Cleveland Indians مسکن امانوئل Clase به حالت تعلیق در 80 بازی برای PEDs

مارس 1 (UPI) — Cleveland Indians right-hander امانوئل Clase به حالت تعلیق در آمد 80 بازی پس از آزمایش مثبت برای ممنوع عملکرد-افزایش مواد مخدر MLB جمعه اعلام کرد.

Clase آزمایش مثبت برای Boldenone یک استروئید آنابولیک, با توجه به بیانیه ای از لیگ. خود را تعلیق نمی شروع تا شروع سال 2020 فصل به طور منظم است که به دلیل تاخیر coronavirus بیماری همه گیر.

“ما در حال نا امید به یادگیری امروز تعلیق امانوئل Clase برای نقض لیگ اصلی بیس مشترک, داروی پیشگیری و درمان برنامه” سرخپوستان در بیانیه ای گفت. “ما به طور کامل پشتیبانی از لیگ اصلی بیس بال سیاست و تلاش خود را برای از بین بردن عملکرد-داروهای افزایش از بازی ما است.

“ما شده اند در تماس با امانوئل و ما را خوش آمد و او را به عقب پس از نظم و انضباط بوده است در خدمت. هر پروتکل مشخص شده توسط لیگ اصلی بیس بال است توافق دسته جمعی ما نمی خواهد در نظر بیشتر در شرایط اطراف این خبر.”

Clase, 22 بود کلیولند بزرگترین خرید در خارج از فصل تجارت است که با ارسال دو بار AL Cy جوان برنده جایزه کوری Kluber به تگزاس رنجرز. Clase شد و انتظار می رود که نقش مهمی در سرخپوستان’ اغل گاو یا حشم این سال است.

Clase ساخته شده خود را MLB اولین بازی با رنجرز در ماه اوت است. او در 21 بازی فصل گذشته ارسال 2-3 ضبط و 2.31 عصر. او با ثبت 21 strikeouts در 23 1/3 نوبت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de