کالج, فوتبال, امکانات خزنده رو به جلو به آرامی با احکام

پروو — Baby steps.

این چیزی است که ما باید در این هفته امکان امریکا باز کردن فوتبال کالج موتور و در مرحله یک فصل است.

وجود دارد بیشتر حدس و گمان نسبت به واقعیت بیشتر امیدوارم که از اعلام و بسیاری از سوالات بیشتر باقی می ماند.

تگزاس خود را باز پردیس برای کلاس Aug. 26 اما این ترم را به پایان برساند اوایل با شکرگزاری به گفته رئيس دانشگاه گرگ Fenves.

نوتردام چهارشنبه اعلام کرد که دانشگاه خود را باز خواهد بود برای کلاس در اواخر اوت و NCAA اعلام کرد دانشجو-ورزشکاران می تواند بازگشت به دانشگاه, آموزش امکانات به صورت داوطلبانه تمرینات آغاز ژوئن 1. آن را محدود به فوتبال و مردان و زنان بازیکنان بسکتبال.

که بلافاصله پس از ملاقات با مخالفت برخی از جمله سابق NBA ستاره Charles Barkley که نگران ایمنی ورزشکاران در خط و مراتب رویکرد محافظه کارانه تر مورد نیاز است.

“ما را تشویق هر مدرسه به استفاده از اختیار خود به بهترین تصمیم ممکن برای فوتبال و بسکتبال دانشجو-ورزشکاران ظرف مناسب اجتماعی کردن مجدد چارچوب” با توجه به تقسیم من رئیس شورای M. فضل Calhoun, مدیر دو و میدانی در پنسیلوانیا است. بیانیه ادامه داد: “اجازه می دهد به صورت داوطلبانه دو و میدانی فعالیت اذعان دارد که بازگشایی دانشگاه های ما خواهد بود یک تصمیم فردی است اما باید بر اساس مشاوره از کارشناسان پزشکی.”

ترین لیگ در حال ترک تیم های فردی برای باز کردن تا زمانی که آموزش های مربوطه دولتی پزشکی دستورالعمل های دیکته آن را خوب است.

در ACC, لویی تنها مدرسه من می دانم که تا کنون برنامه ریزی شده محدود باز برای آموزش در پردیس مارس 27 با physicals و تست ژوئن 3 و داوطلبانه تمرینات ژوئن 8. تنها 30 فوتبال بازیکنان اجازه خواهد داشت در یک مرحله به مرحله در رویکرد وجود خواهد داشت و تست انجام می شود. هر ورزشکار تست مثبت خواهد وارد یک دوره قرنطینه در انزوا.

ویرجینیا مربی توسن Mendenhall گفت که او نمی خواهد باز امکانات تا ایالت ویرجینیا مجاز آن است. او را مورد سوال اگر یک تیم مانند لویی خواهد به دست آوردن یک مزیت رقابتی و یا اگر آن را می تواند یک نقطه ضعف با توجه به ESPN.com.

در یوتا رژیم صهیونیستی است. گری هربرت هنوز برای روشن شدن مدارس برای باز کردن امکانات آموزشی و یا دانشگاه.

NCAA ارشد پزشکی مشاور توصیف به ESPN یک شدیدی سبک مجموعه ای از دستورالعمل ها که ممکن است مورد نیاز برای فوتبال کالج اردوگاه ها و شیوه های به آغاز خواهد شد. او در توصیف مجموعه ای از پروتکل های آزمون قرنطینه فهرستی از تنظیمات و قوانین مستقر برای حفاظت از دانشجو-ورزشکاران است. این حتی شامل استفاده از دو سطح دسترسی توسط مربیان و مربیان است.

وقتی که من خواندن آن را به صدا مانند چیزی است که شما می خواهم در آخرالزمان انسان زنده تلویزیونی مانند “مرده راه رفتن.”

دیگران در حال تبدیل شدن به کارشناسان در دانشگاه دوک برای 300 صفحه سند در مورد چگونه به با خیال راحت کفش ورزشی در NFL و کالج.

جزوه ایجاد شده توسط Deverick اندرسون و کریستوفر Hostler در دانشگاه دوک در یک مطالعه مستقل به آنها تماس بگیرید “کنترل عفونت آموزش و پرورش به صورت عمده ورزش است.”

ایالات متحده آمریکا امروز توصیف این گزارش “در حدود 360 صفحات چسباننده شامل چک لیست نمونه سیاست و یک پیوست اضافی مواد منابع از جمله پوستر و اسناد خاص از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. اندرسون به نام بیشتر جهانی مشاوره ارائه شده توسط ICS سوئیس-پنیر مدل” که در هیچ پیشنهاد کامل است; همه آنها. اگر شما آنها را با هم, با این حال امید است که این سوراخ ممکن است مطابقت نداشته باشد — بسیار شبیه انباشته برش پنیر سوئیسی.”

یک داستان توسط ESPN علامت Schlabach و پائولا لوین ادعا کرد که تاثیر مالی از هیچ کالج فوتبال می تواند یک 4 میلیارد دلار خراب قطار برای دانشگاه ها و “برای همیشه لطفا برای تغییر سطح کالج ورزشی.”

این است که چرا بسیاری از کارشناسان مانند پاتریک Rishe, مدیر ورزشی کسب و کار برنامه در دانشگاه واشینگتن در سنت Louis بر این باورند که فصل آینده خواهد بود برگزار شود چرا که دانشگاه ها نمی توانیم به قرعه کشی یک صفر است.

آن شروع خواهد شد در زمان به تاخیر افتاد بود کوچک با برنامه تقسیم برنامه و یا به تعویق افتاد تا اواخر زمستان یا بهار.

اگر فوتبال برگزار در سال 2020 آن است که به احتمال زیاد بازی را نمی توان در بسته بندی استادیوم وجود ندارد می تواند به عنوان طرفداران نسکار و PGA Tour را به انجام طرح برای آینده است.

وجود دارد دیگر گمانه زنی که به استادیوم می تواند را انتخاب کنید اجازه می دهد تا 25% یا 30% ظرفیت جمعیت از طریق یک قرعه کشی قرعه کشی در میان دارندگان بلیط.

اما بسته بندی شده جمعیت ممکن است چیزی از گذشته در ورزش به مدت حداقل یک سال یا بیشتر طول بکشد. فرد به فرد انتقال COVID-19 ویروس با توجه به آخرین تحقیقات است و خطرناک ترین چالش در برخورد با این بحران است.

بازی و قرار دادن آن در تلویزیون. اگر وجود دارد هیچ جمعیت آن باشد. ما آماده هستند.

اما ما در حال آماده به خطر سلامت ما ستاره ورزشکاران چیست ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im