های حقوق مدنی می گویند داخلی Facebook حسابرسی تایید شرکت مدل کسب و کار ‘متکی بر نژاد پرستی و نفرت’

آینده حسابرسی داخلی چگونه Facebook حقوق مدنی شیوه های بر روی پلت فرم مدل کسب و کار و درمان از کاربران گزارش شده که چگونه رسانه های اجتماعی غول پیکر با استفاده از نگرانی های بیش از آزادی بیان در راه است که تقویت و ترویج سفید ناسیونالیسم نژادپرستانه و تبعیض.

“Facebook کرده است آنچه که من اسمش مماشات استراتژی: به ما بگویید که چه ما نیاز به شنیدن و Facebook می تواند در حفظ و انجام هر آنچه که آنها می خواهم.”
—جسیکا گونزالس, Free Press

“Facebook خود حسابرسی نشان می دهد که هر کس در حال حاضر می دانستم که درست باشد “مدل کسب و کار خود متکی بر نژاد پرستی و نفرت به افزایش ترافیک و هدفمند تبلیغ سود و پلت فرم ‘دسترسی’ از صدای بیش از دیگران اجازه می دهد قدرتمند برای عمدا شکستن قوانین” آزادی از Facebook و Google co-صندلی دیوید سگال و سارا میلر گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

این گزارش که به سفارش Facebook, شیرجه زده این شرکت شیوه ها و سیاست ها با “دسترسی گسترده” برای حسابرسان به ایسنا توضیح داد.

با توجه به پست‘s گزارش چهار شنبه:

Facebook را حسابرسان گسله شبکه اجتماعی برای ساخت تصمیم گیری در سیاست که تضعیف حقوق مدنی پیشرفت است. گفتند Facebook موفق به بهبود تجربه از مردم از رنگ که با استفاده از پلت فرم فراهم می کند و یک فروم برای سفید برتری و سفید ناسیونالیسم. آنها همچنین گفت که این شرکت تا به حال با تاخیر اقدام به تماس به استخدام کارشناسان در حقوق مدنی ارشد رهبری با اشاره به تصمیمات اخیر بیش از گفتار نفرت ساخته شد توسط مدیران ارشد که فاقد خاص حقوق مدنی تخصص و متنوع فهم نژاد—و که برخی از تصمیم گیری ساخته شده بودند و در برابر اعتراض از حسابرسان.

رسانه های اصلاحات سازمان Free Press co-اجرایی جسیکا J. González گفت: نیویورک تایمز روز شنبه در Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل و COO Sheryl Sandberg برگزار مجازی جلسه روز شنبه با تعدادی از فعالان و سازمان به آدرس مسائل خود را در شرکت, حقوق مدنی, ضبط, اما این مدیران ارائه شده تنها “بحث و عمل است.”

“Facebook کرده است آنچه که من اسمش مماشات استراتژی: به ما بگویید که چه ما نیاز به شنیدن و Facebook می تواند در حفظ و انجام هر آنچه که آنها” گفت: گنزالز. “آنچه که آنها واقعا نیاز است یک جامع رفت و برگشت از سایت سفید supremacists, دارد, ضد سامی و دیگر نفرت قرار گرفتند.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

این معلوم نیست که اگر هر گونه تغییرات پلت فرم در نظر دارد را به مدل کسب و کار خود در پی ممیزی یافته است.

در بیانیه ای در واکنش به ممیزی کریستن کلارک رئیس و مدیر اجرایی وکلای کمیته حقوق مدنی تحت قانون گفت که Facebook امتناع به گام و رسیدگی به نفرت بر روی پلت فرم در میان “بزرگترین تهدید برای دموکراسی” در آمریکا

“جوامع هنوز از وضعیتی وخیم از افزایش نفرت و نژادی با انگیزه خشونت و Facebook است نه حرکت به شدت به اندازه کافی برای اطمینان حاصل شود که نفرت حذف شده است ریشه و شاخه در سراسر پلت فرم” گفت: کلارک. “وجود دارد در زندگی واقعی عواقب زمانی که شبکه های رسانه های اجتماعی ارائه سیستم عامل برای خشونت سفید supremacists اجازه می دهد آنها را به جوجه کشی سازماندهی و جذب پیروان جدید خود را به نفرت جنبش است.”

ائتلافی از گروه های led توسط رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر با صدور یک بیانیه مشترک خواستار شرکت به درک نقش آن در گفتمان عمومی.

“Facebook تاثیر زیادی در حقوق مدنی ما—با تسهیل بیان نفرت و خشونت رای دهندگان و آمار دروغ و الگوریتمی تعصب و shortchanging تنوع و شمول” گروه گفت. “این ممیزی در معرض Facebook آسیب پذیری را فراهم می کند و توصیه های مهم که باید آنها را به سرعت.”

این گروه افزود که در حالی که برخی از پیشرفت های ساخته شده در این شرکت با توجه به حسابرسی به عنوان طولانی به عنوان مشکلات باقی می ماند, Facebook کار را انجام دهد.

“حقوق مدنی جامعه باقی می ماند متحده در تعهد ما به فشار دادن Facebook برای رسیدگی به مشکلات برجسته و برای انجام این کار ضروری با توجه به آنچه که در خطر است” گفت: این گروه است. “تا زمانی که این پلت فرم است که weaponized به گسترش نفرت و خشونت آسیب پذیر جامعه و تضعیف دموکراسی ما ما ادامه خواهد داد برای برگزاری پلت فرم پاسخگو باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im