به راحتی با زن در چین می میرد کمتر از 20 باقی می ماند زنده گزارش می گوید

6 جولای (فردا) — سابق راحتی با زن در چین ترک کمتر از 20 بازماندگان از جنگ به فاحشه خانه ها در کشور با توجه به رسانه های دولتی.

تلویزیون مرکزی چین گزارش روز دوشنبه لیو Rongfang, 90, درگذشت در روز شنبه با استناد به رسمی حساب رسانه های اجتماعی از قتل عام نانجینگ یادبود سالن موزه واقع در نزدیکی یک سایت که در آن هزاران نفر از اجساد به خاک سپرده شد پس از تهاجم سربازان ژاپنی در سال 1937.

تبلیغات

به گزارش رسانه های دولتی لیو شد تنها 14 هنگامی که او به زور گرفته شده به شهر چانگشا در استان هونان. سربازان ژاپنی شروع به تجاوز به عنف و ضرب و شتم او را زیر ربوده شدن او را. در سال 1944 ژاپن حمله کرد هونان در نبرد چانگشا به سمت پایان دوم چین و ژاپن جنگ در طول جنگ جهانی دوم است.

لیو در سلامت فقیر در سال های بعد. در ماه ژوئن سال 2017 لیو و سابق راحتی زن لیو Cizhen ملحق شد پس از 30 سال یک رویداد است که جلب توجه رسانه های چینی در زمان.

چین گفته است آسایش زنان به زور استخدام نظامی, چهارم در ژاپن تهاجم به قاره آسیا در طول جنگ جهانی دوم است.

آسایش زنان در چین, تایوان و فیلیپین شده اند کمتر صوتی و خواستار پرداخت غرامت و جبران خسارت از دولت ژاپن از کره جنوبی که در آن زنان شرکت کننده در تظاهرات و فعالان را تحت تاثیر کره جنوبی به سیاست های دولت.

در تایوان, فعالان, برای راحتی زنان ممکن است در تلاش برای حمایت مالی.

تایپه مبتنی بر مرکزی خبر روز شنبه این کشور را تنها آسایش زنان موزه است که در ماه نوامبر.

آما موزه تاسیس در سال 2016 است متحمل زیان عملیاتی برای سال ها و مقابله با چالش های بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به گزارش.

“Ama” به معنی مادر بزرگ در تایوانی به انگلیسی گویش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>