کلرادو رژیم صهیونیستی است. پلیس نشانه لایحه لغو مجازات اعدام در رفت و آمد جملات از 3 زندانی

مارس 23 (UPI) — کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس در روز دوشنبه امضا قوانین ساخت دولت 22 برای لغو مجازات اعدام.

علاوه بر امضای لایحه او تبدیل اام سه را اعدام می کند. ناتان Dunlap, ماریو اونز و رابرت ری را در حال حاضر در خدمت زندگی در زندان بدون امکان آزادی مشروط.

“Commutations به طور معمول اعطا شده به منعکس کننده شواهد فوق العاده تغییر در این مجرم. است که چرا من رفت و آمد این جملات به زندگی در زندان بدون امکان آزادی مشروط” پلیس گفت:. “نه commutations از این نفرت و گناه افراد سازگار با لغو مجازات اعدام در ایالت کلرادو و سازگار با این شناخت است که مجازات اعدام را نمی توان و هرگز شده است اداره فضاي در ایالت کلرادو است.”

پلیس’ امضا می آید نزدیک به یک ماه پس از کلرادو مجلس نمایندگان رای به لغو دولت قانون مجازات اعدام. کلرادو سنا تصویب این قانون Jan. 31 با یک 19-13 رای دادن.

قانون ممنوعیت مجازات اعدام به عنوان یک مجازات برای هر گونه جرم و جنایت مرتکب شده پس از تاریخ 1 ژوئیه سال 2020 است. آن را عطف به ماسبق نمی شود برای Dunlap اونز و ری از این رو پلیس’ تخفیف.

کلرادو است اعدام یک فرد — Gary Davis در سال 1997 — از آنجا که مجازات اعدام ابقاء شد در دولت در سال 1974.

در سال 2013 سابق رژیم صهیونیستی. shive امضا فرمان اجرایی اعطای نامحدود اعدام برای Dunlap گفت: دولت سیستم برای مجازات “بی عیب و نقص نیست.” آن در نظر گرفته شد به طور غیر رسمی مهلت قانونی برای مجازات در دولت است.

رابرت Dunham, مدیر اجرایی, مجازات اعدام مرکز اطلاعات گفت: کلرادو حرکت برای لغو مجازات اعدام است بخشی از یک روند رو به رشد در ایالات متحده با یک دولت حذف شده و در هر سال و یا بیش از دو دهه گذشته است.

“در بسیاری از کشور مجازات مرگ و ناپدید شده است,” او گفت: عصر ایران در ماه فوریه اشاره به این که پس از نیوهمپشایر لغو آن در سال گذشته هیچ دولتی در انگلستان اجازه می دهد تا از مجازات است.

“هنگامی که کالیفرنیا تحمیل یک مهلت قانونی [در سال 2019] این بدان معنی است که برای اولین بار از سال 1970 بیش از نیمی از جمعیت ایالات متحده و 25 متحده در دسترس نباشد یا ندارد مجازات اعدام و یا تا به حال یک فرمان اجرایی در محل گفته می شد و هیچ اعدام” Dunham گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im