C’mon یوتا قانونگذاران به سالمندان یک استراحت

سالت لیک سیتی — زمانی که اقتصاد شروع به لکنت زبان است که آن را بهتر به مردم کاهش مالیات و یا برای قرار دادن پول اضافی را کنار گذاشته در صورتی که دولت به آن نیاز دارد به پرداخت هزینه برای خدمات ؟

این یک سوال قدیمی و آن را در حال بحث در حال حاضر در یوتا کاپیتول هیل. در این مورد, اما آن را مانند مبارزه با بیش از اینچ در یک زمین فوتبال است.

تا پایان روز شنبه, قانونگذاران را مجبور به تصویب یک بودجه حدود 20 میلیارد دلار است. در مقابل خانه این هفته به سرعت تصویب 16 میلیون دلار کاهش در مالیات بر درآمد تامین اجتماعی دریافت کنندگان پرداخت. به طور خاص این امر شامل افزایش مالیات بر درآمد معاف حد برای این گیرنده از $32,000 به $45,000.

سنا از سوی دیگر تمایلی به این تا با رهبران مجلس سنا گفت: آن ممکن است عاقلانه به نگه داشتن پول در یک صندوق ذخیره به خصوص در حالی که coronavirus و یک جنگ جدید بر قیمت نفت تهدید به sap یوتا گردشگری همایش و حفاری نفت کسب و کار. حوادث روزهای اخیر نشان می دهد یوتا اجرا از رشد سالم ممکن است در به حداقل کاهش سرعت.

من همه برای ریاضت. احتیاط این است که یک کلمه است که نگه داشته یوتا رتبه در میان بهترین موفق متحده در کشور با توجه به نشریات مانند ایالات متحده آمریکا, اخبار, ایالات متحده آمریکا امروز و Wallethub. اما واقعا این مثل این است که haggling بیش از 16 دلار در بودجه از $20,000 به آن را در نظر بسیاری از ما بهتر می تواند مربوط به. که می تواند یک خطای بزرگ و یا معادل تغییر زیر مبل کوسن.

A $16 میلیون کاهش مالیات نیست برای تحریک اقتصاد از هر آینده در رکود است. این امر اما به شهروندان ارشد مهمی شکستن.

این یکی از آن چیزهایی که مردم نمی پرداخت توجه زیادی را تا رسیدن به یک سن خاص. اگر شما دریافت خواهید کرد امنیت اجتماعی پرداخت های دولت فدرال مالیات شما که درآمد اگر آن را برابر با 25 ، 000 دلار یا بیشتر ($32,000 اگر تشکیل پرونده به طور مشترک) با استفاده از یک فرمول است که ترکیبی از نیمی از سود خود را با مجموع درآمد ناخالص تنظیم. بدون گرفتن بیش از حد از ویژگی های شما ممکن است مجبور به پرداخت بیشتر اگر شما کسب درآمد بیشتر است.

اما 13 ایالت از جمله ایالت یوتا مالیاتی شما برای بار دوم در این پول است.

این به اندازه کافی برای نگه داشتن یوتا از به ثمر چهارم در کسب و کار خودی لیست بهترین کشورهای که در آن به بازنشسته. آن را به عنوان یک کشیدن در اقتصاد است. اما این یک معامله بزرگ اگر شما ارشد در تلاش برای پایان می رسد دیدار. همچنین شایان ذکر است که افراد مسن رای در اعداد بزرگ است.

بسیاری از قانونگذاران ایالت یوتا احساس مسئولیت از آنجا که در سال گذشته آنها را کنار بگذارند 80 میلیون دلار برای کاهش مالیات به عنوان بخشی از مالیات شکست خورده اصلاحات بسته است. اما روشن است که آنها نیز احساس پیشامد مورد اقتصاد است که خیلی خوب در اینجا برای مدت طولانی.

با تمام معنی آماده شدن برای بار بد. اما اگر شما در حال رفتن به در یک لیست 13 متحده که دو مالیات سالمندان, آن را حس می کند به آنها یک استراحت کوچک به عنوان دوران سخت نیز هست.

جلسات مجازی?

در اوایل این هفته, اتحادیه اروپا, نخست وزیران و روسای جمهور برگزار شد جلسه از طریق اینترنت به منظور هماهنگی در پاسخ به کوروناویروس. E. U. پارلمان در ضمن الآن دو روز زود است.

این یک الگو برای یوتا مقننه ؟

این Deseret News گزارش روز شنبه که یک لایحه در حال تدوین در قوه مقننه به دولت اجازه می دهد نمایندگان مجلس برای دیدار با و بدون نیاز به در همان محل. در حال حاضر دولت و کنگره در نظر گرفته شده است بدون دست دادن منطقه اگر چه نمایندگان مجلس با من ملاقات وجود دارد در اوایل این هفته تنها بیش از حد خوشحال به لرزش معدن (hmm).

این لایحه بنا به گزارش اجازه می دهد نمایندگان مجلس به برگزاری جلسات ویژه در واقع بدون نیاز به جمع آوری در کنگره.

پس از حضور در این جلسات از طریق سال های من می توانند گواهی دهند که هیچ چیز طول می کشد محل چهره به چهره است و هیچ چیز بیشتر از مشکلات فنی.

همچنین در این مورد نزد چند نفر در مجلس نمایندگان و سنا گالری ظریف یادآوری است که کسب و کار در حال انجام است. که خواهد بود از دست رفته در یک نشست مجازی.

اگر چنین لایحه ای شد برای عبور از آن باید به وضوح و دقت در تعریف نوع اضطراری نیاز است و نیاز است که همه اقدامات توان آزادانه و به راحتی در دسترس بر روی اینترنت است.

سپس همه ما امیدواریم که باید آن را هرگز می شود لازم است که کسانی که حضور به یاد داشته باشید برای پاک کردن صفحه کلید خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de