تقاضاهای مصرانه برای میکروفن در Black Lives Matter, رویداد, Rep. الیوت انگل اذعان می کند: “اگر من یک اولیه من نمی مراقبت”

ترقی خواهان به نام تشکر. الیوت انگل به پایان پیشنهاد انتخاب مجدد خود را پس از یک ویدئو ویروسی بعد از ظهر سه شنبه نشان داد 16-اصطلاح کنگره گفت که او تنها می خواست به صحبت می کنند به ترکیبات خود را در مورد عدالت نژادی تظاهرات اتفاق می افتد در سراسر کشور از آنجا که او یک رقیب اصلی این سال است.

روشن است که ما نیاز به رهبری جدید است.”
—جمال بومن

کنگره ساخته شده از نظر طول نادر ظاهر در برانکس در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد جنبش اعتراضی است که در سراسر کشور در هفته گذشته. انگل کشیده شده انتقاد در انتخابات برای زندگی تمام وقت در مریلند در حالی که به نمایندگی از نیویورک 16th district که شامل شمال برانکس جنوبی Westchester County, و برای بازگشت به منطقه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

برانکس قصبه جمهور روبن دیاز که منجر به این رویداد گفت انگل وجود دارد نمی شود زمان برای او به یک برنامه ریزی نشده آدرس به جمعیت به دلیل تعداد زیادی از مقامات منتخب که نشان داد تا.

“اگر من یک اولیه من نمی مراقبت از” انگل گفت.

نیویورک تایمز گزارش خبرنگار شین Goldmacher به نام فیلم “یک میکروفن لحظه برای سنین.”

با نیویورک اولیه انتخابات آینده در ژوئن 23, انگل باقی مانده رقیب مربی جمال Bowman مترقی که موفق به کسب تاییدیه از دادگستری دموکرات و خانواده های شاغل حزب متعهد به مبارزه برای مدیکر برای همه, سبز جدید ایران و “شغل و آموزش و پرورش, نه بمب و حبس.”

روز دوشنبه دوم چلنجر Andom Ghebreghiorgis به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی اش انداخت و او را حمایت پشت بومن. اولیه و نظرسنجی صورت گرفته در پاییز گذشته توسط اطلاعات برای پیشرفت نشان داد که 29 درصد از پاسخ دهندگان حمایت انگل در مقابل 10% که گفت آنها حمایت خواهد بومن—”نسبتا باریک منجر به چنین تثبیت وقت” نوشته Akela بند دار در رهگیری. این نظرسنجی همچنین نشان داد نیمی از ثبت نام دموکرات ها در 16 منطقه “بودند هنوز مطمئن شوید که چگونه به توصیف انگل را سیاسی خواندند.”

بومن در روز سه شنبه توصیف انگل اذعان که او می خواست به تعامل با ترکیبات روز سه شنبه تنها در پرتو خود را در انتخابات آینده به عنوان “فوق العاده دردناک است.”

“ما نیاز به مراقبت از جوامع ما در حال حاضر—آن است که آیا انتخابات نجومی یا نه ایم” بومن.

“من از کنگره انگل صداقت” گفت: بومن مدیر کمپین لوقا هیز در یک بیانیه مطبوعاتی. “ما نمی تواند ساخته شده اند مورد وضوح بیشتری خودمان که پس از 31 سال از آن زمان برای تغییر است.”

روزنامه نگار جرمی اسکاهیل نوشت: در رسانه های اجتماعی است که موثر ترین راه برای انگل برای نشان دادن رهبری خواهد بود به رها کردن مسابقه و تایید بومن.

“او می ترسم از جمال بومن و او باید” اسکاهیل اضافه شده است.

دیگر رهبران مترقی گفت انگل سخن گفتن نشان داد که چرا او نالایق است به نمایندگی از 16 منطقه.

انگل برنامه ریزی شده است به صورت بومن در یک مناظره شنبه شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im