با اشاره به همه گیر گزارشگر حقوق بشر با طرح آمریکا برای انتشار مهاجران برگزار می شود برای پردازش

سازمان ملل متحد, حقوق بشر, کارشناس روز دوشنبه خواست دولت ایالات متحده برای جلوگیری از بازداشت مهاجران که در حال “برگزار می شود برای پردازش” از مهاجرت خود ادعا می کند در “سر می برند و غیر بهداشتی اداری مراکز” با استناد به نگرانی در مورد در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر.

“این بسیار دشوار است برای نگه داشتن لازم است فاصله فیزیکی در بازداشت به سر می برند امکانات” Felipe González مورالس سازمان ملل و گزارشگر ویژه در مورد حقوق بشر مهاجران در بیانیه ای گفت:. “به طور قابل توجهی کاهش تعداد بازداشت مهاجران با انتشار آنها را به جایگزین تنظیمات به راحتی می تواند این را حل کند.”

“هیچ یک از کسانی که مهاجران بازداشت هستند برای جرائم جنایی, اما به سادگی در انتظار تصمیم گیری در مهاجرت خود ادعا می کند” او اضافه شده است. “مقامات باید ارزیابی ظرفیت به آسانی در دسترس جایگزین اقدامات در کشور و استادانه درست شده مجموعه ای از معیارها برای شناسایی کسانی که در بازداشت اداری که می تواند بلافاصله پس از انتشار به سرمایه گذاری جایگزین.”

جایگزین به بازداشتگاه—شرایط بد که اغلب تقبیح با بازداشت شدگان و مهاجرت طرفداران حقوق مدتها قبل از شیوع کروناویروس—شامل ارائه مبتنی بر جامعه اقامت و مراقبت از مهاجران.

اشاره به دولت ایالات متحده سابقه طولانی—به خصوص رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن—نادیده گرفتن حقوق بشر از مهاجران گنزالز مورالس گفت که “جایگزین گسترده بازداشت مهاجرت در ایالات متحده نیز اطمینان حاصل شود که مهاجران نه خودسرانه بازداشت شده اند.”

دوشنبه بیانیه ای از دفتر کمیساریای عالی حقوق بشر اشاره کرد که مورینیو کارشناسان حقوق بشر باید “دریافت مکرر گزارش از شرایط غیر بهداشتی و عدم مناسب بهداشت و درمان” در تاکوما شمال غربی مرکز پردازش در واشنگتن است.

یکی از روزنامه های محلی سرمقاله هشدار داد در اوایل این ماه که ایالات متحده مهاجرت و گمرک (ICE) تاسیسات—اجرای خصوصی برای سود شرکت ژئو گروه—می تواند “یک بمب ساعتی بالقوه برای ‘coronavirus فاجعه است.'”

گنزالز مورالس گفت که کارشناسان حقوق شد و گفت: “عدم وجود اقدامات حفاظتی برای بازداشت شدگان که آن را غیر ممکن است برای نگه داشتن توصیه می شود فاصله فیزیکی و تازه واردان نمی شود قرار داده و به انزوا پزشکی مشاهدات” که “می برد ابراز نگرانی کردند که coronavirus می تواند در این مرکز است.”

گزارشگر ویژه اتحاد پیوست و با پنج دیگر U. N. کارشناسان در فشار دولت آمریکا و جغرافیایی به افزایش تلاش ها برای جلوگیری از گسترش این ویروس در مرکز از جمله با تضمین این که همه بازداشت شدگان دسترسی کافی به بهداشت و درمان و آب و امکانات بهداشتی.

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

در میان این گروه Nils sd times, U. N. گزارشگر ویژه در مورد شکنجه و دیگر ظالمانه و غیر انسانی یا اهانت آمیز درمان یا مجازات که برجسته گنزالز مورالس’ نظرات در توییتر گفت:

فشار جدید از گنزالز مورالس و همکاران خود را اضافه کنید و به نصب و, انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاست های مهاجرتی و همچنین شکست فدرال و ایالتی و محلی برای حفاظت از مردم—به خصوص کسانی که در معرض خطر مرگ ناشی از COVID-19 عفونت—در تمام انواع بازداشتگاه ها از جمله زندان و زندانها.

اوایل مارس گزارش سازمان عفو بین الملل اعلام کرد که “بازداشت هر کسی صرفا برای مهاجرت-دلایل مرتبط با طول همه گیر جهانی است, بی رحمانه, بی پروا, و کشنده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز زیر آتش آمده برای بهره برداری از این بیماری همه گیر به فشار از طریق بحث برانگیز سیاست های مهاجرتی است که رئیس جمهور و مقامات بالا باید به دنبال از ابتدا.

به عنوان Vox گزارش روز دوشنبه:

در میان همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بسته شده است مرز ایالات متحده و مکزیک به اجرا گذاشته شد و یک اخراج منظور به سرعت به نوبه خود به دور مهاجران در مرز و به تعویق افتاد همه مهاجرت جلسات دادگاه برای مهاجران که در حال انتظار در مکزیک برای تصمیم گیری در برنامه های کاربردی پناهندگی در ایالات متحده کسانی که اقدامات همراه با محدودیت های پناهندگی پناهجویان که در حال حاضر در محل به ارمغان آورده اند سیستم پناهندگی به متوقف مجازی.

“ما نگران هستیم سریع و منظم اخراج افراد از جمله پناهندگی پناهجویان از ایالات متحده,” Sibylla Brodzinsky, یک سخنگوی سازمان ملل کمیساریای عالی پناهندگان (UNCHR) گفت: Vox. “بدیهی است که یک بیماری همه گیر از این طبیعت حکم اقدامات فوق العاده در مرزهای اما اخراج پناه جویان که اساسا در نتیجه اجبار نباید میان آن اقدامات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de