تغییر آب و هوا یک اولویت به عنوان دموکرات نوادا شروع به حزبی

Feb. 21 (UPI) — لاس وگاس — تغییر آب و هوا را در میان اولویت های دموکراتیک رای دهندگان در نوادا به عنوان دولت شروع به حزبی شنبه.

آب و هوا و حفاظت از محیط زیست است “بسیار مهم” و یا “مهم ترین” موضوع برای 86 درصد احتمال زیاد دموکراتیک حزبی را برانگیخت در نوادا با توجه به یک مطالعه اخیر انجام شده توسط لیگ حفاظت از رای دهندگان و نوادا حفاظت لیگ. بهداشت و درمان لبه تغییر آب و هوا به عنوان سیاست نگرانی اگر چه تغییر آب و هوا به طور مداوم به نظر می رسد به عنوان یکی از دو اولویت در میان رای دهندگان.

“آن را نگه می دارد در حال گرمتر شدن. برای بسیاری از آن را بیش از 110-115 درجه که مسخره است” گفت: استفانی Pickett یک لاس وگاس اقامت و حامی دیابت Elizabeth Warren, D-توده. “شما بروید از خود را مطبوع خانه به تهویه مطبوع خود را برای تهویه مطبوع خود را و شما در فروشگاه مواد غذایی در 2 در صبح است.”

اطلاعات شرکت سیاست های عمومی در مراکز مورد مطالعه 859 احتمال زیاد دموکراتیک حزبی را برانگیخت برای نظرسنجی. بیش از نیمی از نظرسنجی انجام شده از طریق متن و 48 درصد باقی مانده از طریق تلفن و یا در زبان انگلیسی یا اسپانیایی از Jan. 29-30.

بیش از چند سال گذشته نوادا درجه حرارت باید رسید با متوالی در دمای بالا و روز با شب تسکین آب و هوا سوابق نشان می دهد. از سال 1970 متوسط روزانه دما افزایش یافته 5.8 درجه ساخت آن را سریع ترین-گرم شدن شهر در ایالات متحده با توجه به 2019 گزارش گروه پژوهشی آب و هوا مرکزی.

“ما در حال حاضر یک دولت و ما در ادامه برای دریافت داغتر گفت:” اندی Maggi, مدیر اجرایی, در نوادا حفاظت لیگ. “ما در حال حاضر یک دولت کویر و ما همچنان به خشک کن. ما باید تمدید خشکسالی. از آنجا که از گرما به دلیل خشکسالی ما نیز افزایش چیزهایی مانند آلودگی هوا است.”

در ماه اوت گذشته دولت را شکست و رکورد بیشترین روز متوالی با درجه حرارت بیش از 105 درجه است. تابستان 2019 با تابستان 2016 به عنوان داغترین ثبت در نیمکره شمالی با توجه به ملی اقیانوسی و جوی اداره.

“ما در حال تجربه تغییرات سریع تر و داغ تر از هر کس دیگری در این کشور گفت:” پاتریک Donnelly, نوادا, مدیر امور خارجه در مرکز تنوع زیستی در طول یک تغییر آب و هوا تاون هال در لاس وگاس برگزار شده توسط برنی سندرز برای, نوادا, کمپین. “من اولویت بندی کار برای محیط زیست [نه تنها] برای زندگی حرفه ای من [بلکه] برای زندگی من است.”

افزایش گرمای شدید یکی از دلایل افزایش گرما مربوط به مرگ و میر در سال های اخیر در جنوب نوادا با توجه به 2019 مطالعه منتشر شده در مجله بین المللی علوم و تکنولوژی محیط زیست.

“ما متوجه شدیم که هنگامی که درجه حرارت افزایش می دهد, بنابراین آیا این تعداد از گرما و مرگ و میر ناشی از” گفت: Erick Bandala یک استادیار پژوهشی در بیابان موسسه تحقیقات و نویسنده سرب از مطالعه.

بین سال های 2007 و 2016, Las Vegas, ثبت یک رکورد تعداد 437 گرما و مرگ و میر مرتبط با بیشترین تعداد وقوع در سال 2016 این مطالعه نشان می دهد.

گرمای شدید نیز یک “تهدید برابر” برای تعدادی از بیماری ها از قلب به ریه بیماری های Maggi گفت.

به عنوان یک نتیجه از افزایش گرما نوادا تا به حال یک رکورد تعداد فقرا کیفیت هوا در روز در سال 2019 به خصوص در منطقه جنوب.

