کلرادو جشنواره فیلم تلورید به پا زدن کردن سپتامبر. 3

30 مه (بی بی سی) — کلرادو جشنواره فیلم تلورید خواهد سپتامبر. 3 عنوان برنامه ریزی شده با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس سازمان اعلام کرد.

“ما نه نادان از ویرانی رو به جهان است. ما احساس ترس و ناراحتی بیش از حد. این است که چرا ما در حال متعهد به رعایت کلیه ارشاد به عنوان پیشنهاد شده توسط اجماع صدای جامعه علمی ما با آنها در حال مشورت در حال حاضر. این را نمی توان یک کسب و کار به عنوان معمول رویداد. همه چیز را نگاه و احساس بسیار متفاوت” یک بیانیه از این جشنواره گفت.

تبلیغات

“ما سخت در حال کار برای ارائه یک محیط امن و شاد محیط زیست است که شامل یک روز اضافی اجازه می دهد تا فضای بیشتری در داخل و بین نمایش فیلم همراه با همه از ایمنی لازم ترفند و تنظیمات شما بسیار آشنا با صرف نظر از جایی که شما در خانه تماس بگیرید.”

این خبر پس از برنامه ریزی برای جشنواره فیلم ونیز تایید شد برای پایان تابستان.

همه گیر شده و باعث خاموش شدن بسیاری از تولیدات تلویزیونی و سینمای و لغو بسیاری از حوادث زندگی می کنند و جشنواره ها در ماه های اخیر به عنوان مردم عمل اجتماعی-فاصله در تلاش برای کند کردن روند گسترش ویروس.

جشنواره فیلم تلورید به طور کلی صفحه نمایش در حدود 20 فیلم و جذب حدود 5000 نفر است.

هیچ 2020 ترکیب اعلام شده است.

در سال گذشته رویداد برجسته جهان والاتر از جودی که رنه زلوگر در نهایت برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن. دو پاپ و فورد v فراری نیز عرضه وجود دارد در سال 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de