Cleveland Browns’ Odell بکهام جونیور انتظار دارد که به یکی از بهترین فصول ” در سال 2020

مارس 5 (UPI) — Cleveland Browns گیرنده گسترده Odell بکهام جونیور فکر می کند در سال 2020 خواهد بود یکی از بهترین فصل های خود را حرفه ای NFL.

بکهام ساخته شده از اظهار نظر در یک ویدیو ارسال شده در دوشنبه خود را در کانال یوتیوب. ستاره گیرنده گسترده پیوست Browns در فیلمهای تجاری در ماه مارس 2019 از New York Giants شده و 1,035 متری و چهار touchdowns در 74 جلب در 16 بازی فصل گذشته.

“در حال حاضر آنچه که من در تلاش برای انجام دهید این است که ضربه زدن به تنظیم مجدد دکمه” بکهام گفت. “قادر بودن به فقط همه چیز ثابت شده است. شانه و بازوها و پشت همه چیز را در تراز وسط قرار دارد و کاربردی حرکت درستی, بنابراین من می توانید شروع به آموزش به آماده شدن برای فصل.

“من می خواهم صادقانه بگویم این است که احتمالا رفتن به یکی از بهترین فصول. بزرگتر و قوی تر و سریع تر — این زمان من است.”

بکهام بود آهسته صدمات فصل گذشته اما Browns نیز تا به حال متناقض بازی از کارفرمایی بیکر میفیلد. بکهام تا به حال عمل جراحی به آدرس لگن و کشاله ران مسائل on Jan. 21. او گفت که او احساس درد در کشاله ران و شکم هنگامی که او در ماه های ژوئن و ژوئیه قبل از او پاره یک تکه شکم خود را در اردوگاه های آموزشی. او نیز تا به حال یک فتق ورزشی آسیب در شروع فصل قبل از او متحمل آسیب بیشتری.

بکهام از دست رفته چهار بازی به دلیل مصدومیت در طول سال 2014 تازه کار, مبارزات انتخاباتی و در سال 2015 به دلیل تعلیق قبل از او راه حل مناسب برای از 16 شروع می شود در سال 2016. بکهام از دست رفته 12 بازی در سال 2017 و چهار بازی در سال 2018 است.

اکثر بکهام صدمات شده اند پایین بدن مسائل از جمله مچ پا و همسترینگ ران و ران و چهار.

“در نهایت در پایان سال 2019 فصل [من] پاره adductor پاره عضله راست شکمی در سمت راست” بکهام گفت.

“بنابراین تقریبا من فقط [خراب] تا سال تمام. من واقعا سعی نمی کند و می گویند هر چیزی در مورد آن. احتمالا یکی از بدترین جراحی های من و ام تا به حال. بهبودی را به خوبی رفتن. حدس می زنم من واقعا فقط در تلاش برای قرار دادن بدن من پشت هم. من شده است بازی برای 23 سال پس برای من, من در تلاش برای قرار دادن آن همه با هم در هفت ماه.”

بکهام است که موضوع تجارت شایعات در این فصل اما Browns گفته اند که آنها متعهد به ستاره گیرنده گسترده. AFC North حق رای دادن است اشاره به بکهام به عنوان یکی از بازیکنان اصلی خود.

بکهام, 27 می تواند به $14.25 میلیون در این فصل است. او امضا شده است از طریق 2023.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im