به عنوان بلکراک—بزرگترین سرمایه گذار در سوخت های فسیلی و جنگلزدایی برگزار شد سالانه سهامداران جلسه یکشنبه, آب و هوا و فعالان آمد با هم در شهر نیویورک, سان فرانسیسکو, بروکسل و لندن برای اجتماعی فاصله تظاهرات اعتراض گسترده asset manager را “شکست به زندگی می کنند تا خود را در قبال تغییر آب و هوا.”

“بلکراک مسئول است از طریق آن غیر مسئولانه سرمایه گذاری برای درد و رنج آسیب پذیر جوامع در همه جا و ما نمی خواهد قبول آن هوای گرم را در آب و هوا.”
—جف Conant, دوستان زمین

اگر چه در حال انجام coronavirus همه گیر باعث معترضان به اقدامات احتیاطی از قبیل پوشیدن ماسک و محدود کردن تعداد شرکت کنندگان در آنها هنوز هم به خیابان ها ریختند تماس بلکراک را “هوای گرم” در realigning آن استراتژی سرمایه گذاری با تضمین یک آینده قابل سکونت سیاره—به عنوان بنیانگذار و مدیر عامل لری فینک عهد کرده بود به انجام در ژانویه نامه ای به جهان بالا مدیران ارشد.

فعالان برگزار آگهی در نزدیکی بلکراک مکان در لندن و بروکسل در حالی که اعضای دوستان زمین نقاشی دیواری و نمایش آگهی ها در خارج از دارایی مدیر سان فرانسیسکو دفاتر. در مقابل شرکت نیویورک مقر معترضان شناور 10-پا بالون هوای گرم با یک بنر که به عنوان خوانده شده “بلکراک: هوای داغ در آب و هوا.”

“این پیام را به بلکراک است که در همبستگی با کارگران ضروری و مدافعان محیط زیست در همه جا” جف Conant ارشد بین المللی جنگل, مدیر برنامه, در, دوستان, زمین, در بیانیه ای گفت در مورد تظاهرات. “Covid-19 وحشتناک جلوه ای از چگونه به سرعت ما سیستم های جهانی می تواند شکستن با بیشترین بار سقوط در کسانی که در حال حاضر از لحاظ اقتصادی محروم.”

ارجاع اقتصادی ویرانگر مستندات آن تحمیل گردیده و در سراسر جهان به دلیل بیماری همه گیر در این سال Conant افزود که “ما ممکن است hunkering اما ما نمی خواهد بیکار و یا سکوت. BlackRock مسئول است از طریق آن غیر مسئولانه سرمایه گذاری برای درد و رنج آسیب پذیر جوامع در همه جا و ما نمی خواهد قبول آن هوای گرم را در آب و هوا.”

دوستان زمین آمریکا است که بخشی از یک ائتلاف از گروه های حمایت است که در ماه ژانویه راه اندازی متوقف کردن پول خط لوله یک کمپین است که فشارهای بانک بیمه و دارایی و مدیران برای جلوگیری از تامین مالی آب و هوا نابودی است. ابتکار—که مشخص بلکراک به عنوان یک هدف برتر—لگد کردن فقط به عنوان وال استریت titan اعلام کرد که پیوستن به این اقدام آب و هوا 100+ سرمایه گذار ابتکار.

در آن زمان اعضای بلکراک را مشکل بزرگ شبکه به نام حرکت “اولین گام در مسیر درست” اما خواست شرکت به “فراتر از کلمات و در واقع ایجاد تغییرات معنی دار به راه آن برخوردار قدرت آن است.” پیام از فعالان در روز پنج شنبه بود که “تا کنون بلکراک بزرگ بحث تغییر آب و هوا است که مقدار زیادی از هوای گرم” در کلمات پیت Sikora از نیویورک جوامع برای تغییر (NYCC).

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“خبرچین نمی تواند پنهان شدن در پشت شعارهای بدون معنی دار اقدام آب و هوا. به همین دلیل ما به ارمغان آورد یک بالون هوای گرم به بلکراک مقر امروز” گفت: Sikora. “Covid های ترسناک برای شهرستان ما است. این هم یک پیش نمایش از شتاب بحران آب و هوا که در بلکراک است سوخت با قرار دادن پول بیشتر به سوخت های فسیلی از هر سرمایه گذار.”

این تظاهرات پس از مجازی “مجمع مردم در بلکراک” در دوشنبه های مختلف مقامات منتخب و بومی و رهبران جامعه. در طول این رویداد اعضای بلکراک را مشکل بزرگ شبکه رفت و بر روی سوالات آنها فرستاده شده برای بلکراک نشست سالانه که برخی از خبرچین خطاب شنبه.

در پاسخ Moira Birss از آمازون دیده بان گفت که “لری فینک را در پاسخ به سوالات ما امروز صبح نشان می دهد که بلکراک اقدامات فقط زندگی نمی کنند تا به فوریت بحران آب و هوا.”

“در حالی که بلکراک افزایش سرعت آن سرمایه گذاری مدل ها و صحبت کردن در مورد شفافیت خلیج بنگال است که با چکش با طوفان میشیگان است که جاری شدن سیل در پی توفان و آتش سوزی در آمازون در تابستان امسال پیش بینی شده بود و بدتر از همیشه,” او گفت:. “زمان برای لفاظی و قدم های بلند رفته است. BlackRock به ایجاد تغییرات قابل توجهی را به کل آن مدل سرمایه گذاری به منظور آب و رهبر آن ادعا می شود.”

BlackRock شد نه تنها در مواجهه با کروناویروس آگاه تظاهرات از آب و هوا فعالان طول سهامداران جلسات این هفته است. به عنوان رویاهای مشترک گزارش روز شنبه هر دو غول نفتی رویال داچ شل و شرکت های چند ملیتی بانک سرمایه گذاری جی پی مورگان چیس—یکی دیگر از بالا هدف متوقف کردن پول خط لوله به عنوان بانک فراهم می کند که بیشترین تامین مالی برای صنعت سوخت فسیلی—نیز شاهد اقدامات مختلف محکوم سهم خود را به آب و هوا هرج و مرج است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de