ایسنا میزبان مایکل Smerconish سرزنش برای Compariing ساندرز افزایش به گسترش Coronavirus

شخصیت رادیویی و رادیو فردا آخر هفته میزبان مایکل Smerconish آمد زیر آتش صبح روز شنبه—همراه با شبکه—”معمولی” به تصویر کشیدن چشم انداز صعودی دموکراتیک ریاست جمهوری سناتور ایالت و سناتور ” برنی ساندرز به عنوان قابل مقایسه با خطر عفونت کروناویروس که همچنان به گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان است.

فیض فولادوند, ساندرز’ مدیر کمپین گفت: او فقط به حال “به خنده در خود احمقانه وحشت” اما به دیگران گفت: این فقط آخرین نمونه از یک حقه باز و به طور بالقوه خطرناک حمله توسط یک عضو از شرکت های بزرگ رسانه دانشمند کلاس که باقی می ماند بازدارندگي نسبت مقدماتی حزب دموکرات مترقی ترین نامزد است.

تماشا کنید:

نظرات به عنوان کارولینای جنوبی رای دهندگان به پای صندوق های رای در گذشته از چهارم تک-روز رای گیری اولیه متحده و سه روز قبل از سه شنبه در مارس 3.

نویسنده و فعال نائومی کلاین که تایید ساندرز در سال گذشته گفت: سخنان Smerconish سیگنال فوق العاده خطرناک شیوه ای از فکر کردن:

در مراحل بعدی خود را نشان می دهد Smerconish مصاحبه Pressley Stutts صندلی از گرینویل حزب چای در کارولینای جنوبی که به دروغ ادعا ساندرز است که یک کمونیست و سپس او را به نام حامیان “جمجمه پر از احساسات بیش از حد.” قابل توجه ناظران با اشاره به سی ان ان میزبان نیست فشار به عقب در هر دو نظر.

با ساندرز در حال اجرا به عنوان اولین نامزد یهودی با یک فرصت بسیار جدی از تبدیل شدن به حزب دموکرات نامزد روبن Chandrasekar مدیر اجرایی کمیته بین المللی نجات, توافق با دیگران که هشدار داد که در مقایسه با برنی صعودی مبارزات انتخاباتی به یک بیماری جدی و نگران کننده ضد سامی undertones.

“Smerconish مقايسه گسترش coronavirus به جنبش پیشرو ساندرز کمپین ناشنوا تن در بهترین,’ Chandrasekar توییتی از حساب شخصی در پاسخ به این کلیپ. او گفت: روزنامه نگار دیوید Doel که میزبان TRN نشان می دهد در یوتیوب بود: “درست به نقطه به لحاظ تاریخی گرايشات نژادپرستانه در مقایسه با یهودیان به ویروس. سی ان ان باید عذرخواهی می کنیم.”

پس Smerconish را نظرات Doel ارسال شده در یک ویدئو کوتاه در پاسخ گفت که این اظهارات شد “دیوانه” و “پوچ” است و حتی اگر او برای اولین بار خندید وقتی که او را دیدم آنها پیامدهای این بخش بسیار جدی است.

تماشا کنید:

“این غیرقابل دفاع” استدلال Doel. “اگر این اتفاق برای هر نامزد دیگر نمی توان آن را یک معامله بزرگ اما واقعیت این است که آن اتفاق افتاد به یهودی نامزد در این مسابقه باعث می شود آن را کاملا مسخره و پوچ و خیره کننده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>