دانشگاه coronavirus و ترس از ناشناخته

سالت لیک سیتی — زمانی که COVID-19 همه گیر آغاز شد و در فوریه, کالج, تعطیلی بودند bellwether. مراحل موسسات واکنش — اولین حرکت کلاس های آنلاین به عنوان یک اقدام موقت و سپس تغییر به آموزش از راه دور و ارسال دانش آموزان به دور از محوطه دانشگاه شد برخی از قابل رویت ترین نمونه از یک روند ملی اجتماعی فاصله گرفتن و بستن فضاهای مشترک. در روزهای اخیر این همان موسسات’ برنامه ای برای بازگشایی در پاییز باید کاملی از سخت پروسه تطبیق با زندگی به یک ویروس که در ادامه به افزایش در ایالات متحده است.

هفته گذشته دانشگاه هاروارد اعلام کرد که تنها 40 درصد از دانش آموزان خود را— در درجه اول دانشجویان در ترم پاییز و سالمندان در بهار— مجاز خواهد بود به بازگشت به دانشگاه در طول سال تحصیلی آینده. کلاس برگزار خواهد شد آنلاین و دانش آموزان را ملزم به موافقت اجباری اقدامات ایمنی با توجه به Harvard Gazette. این طرح مانند کسانی که از دیگر آیوی لیگ موسسات برنامه ریزی برای ادامه در درجه اول آنلاین راهنما شامل شهریه کاهش است که خشم بسیاری از دانش آموزان و والدین. “این فقط به نظر می رسد بدتر از همه جهان” کربی Bradley, پدر ییل ارشد نیویورک تایمز گفت.

مدارس در غرب به تعدادی از کشورهای که در آن coronavirus موارد خونتان در حال حاضر مجموعه ای متفاوت از نگرانی. بر خلاف پیچکها بسیاری از موسسات در منطقه مانند دانشگاه مونتانا و دانشگاه نوادا (رنو و لاس وگاس) هنوز هم قصد دارند تعداد قابل توجهی از کلاس های حضوری در پاییز. در حالی که این اجازه می دهد تا این مدارس برای جلوگیری از برخی از سوالات در مورد انصاف از شارژ کامل کرایه برای یک کاهش در کلاس درس تجربه آن را نیز معرفی مشکل ایمنی برای اساتید موظف به ارائه آن تجربه است.

مدرسان در معرض خطر

“اکثر دانشکده ها بسیار عصبی” سوزی شانون پورتر استاد تاریخ و اخیر بخش صندلی در دانشگاه یوتا گفت. “آنها عصبی در مورد چگونه به حفظ نوع شرایطی که شما نیاز به ایمن ماندن در کلاس درس.” دانشگاه یوتا اعلام کرده است که “دانشگاه ما فعالیت های … عملیاتی خواهد شد در پاییز سال 2020” از طریق ترکیبی از حضوری و آنلاین آموزش.

در سراسر منطقه به شدت ثبت نام دانشگاه برنامه ریزی برای ادامه کار با حداقل درجه ای از فرد آموزش. دانشگاه بریگهم جوان را مرحله به مرحله بازگشت دانشجویان به دانشگاه و ترکیبی کلاس که ترکیب کلاس درس و آموزش آنلاین. دانشگاه وایومینگ ارائه خواهد شد شبیه ترکیبی از حضوری و دوره های آنلاین. آریزونا دولت با مدرک کارشناسی ثبت نام تقریبا 43,000 دانش آموزان برای اجرای طرح های “غوطه وری کامل در کلاس های دانشگاه.”

اما اعلام کرد قصد دارد برای بازگشایی همزمان با افزایش COVID-19 عفونت به غرب می بیند خوشه در حالی که شهرستانها در ساحل شرقی خود را صاف و منحنی. یوتا به تازگی به طور متوسط بیش از 500 مورد جدید در هر روز است. “در برخی از راه من می خواهم بگویم ما در بدترین نقطه ممکن است,” فرد آدلر ریاضی استاد زیست شناسی در دانشگاه یوتا که مدل شیوع گفت. “ما به اندازه کافی موارد به تهدید نظام پزشکی اما نه به اندازه کافی به ایمنی گله از برخی از مرتب کردن بر اساس. … آن را ناخوشایند متوسط محل ما در و من واقعا نمی ببینید که چگونه ما در حال رفتن به خارج از آن.” آدلر گفت: او دنبال آموزش سقوط خود را آنلاین دوره با اشاره به اهمیت چهره به چهره گفتگو. او, با این حال درخواست یک اتاق با ویندوز.

