کالج فوتبال: مستقل مانند BYU در حال ساخت ‘طرح های احتمالی’ در یک کنفرانس-بازی-تنها سناریو

پروو — در میان همه “چه ifs?” پرتاب در اطراف هنگامی که ذینفعان بحث در مورد زنده ماندن از سال 2020 کالج, فصل فوتبال در میان coronavirus همه گیر یکی به طور خاص جلب توجه مستقل BYU ارتش UMass, UConn, آزادی, New Mexico State و به میزان کمتر نوتردام.

اگر چه فصل باید کوتاه و 10 همایش در فوتبال کاسه زیربخش تصمیم به تنها بازی کنفرانس بازی ؟

کجا که ترک مستقل?

“من خوشبین هستم که ما یک فصل کامل, بر, برنامه, و این چیزی است که ما در حال برنامه ریزی بر روی” آزادی مدیر ورزشی ایان McCaw گفت: Deseret News در روز پنج شنبه. “اما ما در مورد برنامه های احتمالی.”

در یک کلام کسانی که قصد دارد به بازی هر یک از دیگر — شاید دو بار در سال 2020 است. اما چهار مستقل که در پاسخ به درخواست برای اطلاعات بیشتر به این مقاله تاکید کرد که مذاکرات در مراحل مقدماتی و هیچ کس دادن امید کاملا رتبهدهی نشده است.

“ما فقط می خواهم به بازی یک بازی کامل فوتبال برنامه مانند هر کس دیگری در سراسر کشور” گفت: BYU دانشیار مدیر ورزشی برای ارتباط داف Tittle.

New Mexico State مدیر ورزشی ماریو Moccia موافقت با BYU و آزادی.

“من می خواهم برچسب آنها را به عنوان سریع مکالمات” Moccia گفت. “اگر همه چیز را منفجر کرد و از آن همه فقط رفت به بازی های کنفرانس, من فکر می کنم همه ما را با هر یک از دیگر بسیار جدی است. … ما وجود ندارد در عین حال که در آن ما تا به حال یک تلاش هماهنگ شده. اما آره, شده اند وجود دارد برخی از بحث ها برای اطمینان حاصل کنید.”

ارتش وست پوینت انجمن دو و میدانی (AWPAA) سخنگوی پاسخ دادن به سوالات به کارگردانی ورزشی کارگردان مایک Buddie, اذعان کرد که, بحث های مقدماتی صورت گرفته است به تازگی.

“ارتش وست پوینت واقعا پذیرای این واقعیت است که ما همه در این با هم. ما متعهد به همکاری با رهبران دیگر مدارس به حرکت این زمان نامشخص و رسیدن به بهترین نتیجه برای همه ما” یک AWPAA سخنگو گفت: در حالی که کاهش به ارائه جزئیات.

دنیس داد از CBSSports.com اولین گزارش داد که مستقل بودند صحبت غیررسمی با یکدیگر در مورد چه باید بکنید اگر کنفرانس وابسته به تیم آنها را به قلم مو رنگ کردن.

“بازی کنفرانس-تنها برنامه است یک گزینه روی میز است که در درجه اول تحت نظر اگر شروع فصل نیاز به تاخیر افتاد” داد نوشت.

البته مقدار زیادی از حالات دیگر در نظر گرفته می شوند مانند: شروع در اوایل ماه سپتامبر به طور معمول اما بدون طرفداران; شروع با تاخیر اما یک فصل کامل است که می رود به ماه ژانویه و یا حتی مارس; یک فصل بهار آغاز می شود که در ماه ژانویه اجرا می شود و همزمان با فصل بسکتبال کالج; ترکیبی از تمام کسانی که حالات.

بسیاری بستگی دارد که چقدر زمان مربیان و متخصصان پزشکی معتقدند که تیم نیاز به آماده شدن جسمی برای یک فصل بیشتر قرار داده است که بین شش تا هشت هفته.

BYU offensive lineman بردی کریستنسن روز جمعه گفت او معتقد است اکثر کالج, بازیکنان فوتبال شده اند و با شور و نشاط کار خود را از بهار اردوگاه لغو شد و می تواند در یک ماه — که در طول سنتی سقوط اردوگاه.

است BYU گنجانده شده است ؟

در مارس 25 قطعه داد نوشت که “در این مذاکرات (در میان مستقل) را شامل نمی شود نوتردام یا BYU.” پرسید: برای برخی از روشن شدن پاسخ داد در یک ایمیل که به او گفته شد “BYU نبود در ترکیب است.”

تماس پنجشنبه BYU را Tittle گفت: خانمها بالغ,’ ورزشی رهبران گروه نیست و شرکت در هر گونه رسمی کنفرانس تلفنی در مورد این موضوع اما تصریح کرد که BYU آگهی تام Holmoe شده است در تماس نزدیک با تقریبا تمام مدیران ورزشی از همکار مستقل شده است.

“ما در (مخلوط). تام همیشه در تماس با مدیران ورزشی در همه جا به عنوان او تلاش می کند تا به منظور توسعه یک برنامه کامل,” Tittle گفت. “تام تا به حال فردی در گفتگو با برخی از آنها. … فقط مکالمات در احتمالات مانند آنچه که آنها در حال فکر کردن آنچه که آنها انجام می دهند. ما باید از این فرصت برای رسیدن به برخی از آنها.”

چگونه علاقه مند است BYU?

