با استناد به ‘نامعقول و غیر مسئولانه حذف,’ آیتالله سیستانی خواستار برابر Covid-19 حمایت از مهاجران

آیتالله سیستانی روز پنجشنبه راه اندازی جدید دیجیتال مبارزات انتخاباتی آگهی, دعوت از روحانی برای اصلاح یک “بی وجدانی” حذف در کشور coronavirus تست استراتژی و خواستار آن است که همه مهاجران تواند واجد شرایط برای Covid-19 آزمایش و درمان در آینده و قانون.

آن است که مسئولیت خود را به مطمئن شوید که هر کس دسترسی به مراقبت های بهداشتی در طول یک بیماری همه گیر” گروه نوشت به هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه سناتور در توییتر. آگهی کمپین با هدف قرار دادن سناتورها در میشیگان, New Jersey, North Carolina, فلوریدا و آریزونا.

دهها میلیون نفر از مهاجران هستند قادر به دسترسی به آزمایش و درمان از آنجا که هر لایحه تصویب شده توسط کنگره تا کنون سمت چپ از تست دسترسی “IF گیرندگان; وضعیت حفاظت موقت دارندگان; خشونت خانگی بازماندگان و نجات یافتگان جنایت; مستند نشده از افراد و دارندگان کارت سبز,” آیتالله سیستانی نوشت: در نامه ای به رهبران مجلس سنا در هفته گذشته.

“بسیاری از کشور ما مهاجران—هر دو مستند و مستند نشده—که در حال قرار دادن زندگی خود را در خط و خطر سلامت خود را با قرار گرفتن در معرض ثابت شده است سمت چپ از دسترسی به COVID-19-مربوط به آزمایش و درمان است.”
—Yesenia چاوز ACLU

قهرمانان, قانون تصویب شده توسط دموکرات به رهبری خانه در ماه مه به ترتیب اولویت از جمله مهاجران—از جمله نزدیک به 20 میلیون که “ضروری” کارگران اطمینان حاصل کرد که فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها بانک ها و کسب و کارهای دیگر را نگه داشته در حال اجرا در طول بیماری همه گیر در تست و طرح درمان.

اما جمهوریخواهان که کنترل مجلس سنا را رد بسته با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) آن را “لیبرال لیست آرزو.”

رفته به ادامه مطالب

مخاطرات هرگز بالاتر و غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. لطفا کمک به ما برسد ما در اواسط سال مبارزات انتخاباتی هدف امروز:

با مبارزات انتخاباتی آگهی های جدید از آیتالله سیستانی خواستار سناتورها به فشار برای دسترسی به آزمایش و درمان برای هر دو مستند و مهاجران مستند نشده.

آیتالله سیستانی اشاره کرد که با راهاندازی کمپین که 1.7 میلیون مهاجر بهداشت و درمان کارگران در حال حاضر در خط مقدم از این بیماری همه گیر کوروناویروس درمان Covid-19 بيمار و قرار دادن خود و جوامع خود را در معرض خطر عفونت است.

“سنا باید سرعت عمل برای اطمینان از دسترسی به آزمایش و درمان برای همه: همه زندگی ما در خطر است.” —Yesenia چاوز ACLU

“بسیاری از کشور ما مهاجران—هر دو مستند و مستند نشده—که در حال قرار دادن زندگی خود را در خط و خطر سلامت خود را با قرار گرفتن در معرض ثابت شده است سمت چپ از دسترسی به Covid-19-مربوط به آزمایش و درمان گفت:” Yesenia چاوز تحلیلگر سیاست و مبارزات منجر برای ACLU.

“این حذف است نامعقول و غیر مسئولانه” چاوز اضافه شده است. “آن را نیز قرار می دهد کارگران مهاجر در غیر ممکن است موقعیت: بسیاری از آنها بدون کمک نقدی حتی اگر آنها خود را پرداخت مالیات هستند و خطر جان خود را برای ما در حالی که به طور همزمان دسترسی نداشتن به آزمایش و درمان. آن قرار می دهد همه از سلامتی ما در خطر است. سنا باید سرعت عمل برای اطمینان از دسترسی به آزمایش و درمان برای همه: همه زندگی ما در خطر است.”

در آن نامه به سنا هفته گذشته آیتالله سیستانی خواستار آن شدند که اورژانس پوشش مدیکید توان توسعه یافته برای هر کسی که نیاز آن به منظور دسترسی به آزمایش و که هر کسی که فایل مالیات از جمله کسانی که فایل با استفاده از شماره شناسایی فردی مالیات دهندگان به جای شماره امنیت اجتماعی ساخته شده است واجد شرایط برای کمک نقدی.

“به عنوان تعداد سنبله در سراسر امریکا و بقای ما به عنوان یک ملت در خطر است” گفت: بازیگری وحید ارشد قانونی و وکالت, مشاوره برای ACLU هفته گذشته. “در عین حال کنگره بارها شکست خورده برای اطمینان آزمایش و درمان برای هر کسی که به آن نیاز دارد. به عنوان یک نتیجه از گزینه ها برای افراد چپ محدود ایجاد سردرگمی بیش از واجد شرایط بودن و موفق به ارائه مراقبت است که مهاجران سزاوار است. وضعیت مهاجرت نباید حکم اعدام, اما اگر کنگره عمل نمی کند به زودی آن را ادامه خواهد داد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>