سرد طوفان بازدید کالیفرنیای جنوبی, ديد کوه, برف انتظار می رود

سرد طوفان حرکت خواهد کرد از طریق جنوب کالیفرنیا دوشنبه از طریق جمعه آوردن یک افت سریع در درجه حرارت و نور باران بلکه پایین سطح برف که بر کوه جاده ها عبور می کند و همراه با وزش شدید باد در برخی از مناطق.

زمستان آب و مشورتی آغاز شد و در 10.m یکشنبه برای کوه ها عبور می کند و در کنار رودخانه و سان برناردینو شهرستان و راه اندازی شد برای ظهر یکشنبه در لس آنجلس کوه ها به استثنای ساحل سانتا مونیکا کوه آب و هوا خدمات ملی گفت.

برای ریورساید و سان برناردینو شهرستان, کوه, برف سطح انتظار می رود به رها کردن به عنوان کم به عنوان 4000 فوت با تجمع 1 تا 3 اینچ با اندازه 8 اینچ در مناطق جدا شده و برخی از برف ممکن است در کویر کوهپایه.

“برف توفانی و وزش باد و مه و نرم و صاف کردن جاده ها را تحت تاثیر کوه جاده” خدمات ملی آب و هوا در سن دیگو دفتر هشدار داد. “برنامه ریزی در شرایط جاده لغزنده. شاخه های درخت می تواند به عنوان به خوبی.”

در لس آنجلس, ديد کوه, برف بود و انتظار می رود در 4500 فوت سطح و سپس حذف به عنوان کم به عنوان 2,500 پا جمعه شب. بارش برف در مجموع از 2 به 4 اینچ بودند اما با مجموع تا 6 اینچ در سراسر شرقی سن گابریل کوه با ارتفاعات بالاتر از 5000 پا.

لس آنجلس, کوه, زمستان آب و مشورتی است که انتظار می رود برای پایان دادن به در ظهر جمعه; رودخانه-San Bernardino County, مشاوره پیش بینی شده بود به پایان در ساعت 10 صبح روز شنبه.

یکشنبه اواسط صبح درجه حرارت شامل 33 درجه در خرس بزرگ شهر 40 در کوه کچل روستا و 41 در Idyllwild-کاج یارو. دو مورد آخر هوا قطره به پایین 30s شب یکشنبه به دوشنبه صبح خرس بزرگ شهر پیش بینی شده بود به شیب به پایین 20s.

یک باد مشورتی بود در اثر تا یکشنبه شب برای دره آنتلوپ از جمله لنکستر و گراش و تا صبح روز دوشنبه برای ریورساید و سان برناردینو شهرستان کوه ها و پایان دادن به در اوایل صبح روز دوشنبه برای سن Gorgonio منتقل می کند.

به طور کلی طوفان خواهد پرداخت یک دیدار کوتاه با دوش پایان ظهر دوشنبه به لس آنجلس و کمی بعد برای شهرستانهای مرزی و اورنج کانتی. برای دومی مناطق توفانی شمال شرقی بادها را به دنبال خواهد داشت طوفان در زیر برخی از دره ها عبور می کند و به سه شنبه.

یک هنر و صنعت مشاوره در اثر تا اوایل روز دوشنبه برای آبهای ساحلی از سن متعو نقطه به مرز مکزیک و 30 مایل دریایی.

گرم و خشک آب و هوا در منطقه برای بقیه روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>