آب و هوا و عدالت داد می پیوندد سازمان در سراسر کشور به تقاضای #PeoplesBailout در #MayDay

واشنگتن – امروز, مه 1 سال 2020, آب و هوا و عدالت داد و اعضای گروه های جامعه و کارگران سراسر کشور به میزبانی اقدامات به تقاضای رئیس جمهور تهمت کنگره و دیگر محلی و رهبران دولت قانون بر خواسته های مردم کار نیست شرکت های بزرگ و ثروتمند. چه از طریق مردم به اعتصاب و یا خواستار لغو اجاره و بدهی مردم را فقط به بهبود است چه در نظم و ممکن است در حال حاضر.

در هفته های اخیر دیده ایم کارگران در آمازون و دیگر شرکت های قابل توجه برای شرایط کاری امن تر و بهبود یافته پرداخت در حالی که خط مقدم سلامت کارگران تقاضا ماسک و تجهیزات حفاظتی. جوامع مهاجر محروم شده از آخرین بسته محرک هستند خواستار حمایت فوری و شمول است. اجاره و مالکان تحت فشار صاحبخانه و بانک ها برای لغو اجاره و پرداخت وام مسکن, در حالی که خواستار یک مهلت قانونی برای آب و برق بسته آف. در ضمن بیش از 26 میلیون نفر را برای ثبت نرخ بیکاری, ساخت این راه حل حتی بیشتر با فشار دادن.

این ممکن است روز جامعه و گروه ها و افراد در حال پیوستن به هم به شرکت در محلی اقدامات و ملی مجازی رالی توییتر طوفان به کنگره و کاخ سفید ماشین کاروان برای نشان دادن حمایت برای کارگران ضروری و معیشت خود و عمدی خرید در کسب و کارهای محلی در حالی که امتناع از حمایت های زنجیره ای قرار داده است که سود بیش از ایمنی و رفاه خود کارگران است.

این یک لحظه ای سرنوشت ساز برای کنگره و رهبران شرکت های بزرگ به سادگی واجد شرایط خط مقدم کارگران به عنوان “ضروری” اما در واقع چیزی معنی دار به اطمینان حاصل شود که آنها می توانید انجام کار خود با دستمزد عادلانه و تحت شرایط کاری ایمن. یا مقامات منتخب خود ادامه خواهد داد به صرف میلیاردها دلار برای نجات وال استریت و شرکت های نفتی و یا آنها را به سرمایه گذاری در سلامت ایمنی و رفاه میلیون ها نفر از مردم از طریق شغل خوب و توسعه فراگیر اجتماعی شبکه های ایمنی. ما نیاز به یک مردم یونان که شامل همه ما است.

اطلاعات بیشتر در مورد محلی و ملی اقدامات سراسر کشور اتفاق می افتد را می توان در اینجا یافت نشد.

Rosalinda Guillen جامعه به جامعه (واشنگتن)

“ما نیاز به نگاهی حاوی COVID-19 در سیستم غذایی از حقوق بشر و حاکمیت مواد غذایی دیدگاه از دیدگاه سرمایه داری نگه داشتن حاشیه سود بالا. Farmworkers به عنوان ضروری کارگران می خواهید برای زنده ماندن و نیاز به منابع ضروری و قابل اجرا قوانین در محل کار برای زنده ماندن و حفظ مواد غذایی در همه جداول.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

آنتونیو تور, مدیر اجرایی, کارگر, انجمن فلوریدا

“Farmworkers ضروری کارگران و همیشه بوده است اما برای بیش از حد طولانی آنها شده اند با ارزش مانند. در راه همان است که مردم تحسین و تشکر از کارکنان بهداشتی درمانی در این بحران همه باید تشکر از کارگران مزرعه به عنوان آنها نشستن برای هر وعده غذایی است.”

Davin Cardenas حق به شهر داد

“امروز مستاجرها صاحبخانه و کسب و کارهای کوچک در حال اقدام در سراسر کشور به اطمینان حاصل شود که آنها را پشت سر گذاشت که شرکت پس از شرکت bailed. قانونگذاران نیاز به قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را در حال, برای حمایت از میلیون ها نفر از مردم و 48 درصد از مستاجرها در سراسر کشور که مطمئن نیستید در مورد چگونه آنها را برای پرداخت اجاره بها در ماه مه با لغو اجاره, رهن و تضمین خانه برای همه بلافاصله.”

تام Goldtooth مدیر اجرایی بومی زیست محیطی شبکه

“ملت ناواهو دارای یکی از بالاترین نرخ Covid-19 عفونت نرخ در کشور با وجود جمعیت 175,000. ضروری است ما بلافاصله پس از دریافت منابع ما باید برای رسیدگی به این بحران است. با نادیده گرفتن این بیماری همه گیر در کشور هند دولت آمریکا همچنان میراث خود را از نسل کشی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im