کالج, فوتبال, همایش های رهبری مربیان و داد و بیداد بیش از تاریخ افتتاح

پروو — در حالی که برخی از کالج های تیم های فوتبال در حال آماده سازی خود برای شروع شیوه های آن باقی مانده است به عنوان گل روشن اگر فوتبال کالج را لگد کردن در زمان این سقوط.

این کشور تکه تکه شده است در نظرات و مقامات کالج ترس بزرگ شیوع ممکن است بازگشت یک boogeyman که همه چیز را تحت الشعاع بحث اواسط ماه مه.

مسئولیت و ترس از سرزنش شناور در میان یک تمایل واقعی برای ایمنی.

در یوتا رژیم صهیونیستی است. گری هربرت منتقل شده به دولت و نزدیک به باز کردن. در همان زمان BYU و ایالتی یوتا ورزشی, مقامات گفت که آنها آماده بودند برای اعلام بازگشت تاریخ برای ورزشکاران به استفاده از در دانشگاه آموزش امکانات.

NCAA نیست رفتن به زمین از یک تاریخ برای فوتبال کالج را شروع و آن را حتی ممکن است تا به هر کنفرانس به عنوان زمانی که تیم بازگشت به زمینه های عملی و رسمی یک بازی است.

“من احساس می کنم در Grand Central Station” غرب کوه کنفرانس کمیساریای Craig Thompson گفت: Sports Illustrated “و وجود دارد 10 قطار ترک در جهات مختلف و ما نمی دانیم کدام یک را دریافت کنید.”

NCAA رئیس جمهور علامت Emmert گفت: هفته گذشته که بدن حاکم بود و نمی خواهید برای ایجاد یک تاریخ برای بازگشایی فوتبال به عنوان NASCAR صحنه اولین مسابقات در سالن بدون طرفداران این آخر هفته در دارلینگتون.

“به طور معمول وجود دارد یک توافق و تاریخ شروع هر ورزشی هر فصل” Emmert ESPN گفت: در روز سه شنبه. “اما تحت این شرایط در حال حاضر که همه از خط خارج شده است با این بیماری همه گیر. آن را نمی خواهد در این کنفرانس است که می تواند هر چیزی را. از آن خواهد شد محلی و مقامات بهداشتی دولت است که می گویند که آیا یا نه شما می توانید برای باز کردن و بازی فوتبال با طرفداران.”

توضیح داد Emmert “ما در حال حاضر شاهد اورگان فرماندار ارائه دیدگاه های خود را بر آنچه که به احتمال زیاد در ماه سپتامبر رخ دهد. Pac-12 می گویند “هی, ما همه می خواهم خواهم برای باز کردن در این تاریخ’ اما اینکه آیا یا نه شما می توانید رفتن به در نهایت به دولت های محلی و مقامات بهداشت و دانشگاه خود را تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یا نه آنها می خواهند برای رفتن به جلو.”

NCAA است کارشناسان پزشکی در کارکنان رنگ های عجیب و غریب عکس, فوتبال, عملیات ممکن است مانند نگاه با COVID-19 آزمون در هر پنج روز محدودیت در عبور در اطراف توپ فوتبال بدون دستکش دو ردیف از کارکنان/مربیان مختلف با تماس با ورزشکاران محدودیت در قرار گرفتن در معرض از کارکنان و مربیان که مسن تر هستند و یا شرایط پزشکی. عود عفونت می تواند به توقف عملیات و شیوه های.

در اینجا لیستی از رویدادها و اطلاعیه های فوتبال کالج برنامه در سراسر کشور و چگونه مقامات در حال مقابله و یا حدس زدن.

در آریزونا فرماندار اعلام کرد که تمام رشته های ورزشی می توانند رزومه کاری این هفته بدون هواداران. این به این معنی لیگ اصلی بیس بال می تواند با استفاده از دولت برای به دست آوردن چیزهایی که آغاز شده و قطعا آن را با ارسال یک سیگنال که ایالتی آریزونا و آریزونا از Pac-12 اجازه بازگشایی اگر روسای جمهور و مقامات بهداشت محلی شهرستان به توافق برسند.

