تبدیل شدن به Coivd-19 فوق العاده-پخش حوادث” نولان افزود: “این دستور را همچنین حفاظت از زندگی و سلامت تادیبی کارکنان قربانی اعضای خانواده روحانی و مشاوران و وکلای مدافع و دیگران که باید شاهد اعدام.”

این خبر نیز جشن ضد مجازات اعدام فعالان که جمع آوری شده در ایندیانا دوشنبه:

وزارت دادگستری بلافاصله به دادگاه تجدید نظر Chutkan حکم به ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا مدار با توجه به آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>