حقوق مدنی گروه سو NC شهرستان بیش از قانون است که به طور موثر ممنوعیت هر گونه اعتراض’

های حقوق مدنی روز جمعه واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر Alamance شهرستان و شهر گراهام کارولینای شمالی مقامات پس از صدور فرمان جدید در هفته گذشته اعلام اداره پلیس نمی خواهد در اعتراض به صدور مجوز در این شهر وضعیت اضطراری است.

وکلا’ کمیته حقوق مدنی تحت قانون ACLU و یک قانون محلی شرکت واصل طرح دعوی در دادگاه و موقت سفارش محدود به نمایندگی از شهرستان Alamance NAACP و هشت نفر بودند که برنامه ریزی برای اعتراض در دادگستری شهرستان Alamance در مرکز گراهام.

دادگاه محل Confederate monument شبیه مجسمه های آن کشیده شده است تظاهرات در هفته های اخیر در میان مداوم در سراسر کشور قیام در برابر نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس.

“این وحشتناک است که Alamance مقامات شهرستان خواهد پایمال متمم اول قانون اساسی حقوق خود را از ترکیبات به خاطر یک بنای تاریخی به برتری.”
—کریستی Graunke, ACLU of North Carolina

“این فرمان یک جارو نوار به حقوق مردم آزادانه به جمع آوری و اعتراض در گریم. مردم یک حق در قانون اساسی به جمع آوری و صدای نگرانی های خود را در حوزه عمومی بدون ترس از بازداشت و آزار و اذیت و یا تهدید و ارعاب از اجرای قانون” گفت: Kristi Graunke با ACLU of North Carolina. “این وحشتناک است که Alamance مقامات شهرستان خواهد پایمال متمم اول قانون اساسی حقوق خود را از ترکیبات به خاطر یک بنای تاریخی به برتری.”

این گروه استدلال در طرح دعوی در دادگاه است که این محدودیت های جدید نقض معترضان حقوق اساسی.

“فرمان است که یک قانون اساسی قبل از خویشتن داری در متمم اول قانون اساسی حقوق مربوط به آزادی بیان و مونتاژ نقض متمم اول قانون اساسی ممنوعیت بی دلیل و محتوا مبتنی بر زمان و مکان و محدودیت شیوه ای از سخنرانی سنتی انجمن های عمومی و نقض دادرسی به دلیل آن است که از درجه اعتبار ساقط برای سروپا” می خواند ،

فرمان صادر شد در ژوئن 26, یک روز پس از گراهام شهردار جری Peterman صدور یک فرمان اجرایی را تعطیل تظاهرات در دادگاه است.

این Alamance شهرستان کلانتر دفتر پس از آن اعلام کرد که گراهام اداره پلیس دیگر خواهد بود صدور مجوز برای تظاهرات از دو یا بیشتر مردم یک حرکت با وکلای کمیته گفت: “به طور موثر ممنوعیت هر گونه اعتراض.”

کلانتر دفتر ارسال یک اخطار در مورد جدید فرمان on Facebook هفته گذشته garnering بیش از 1000 نظر در عرض یک روز—از جمله بسیاری که متهم کلانتر پایمال دستياران حقوق اساسی.

رفته به ادامه مطالب

مخاطرات هرگز بالاتر و غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. لطفا کمک به ما برسد ما در اواسط سال مبارزات انتخاباتی هدف امروز:

“کاملا مطمئن حق تجمع مسالمت آمیز است اعطا شده توسط قانون اساسی.. نه [کلانتر] تری جانسون” یک منتقد نوشت.

“متمم اول قانون اساسی حقوق شده اند گرفته ایم” یک معترض روز پس از این فرمان صادر شد. “این است که امریکا؟”

روز بعد چند نفر جمع آوری شده در گریم با وجود نظم نشانه برگزاری مطلب “Black Lives Matter” به عنوان عبور رانندگان honked در حمایت از.

“The Confederate monument گراهام در شهر مربع نشان دهنده نژادپرستانه در گذشته و حال این معترضین می خواهید به صحبت کردن در برابر” گفت: الیزابت Haddix مدیریت وکیل در این وکلا’ کمیته حقوق مدنی تحت قانون در بیانیه ای جمعه. “در حالی که جامعه در تلاش است به روی چیزی حساب کردن با آن را نژادپرستانه سابقه در میان خشونت های پلیس علیه سیاه شهروندان در سراسر کشور و در Alamance شهرستان کلانتر و پلیس در حال محدود کردن مردم و حقوق اساسی در اعتراض به سفید برتری.”

Tenae ترنر شاکی که در حال برنامه ریزی برای اعتراض در دادگاه گفت که او تا به حال شده است در حالی که حق دفاع “برای به همان اندازه نماینده دولت است.”

“من به دنبال به جمع آوری با دیگران برای ابراز حمایت خود از سیاه زندگی” گفت: ترنر. “آن را می فرستد یک پیام روشن است که نژادپرستانه بناهای تاریخی ارزش دارد بسیار بیشتر از سیاه و سفید زندگی می کند و ما از حقوق اساسی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>