“داغتر هوا می شود, بیشتر از آلودگی چوب در اطراف در هوا” Maggi گفت. “این بدان معنی است که حتی افراد بدون بیماری های تنفسی باید یک زمان سخت بودن خارج, ورزش, پیاده روی, انجام کار حیاط در حال اجرا errands. این محدودیت توانایی خود را به زندگی می کنند زندگی خود را.”

احساسات نسبت به تغییر آب و هوا است و حتی قوی تر در میان Latinx حزبی را برانگیخت که رتبه آن را به عنوان اولویت در نظر سنجی.

“اگر شما یکی از این افراد از رنگ در جنوب نوادا اگر شما قهوه ای, Latinx, آسیایی, آمریکایی جزایر اقیانوس آرام, بومی, شما احساس تمام اثرات تغییر آب و هوا در نرخ های بالاتر و در بیشتر اغراق آمیز راه” Maggi توضیح داد.

عمدتا سیاه و اسپانیایی محله در لاس وگاس در حال شهرستان داغترین و بدترین کیفیت هوا. به عنوان یک نتیجه, یکی از 12 کودکان دچار آسم گفت رودی سامرا مدیر Chispa نوادا برنامه در لیگ از حفاظت از رای دهندگان است که با تمرکز بر Latinx جوامع است.

“به عنوان یک پدر از 5 ساله که دچار آسم [من می دانم که بدون] آسم دارو [پسرم] طول می کشد … روز به روز او نمی تواند به خارج و یا شرکت در فعالیت های مدرسه,” سامرا گفت.

محیط زیست بی عدالتی است که سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع “تحمل همه زمان طول می کشد به دور از کیفیت زندگی مردم گفت:” سابق ایالت اوهایو ایالت نینا Turner طرفدار بهداشت ، برنی ساندرز من-Vt.

تغییر آب و هوا و دریافت توجه بیشتر در سیاست های ملی ایالات متحده آمریکایی ها شده اند و در میان آواز طرفداران برای یک طرح عمل. تلاش عبور کرده, حزب, خطوط, از سابق تشکر. کارلوس Palo! R-Fla., که در تلاش برای ایجاد حمایت هر دو حزب برای اقدام آب و هوا قبل از از دست دادن صندلی خود را در سال 2018 دورۀ انتخابات به Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D-n. y. یک قهرمان سبز معامله جدید و denouncer نژادی و نابرابری اقتصادی است که همراه با تغییر آب و هوا.

تقریبا نیمی از Latinx رای دهندگان گفت: “آنها خیلی بیشتر احتمال دارد” برای حمایت از یک نامزد که باعث تغییر آب و هوا یک اولویت است.

اما به دلیل تغییر آب و هوا است intersectional موضوع آن نیاز به یک پلان جامع سامرا گفت.

“اثرات تغییر آب و هوا همه چیز — آن اثرات آب و کشاورزی و مسکن. ما در یک زمان متعدد با هم تداخل دارند و متقاطع بحران. همه آنها فوری و همه آنها وجودی” نائومی کلاین نویسنده در آتش: (سوزاندن) مورد Geen جدید مقابلهتوضیح داد. “بنابراین ما فقط نیاز به چند کاره هستند-که خط پایین.”

اما زمان زیادی است سمت چپ, Maggi اضافه شده و انتخابات ریاست جمهوری است که “آخرین ما بهترین فرصتی” مناسب برای اطمینان از عمل است.

“ما نیاز به یک رئیس جمهور که در حال رفتن به انجام همه چیز آنها می توانند در سطح ملی به این اولویت ملی است چرا که در پایان روز نوادا می توانید همه چیز را, اما آن را تنها به تولید بسیار کربن — آن را تنها نشان دهنده خیلی از کربن تصویر در سطح جهانی و ملی,” او گفت:. “و بنابراین ما واقعا نیاز دولت فدرال است.”

“هیچ راهی وجود دارد که مقامات محلی می تواند به مقابله با تمام این مشکلات” Bandala به توافق رسیدند.

اما با توجه به 38 درصد از Latinx پاسخ دهندگان به نامزدهای نیست پرداختن به تغییرات آب و هوایی گسترده به اندازه کافی.

“هر بحث ما به تماشای ما شاید یک یا دو دقیقه [موضوع] یا ما بیش از نیمه راه را از طریق و تنها پس از آن وجود دارد واقعا یک سوال کوچک” گفت: Sayuri Rupani-هیز, نوادا ساکن ، “تغییر آب و هوا یک بحران جهانی و این نیاز به صحبت بیشتر است.”

در طول چهار مناظره ریاست جمهوری یک گزارشگر آب و هوا شد در میان مدیران برای اولین بار در یک بحث دموکراتیک این انتخابات شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>