حقوق مدنی گروه را در شهر گراهام در اعتراض به محدودیت های

RALEIGH, NC – شهر گراهام سفارشات جلوگیری از گروه از دو یا بیشتر مردم از اعتراض بدون پلیس اجازه نقض متمم اول قانون اساسی در حقوق مربوط به آزادی بیان و مونتاژ یک ائتلاف های حقوق مدنی به رهبری وکلای کمیته حقوق مدنی تحت قانون و شهرستان Alamance NAACP گفت: امروز در یک طرح دعوی در دادگاه و موقت سفارش محدود (اینجا و اینجا). طرح دعوی در دادگاه در ایالات متحده دادگاه منطقه برای وسط منطقه کارولینای شمالی.

کت و شلوار واصل شد توسط وکلای کمیته مدنی, حقوق قانون, آیتالله, آیتالله سیستانی از کارولینای شمالی و Locka حقوقی به نمایندگی از Alamance NAACP و 8 نفر.

گراهام فرمان مانع از گروه از دو یا بیشتر مردم از اعتراض بدون پلیس اجازه. در ژوئن 25, شهردار جری Peterman صدور یک فرمان اجرایی را تعطیل تظاهرات در نزدیکی یک Confederate monument در گراهام در مرکز شهر. کارولینای شمالی حقوق مدنی و گروه های حمایت نیز خواهد استدلال می کنند که منظور مکان محدودیت در سخنرانی در انجمن های عمومی و نقض دادرسی.

“The Confederate monument گراهام در شهر مربع نشان دهنده نژادپرستانه در گذشته و حال این معترضین می خواهید به صحبت کردن در برابر” گفت: الیزابت Haddix مدیریت وکیل در این وکلا’ کمیته حقوق مدنی تحت قانون است. “در حالی که جامعه در تلاش است به روی چیزی حساب کردن با آن را نژادپرستانه سابقه در میان خشونت های پلیس علیه سیاه شهروندان در سراسر کشور و در Alamance شهرستان کلانتر و پلیس در حال محدود کردن مردم و حقوق اساسی در اعتراض به سفید برتری.”

“صلح و عدالت باید متعلق به همه جا و همه وقت” گفت: Barrett Brown, رئيس جمهور از Alamance شعبه NAACP. “این شهر نیاز به مجوز و دوره ای در اعتراض به ممنوعیت را نقض اساسی ترین حقوق به صورت مسالمت آمیز جمع آوری و درخواست ما از دولت برای جبران.”

رفته به ادامه مطالب

مخاطرات هرگز بالاتر و غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. لطفا کمک به ما برسد ما در اواسط سال مبارزات انتخاباتی هدف امروز:

“من به دنبال به جمع آوری با دیگران برای ابراز حمایت خود از سیاه و سفید زندگی می کند, مدافع برای حذف این بنای تاریخی و به همان اندازه دولت نماینده و من رد شد که حق است.” گفت: Tenae Turner, شاکی. “آن را می فرستد یک پیام روشن است که نژادپرستانه بناهای تاریخی ارزش دارد بسیار بیشتر از سیاه و سفید زندگی می کند و ما از حقوق اساسی.”

“این فرمان یک جارو نوار به حقوق مردم آزادانه به جمع آوری و اعتراض در گریم. مردم یک حق در قانون اساسی به جمع آوری و صدای نگرانی های خود را در حوزه عمومی بدون ترس از بازداشت و آزار و اذیت و یا تهدید و ارعاب از اجرای قانون” گفت: Kristi Graunke با ACLU of North Carolina. “این وحشتناک است که Alamance مقامات شهرستان خواهد پایمال متمم اول قانون اساسی حقوق خود را از ترکیبات به خاطر حفاظت از یک اثر تاریخی به برتری.”

“هر شهردار و رئیس پلیس و یا فرماندار که تحمیل چنین محدودیت های شدیدی بر حق اعتراض باید درک کنند که آنها خواهد بود شکایت کرد و گفت:” ورا Eidelman, کارکنان, وکیل با آیتالله سیستانی سخنرانی حریم خصوصی و فناوری پروژه است. “آیتالله سیستانی را پاسخگو است و هر دولتی بازیگر که نقض متمم اول قانون اساسی.”

همراه با محدودیت در تظاهرات شهر گراهام منظور در اصل شامل یک حکومت نظامی که محدود کردن شهروندان در آزادی بیان و اجتماع و بر خلاف قانون اساسی تحت فدرال و ایالت کارولینای شمالی قانونی است. این Alamance شهرستان کلانتر پاسخ با قرار دادن نمایندگان در نزدیکی محل اجرای سفارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>