خیلی از ملی گفتگو در آموزش و پرورش در زمان COVID-19 دارای محور در دانش آموزان و خانواده ها است. “ما می خواهیم برای بازگشایی مدارس” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در تاریخ 7 ژوئیه. “همه آن را می خواهد. مادرم می خواهید آن را به پدران آن را می خواهم بچه ها آن را می خواهم.” نیز وجود دارد که مشوق های مالی برای مدارس برای بازگشایی شده است. فراتر از امکانات است که نمی خواهد را در درآمد خالی در دانشگاه ها — سالن های غذاخوری خوابگاه — دانشگاه خطر دیدن یک ثبت نام قطره اگر دانش آموزان تمایلی به پرداخت هزینه برای یک کنترل از راه دور-تجربه یادگیری است.

اگر خطرات جمع آوری در کلاس های درس ارائه به جوان سالم مردم در اواخر نوجوانی و اوایل 20s نسبتا جزئی هر چند که خطرات خود را به مربیان می تواند شدید باشد. با توجه به CDC 8 از 10 coronavirus مرگ و میر در آمریکا بوده است در افراد 65 ساله یا مسن تر یک جمعیتی را که بسیاری از اساتید می گیرند. “بسیاری از دانشکده (در گروه در معرض خطر) چیزی است که سن آنها” پورتر گفت.

اقدامات حفاظتی

بسیاری از مدارس در حال اتخاذ اقدامات اجازه می دهد که در خطر اعضای هیات علمی به انتخاب کردن از فرد آموزش اگر آنها احساس می کنید نگران است. رابرت واگنر معاونت علمی و خدمات آموزشی در دانشگاه ايالتي يوتا گفت: بخش بودند به تشویق استادان سطوح خطر به حساب زمانی که ابداع و آموزش برنامه های. لری مک دونالد, معاونت دانشجویی و امور فرهنگی در دانشگاه یوتا گفت: تصمیم گیری که کلاس رفت آنلاین-تنها درگیر “بسیاری از عقب و جلو با گرفتن بازخورد در دستورالعمل با دانشکده.”

“دانشگاه (یوتا) توسعه TWA — یک کار موقت تنظیم — و در واقع با استفاده از یک نسخه گسترش یافته از CDC دستورالعمل برای مردم به درخواست نیست که به کار در فرد” پورتر گفت. این سیاست هر چند می تواند نیاز به افشای اطلاعات پزشکی است که برخی از اساتید مردد به فاش کردن. “من درخواست برای آموزش آنلاین به دلیل برخی نگرانی های بهداشتی که در من است. این احساس کمی عجیب و غریب نیاز به فاش که به دلیل نگرانی های بهداشتی است که من باید لزوما مورد نیاز هر نوع تسهیلات ویژه,” نیل لستر یک استاد زبان انگلیسی در ایالت آریزونا گفت.

بحث در اطراف بازگشت به کلاس های درس نیز با تاکید بر این گاهی اوقات پر قدرت پویایی در آموزش عالی سیستم به طور فزاینده ای متکی به استادان کمکی. مکمل که کسب مراتب کمتر پول خود را از تصدی آهنگ همتایان و کمی امنیت شغلی از یک ترم به بعد در حال انگیزه به خطرات اضافه شده.

“مکمل’ قرارداد ممکن است فقط برای یک سال” رونالد Ehrenberg یک اقتصاددان که نوشته شده است به طور گسترده در اقتصاد آموزش عالی گفت. “آنها ممکن است شروع به نگران هستند که اگر آنها حاضر به آموزش دانش آموزان هستند که با پوشیدن ماسک, حتی اگر آنها مجاز به آموزش, آنلاین, آنها ممکن است استخدام در سال آینده.”

“من شاغل عضو هیات علمی, بنابراین من می توانید می گویند” من نه تدریس یک کلاس که در آن مردم نمی پوشیدن ماسک خود را,'” پورتر گفت. “کسی که حرفه ای خط بسیار آسیب پذیر تر (نمی تواند).”

استادان باقی می ماند آگاه از کاستی های اجتناب ناپذیر از آموزش آنلاین. گذشته از مشکل حواس پرتی وجود دارد که کمتر مورد بحث و بررسی شکاف بین دانش آموزان در دسترسی به فن آوری است. “یکی (دانشجو از ترم بهار) نوع سقوط سیاره و گفت که آنها مجبور به ترک مدرسه به دلیل آنها نمی تواند انجام آن را عملا به جایی که آنها بودند” لستر گفت.

درخواست بازگشت به کلاس درس بود که از بازگشت به رستوران ها و استادیوم آشکار است. فراتر از ارائه بهتر محیط یادگیری این امر سیگنال سرگیری چیزی مانند روال اگر هنوز رتبهدهی نشده است بازگشت کامل به حالت عادی. “ما در حال پستانداران” آدلر گفت. “ما می خواهم به در تماس فیزیکی با یکدیگر است.” اما منافع آمدن با ترس. “چیزی که ما تمام طلب این است که برخی از مرتب کردن بر اساس یقین” مک دونالد گفت. “و آن را مانند به نظر می رسد که یک چیز ما می توانیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im