دوباره Tittle گفت: گزینه های دیگر ترجیح داده اما در Cougars در حال نگه داشتن یک ذهن باز و با توجه به تمام حالات ممکن است جمله کوتاه مستقل, و هم برنامه. بدیهی است که BYU نمی خواهید به تجارت بازی در برابر قدرت پنج برنامه میشیگان ایالتی مینه سوتا و میسوری برای آزادی UMass و ایالتی نیومکزیکو — پس کسانی که همکار مستقل در عرض چند سال گذشته است.

“در نهایت ایمنی از طرفداران ما و ما ورزشکاران و مربیان همه درگیر میباشد” Tittle گفت. “ما فقط می خواهم به آماده می شود چه اتفاقی می افتد و آماده می شود زمانی که ما شروع به دیدن اطلاعیه ها ساخته شده است.”

Moccia گفت: او به صحبت McCaw و معاون آگهی در ارتش و قصد دارد برای رسیدن به Holmoe به زودی. این NMSU آگهی گفت: “این نوع از زده من بیش از حد” در هنگام CBSSports.com گفت: BYU بود و نه درگیر در بحث.

“من قطعا شامل BYU. وجود دارد تنها تعداد انگشت شماری از ما (مستقل) پس چرا نه؟” Moccia گفت. “من ابرو بالا رفت, بیش از حد, اما من قطعا نمی توانید آن را به عنوان هر هدفمند محرومیت. … در هیچ شکل یا فرم را من فکر می کنم BYU باید کنار گذاشته شود. من فکر می کنم آنها خواهد بود گنجانده شده است.”

آزادی را McCaw گفت: به غیر از نمره نهایی (31-24), شعله های آتش “تا به حال یک تجربه بسیار مثبت” بازی در BYU سال گذشته و نگاه به جلو به خانمها بالغ,’ برنامه ریزی سفر به اونورتر ویرجینیا در سال 2022.

“تام (Holmoe) و من تا به حال برخی از بحث های مقدماتی در مورد بازی های آینده و ما به تازگی صحبت در مورد این سناریو اگر ما نیاز به بازی همکار مستقل در سال 2020 فصل و وجود منافع متقابل اگر ما خودمان را پیدا کنید در این وضعیت کاملا وجود دارد این است که” McCaw گفت.

آزادی تبلیغ گفت: آنها برای اولین بار صحبت کرد با ارتش, اما پس از تماس هر مستقل به جز نوتردام.

“اما حتی نوتردام نیاز بازی مانند هر کس دیگری است.”

سابق BYU مربی توسن Mendenhall می خواستم به بازی تمام خدمات راهنمایی و رانندگی — نیروی هوایی ارتش و نیروی دریایی — وقتی مامان رفت و مستقل در سال 2011 اما این هرگز اتفاق افتاده است. پرسید: اگر شوالیه سیاه را همیشه در نظر بگیرید در یک بازی در برابر BYU که نبود مجبور است مستقل’ زمانبندی توافق AWPAA سخنگوی معوق به نیمه دوم آن را به عنوان شد.

“ارتش وست پوینت به روی همه باز است آینده مخالفان که مناسب ما خاص برنامه ریزی نیاز در هر سال خاص که در آن چنین ترتیب است متقابلا سودمند برای هر دو مدارس,” او گفت:.

پس چه برنامه ریزی ؟

فوق مدیران ورزشی هشدار داد که آنها هنوز هم یک راه طولانی به دور از قرار دادن هر چیزی بر روی کاغذ و یا ترسیم در آن به یک خبرنگار, اما چند مدل در نظر گرفته می شوند — از جمله آنچه در لیبرتی و NMSU آیا دو سال گذشته: خانه-و-خانه بازی در همان فصل است.

McCaw و Moccia گفت که نبود به عنوان بی دست و پا به عنوان برخی ممکن است فکر می کنم.

“این عجیب و غریب بود برای بسیاری از مردم, اما NFL شده است انجام این کار برای همیشه لطفا برای” Moccia گفت. “شاید چون من بیس بال و فوتبال است پسر من نمی بینم که به عنوان موهن بمقدسات. … این فقط حس ساخته شده چون ما هر دو مورد نیاز بازی. ما هم تا به حال نسبتا برابر فرصت شاید برای برنده شدن در این بازی. بنابراین این که چگونه آن را در مورد آمد و من فکر کردم آن را یک معامله خوب است.”

گفت: McCaw: “این درست نبوده است, سنت, دانشکده فوتبال, اما خرس و هکرها هر یک از دیگر بازی دو بار در هر سال (در NFL). بنابراین آن را به خوبی کار می کرد و ما لذت می برد ما سفر به مکزیک جدید دولت و لذت می برد داشتن آنها را در اینجا.”

به عنوان مشخص شده در قبلی ترجمه مقاله مستقل’ طرح می تواند لولا چگونه بسیاری از کنفرانس های قدرت پنج و پنج کنفرانس تصمیم به بازی — هشت یا نه.

فرض نوتردام است که در ترکیب به دلیل آن است که یک برنامه ریزی توافق با ACC است که می تواند گسترش باقی مانده مستقل می تواند تمام هر یک از دیگر بازی دو بار برای 10 بازی فصل.

“آن را نمی خواهد بود آسان است. این بدیهی است که نمی توان یک وضعیت ایده آل برای BYU یا دیگر مستقل” گفت: Brett McMurphy از Watchstadium.com. “اما آن را به بیت جایگزین — بازی نیست هر بازی است.”

پس از همه, که یک برنامه هیچ کس می خواهد به در نظر گرفتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im