کلیپرز’ ‘Kawhi این کمپین طرفداران می پرسد به دور سادگی کوله پشتی

لس آنجلس — بخشی از ردیف جلو پشت شرق سبد خرید در مرکز استیپلز این سایت متعلق به نخل دبیرستان نمایندگان در روز جمعه از جمله معلمان که به پایان رسید در این هفته مدرسه رانندگی از Moreno Valley برای بررسی در یک دانشجوی سابق.

که بچه بزرگ شد به NBA ستاره Kawhi Leonard در آنها دانشجویان سابق خود دیدن فرد آنها می دانستند که سال پیش.

“در کلاس ششم, او تا به حال رشد اما او بسیار جدی” گیل DiCarlantonio گفت. “هنوز همان مدل موهای او نوارهای. بسیار آرام بیش از حد.”

و هدایت می شود.

“من به یاد داشته باشید هنگامی که من به او و ج و او پرسید” چگونه می توانم این کار بهتر است؟'” DiCarlantonio گفت. “این که چگونه او بود. گفت: ‘من می خواهم به انجام بهتر.’ من به یاد داشته باشید که در مورد او که او تا به حال که رانندگی حتی در کلاس ششم.

“به جز رشد حدود پنج پا بلندتر به نظر می رسد او مانند شخصیت عاقلانه به نظر می رسد او بسیار مشابه است. بنابراین همان. و آن را مانند یک چیز خوب است. مثل این است که در NBA واقعا خود را تغییر هسته ای در همه. من به او نگاه کنید و من فکر می کنم ” من می دانم که فرد.'”

DiCarlantonio هنوز هم می آموزد در کف مدرسه که در آن کودکان و نوجوانان با افتخار حمل و نقل, سیاه, کوله پشتی ارائه شده توسط لئونارد و کلیپرز به تمامیت Moreno Valley Unified School District. کسانی که کوله پشتی بخشی از فشار برای تحویل کوله پشتی به 1 میلیون دانش آموز در جنوب کالیفرنیا نیز از جمله کسانی که در L. A. متحد و Inglewood مدارس – و در شب جمعه به همه 19,628 طرفداران در حضور در کلیپرز در بازی برابر دنور ناگتس.

این نبود معمولی سادگی ، این یک سادگی-سادگی. ایده این بود برای پر کردن کوله پشتی با چیزی ممکن است کسی نیاز به دریافت و آن را به آن شخص است.

کوله پشتی های توزیع شده در این بازی با یک کارت است که شامل یک پیام گفت: “لئونارد. آن را بخوانید: “پر کردن آن با غذا دادن به کسی که گرسنه یک پتو برای کسی که سرد, کتاب برای یک کودک است که هیچ کدام. و یا کار خود را انجام. من که.”

این بخشی از یک کمپین کلیپرز در تماس هستند “Kawhi آن” تعریف شده به عنوان یک فعل به معنای “به رویکرد یک کار را با تمرکز و اعتماد به نفس و اراده است.”

معلمان سابق خود را به لئونارد یک به علاوه یک برای خود آموزش و پرورش محور توسعه.

“تا آنجا که دادن به آموزش و پرورش او یک حامی قوی برای آموزش و پرورش است و من آن را دوست دارم” گفت: نخل وسط مدرسه Shamish ایروینگ که لئونارد در کلاس هشتم فارسی کلاس. “آن را به خوبی می دانم که او را فراموش نمی کند که او از کجا آمده. که در خود و برای خود است که بی بها. … شما به معنای واقعی کلمه می تواند آمده در دانشگاه ما و دیدن دانش آموزان راه رفتن در اطراف با کوله پشتی خود را وجود دارد و یک حس قوی از غرور و افتخار به داشتن آنها آن را به عنوان اگر آنها را ملاقات کرد او حتی اگر آنها نیست. اما آن را مانند, آره,, آنها یک قطعه از او را.”

که الهام بخش گفت: کلاس هشتم, ریاضی, معلم Jahi گارنر که نیز تا به حال لئونارد در کلاس: “بسیاری از دانشجویان در حال راه رفتن در اطراف, ‘Kawhi Leonard او را از Moreno Valley – ما می توانید آن را به عنوان به خوبی.”

سابق standout در شاه بالا از کنار رودخانه لئونارد امضا شده با کلیپرز این offseason آینده روی همراه با پالم دیل بومی پل جورج و تبدیل این تیم به عنوان مدعی یک شبه.

جورج بازگشت به stomping زمینه را در اواخر ماه دسامبر به سه پرده جدید و یا به روز شده در دادگاه های بسکتبال, حسن نیت ارائه میدهد از پل جورج بنیاد و کلیپرز. لئونارد آغاز شد و با خود کوله پشتی طرح قبل از شروع فصل.

در پیش فصل روز رسانه لئونارد صحبت در مورد اینکه چرا پس از آن بود برای او مهم است به خانه آمده به جنوب کالیفرنیا.

“یکی از دلایل من آمد این است که قادر به بازگشت به جامعه و برای آنها به دیدن من قادر به لمس آنها می شود قادر به لرزش دست من قادر به بود و هدایت الهام بخش برای جوانان,” او گفت:. “به بخشی از جامعه که من بزرگ شدم و اجازه دهید آنها را می دانیم که این یک افسانه نیست و این که من در کفش های خود را و آنها را می توان در کفش من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>