در کال-برکلی مربی جاستین فروردین ESPN گفت: تیم خود را آماده برای شروع به سقوط اردوگاه در خارج از دانشگاه در یک مکان از راه دور اگر اجتماعی فاصله در دانشگاه برکلی یک مانع. او به ستایش از مدرسه رهبری و نیروی کار برای برنامه ریزی با گزینه های.

در اورگان دولتی کیت براون اعلام می شود وجود ندارد گردهمایی بزرگ جمعیت از طریق سپتامبر و که گرفته شده به معنی و مدارس و دانشگاه ها و تیم های ورزشی در فوتبال شیوه های. که مفهوم آورده ابرو مطرح از Pac-12 کمیسر لری اسکات که به خبرنگاران گفت: “یک بیانیه کسی باعث می شود ممکن است در مورد آنچه اتفاق می افتد در ماه سپتامبر به نظر من بسیار طولانی از راه دور و خیلی بیشتر وجود دارد برای همه برای یادگیری در حال حاضر و پس از آن.”

در نورمن اوکلاهما هر چه زودتر مربی لینکلن رایلی گفت: آوردن بازیکنان را بیش از حد به زودی در ماه ژوئن ممکن است غیر مسئولانه و باید وجود داشته باشد هیچ عجله. “همه بحث در مورد این مدارس که مایل به آوردن بازیکنان پشت در ژوئن 1 یکی از مسخره ترین چیزهایی که من تا کنون شنیده ام” رایلی گفت: در زوم چت با خبرنگاران. “ما باید به بیمار. ما یک شات خوب در آن است.”

SEC خواهد شد برگزاری یک رای گیری در 22 مه از میان خود رئیس جمهور بود برای تصمیم گیری در یک تاریخ زمانی که ورزشکاران می تواند بازگشت به تمرین و امکانات در دانشگاه. تاریخ ژوئن 1 بوده و لگد در اطراف.

غرب کوه مدارس در کالیفرنیا سیستم آموزشی (San Diego State San Jose State, Fresno State) باقی مانده در برزخ. در یک بیانیه مشترک توسط فرزنو امور خارجه رئیس جمهور و MWC کمیسر Craig Thompson, دانشگاهیان را به سرب در افتتاح پردیس زندگی از جمله ورزش است. بیانیه منتشر شده در این هفته بخوانید: “قطعا همه مکالمات رهبری با دانشگاهیان و همچنین بهداشت عمومی و ایمنی. در این چارچوب بیشتر تعیین لازم است. هر سه نهاد را از نزدیک کار با کوه غرب است. هیچ تصمیم گیری در دو و میدانی ساخته شده اند.”

دانشگاه کالیفرنیا سیستم که شامل UCLA و دانشگاه برکلی یک سازمان جداگانه از سیستم دانشگاه ایالتی کالیفرنیا و USC نهاد را نزد خود همه از آن می تواند به معنای باز کردن سیاست توسط یک نفر می تواند متفاوت از دیگری است.

دانشگاه آرکانزاس مدیر ورزشی شکارچی Yurachek گفت: مدرسه هیئت امنا در اوایل ممکن است گروه خود را خوب تنظیم یک برنامه برای باز کردن وزن آن اتاق و اتاق آموزش در ژوئن 1 به صورت داوطلبانه تمرینات برای ورزشکاران که زندگی در نزدیکی مدرسه.

در لوئیزیانا دولتی دبیرستان انجمن پرتاب شده از تاریخ 8 ژوئن برای ورزشکاران به بازگشت به بالا و امکانات مدرسه و تمرینات. تاریخ است که برای بحث در میان اعضا و می تواند تغییر کند.

“من با احتیاط خوش بینانه می گوید:” AAC کمیسر مایک Aresco “و من در حال رشد بیشتر خوش روزانه است که ما در حال رفتن به یک فصل و ما حتی ممکن است قادر به در زمان شروع در پاییز تحت شرایط خاصی.”

آنچه شما باید در اینجا این است که فوتبال کالج در آستانه.

وجود دارد بدون قطعی, تاریخ, اما وجود دارد بسیاری از نظرات مختلف و برنامه های.

بدترین سناریو این است که فوتبال لغو و یا به تاخیر افتاد. بدترین قسمت بهترین حالت-سناریو این است که بازی آغاز می شود در ماه سپتامبر هستند ولی طرفداران در می ایستد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im