کلیپرز’ برابری طلب تلاش شبکه پیروزی بزرگ بیش از قطعات

لس آنجلس کلیپرز قرار 132-103 اسمک دان در دنور ناگتس در شب جمعه. اما کمی خوب است که شما اگر خود را فانتزی تیم بسکتبال شد با توجه اعضای Doc Rivers تیم به طور قابل توجهی چیزهای ورق آمار.

مگر اینکه خود را جوجهگردان تیم مورد نیاز 3-اشاره گر (پل جورج تا به حال شش) و یا بلوک (Montrezl Harrell آمد تا با سه) NBA شبانه رهبران بود عاری از کلیپرز با وجود rollicking بالا به ثمر رساند پیروزی در برابر کنفرانس غرب در حال حاضر شماره 2 دانه.

کلیپرز (40-19) به اشتراک گذاشته شده بار جمعه با هفت بازیکن در دو چهره به رهبری جورج با 24 امتیاز. آنها به جمع آوری یک فصل-بالا-تساوی 35 کمک می کند و تا به حال پنج بازیکن پایان با چهار یا بیشتر گام هفت هر کدام از لو ویلیامز و Reggie Jackson کردن نیمکت.

برای شنیدن کلیپرز بازیکنان بگویم آن نوع جعبه نمره است که در خدمت به عنوان یک نشانه آن است که همه چیز در حال رفتن حق برای این گروه از فوق العاده متمرکز جانبازان (که مصرف نشانه خود را از یک دیوانه وار متمرکز رقیب).

“ما همه در یک نقطه که در آن ما فقط می خواهید را به نفع خود گفت:” جکسون 29 ساله نقطه نگهبان که گفت: او را استقبال از تغییر کاتالیست به کمک آمد که با خود دیترویت خریداری و پس از آن کلیپرز امضای.

“من فکر می کنم ما در آن هسته گروه سنی” گفت: جکسون از تیم جدید که شش نفر از 14 عضو باید بین هفت و نه سال تجربه NBA. “بسیاری از بچه ها انجام داده اند و حداقل هفت سال-plus و ما یک رهبر بزرگ در لو که شده است در اطراف برای یک مدت زمان طولانی (14 سال) و بنابراین من فکر نمی کنم هر کسی اهمیت می دهد که می شود آن را انجام, آن را فقط به آن انجام می شود. که یکی از بهترین چیزهایی که از من اینجا بوده است.”

که شامل جورج کلیپرز’ ستاره رو به جلو که گفت: او را کمتر احساس فشار قرار داده تا اعداد بزرگ در این محیط.

“همه نوع تاسیس شده با اصلی ما بچه ها گفت:” جورج که فصل به طور متوسط از 21.1 امتیاز 5.8 ریباند و 3.9 کمک کردن او فصل قبل بهترینها – یک روند است که خسته نمی کند او در واقع, او گفت:.

“من فقط می خواهم به ضربه برنده شدن” جورج گفت. “من یک گلزن بالا در این لیگ; این چیزی است که به من انگیزه. من فکر می کنم همه یک دستور کار در این نقطه در زندگی حرفه ای خود را و آن را به نفع خود. و شما آن را ببینید. همه در خارج وجود دارد در تلاش برای تحت تاثیر قرار نمی برد.”

هیچ کس می کند که کاملا مانند پاتریک بورلی, که, نمی, نمره, جمعه, زمان فقط یک شات و در عین حال مجموعه ای از تن به پایان رسید و به علاوه-13 در جعبه نمره.

“شما می خواهم که فکر پت حال 40 امشب راه او پوزخند و لبخند و تنها با داشتن سرگرم کننده با بازی” جورج گفت. “که آنچه در آن است در مورد. من نوک کلاه به پت. این مسری هنگامی که شما یک پسر که نقش را به نفع خود و نمی مراقبت از آنچه را آمار و شبیه است.

“این تغییر من. من فقط می خواهم به بیرون رفتن وجود دارد و حلقه. من اهمیتی نمی دهند چه اتفاقی می افتد اگر من عکس اگر من را از دست ندهید زمانی که من تأثیر برنده شدن و ما می آیند و با یک پیروزی است که همه که مهم است.”

روز جمعه برنده به کلیپرز خود به سومین پیروزی متوالی خود و هفتم در هفت بازی این فصل را با به طور کامل سالم فهرست. این نیز آنها را نقل مکان کرد به یک کراوات برای دانه دوم را با دنور.

آنها سعی کنید به نگه داشتن آن رفتن به “نگه داشتن در حال رشد نگه دارید هل دادن” را به عنوان رودخانه ها قرار داده و آن را با یک برنامه یاجشن بعدازظهر یکشنبه در برابر فیلادلفیا 76ers (12:30 p. m., ABC). این Sixers خواهد تکیه سابق گیر توبیاس هریس و آل Horford منجر به آنها را با بن سیمونز (back) و جوئل Embiid (شانه) مجروح و در دسترس نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>