Comic-Con, Anime Expo هنوز هم در هر چند سازندگان طنز reeling از کنوانسیون تعویق

لس آنجلس مبتنی بر نویسنده هنری Barajas صرف 2019 رفتن به طنز کنوانسیون – 15 در سراسر ایالات متحده و کانادا و انگلستان – به منظور ترویج غیرداستانی رمان گرافیکی.

در پایان آن سال گردباد کتاب – “La Voz De M. A. Y. O.: تاتا رمبو” یک حساب بزرگ و پدر بزرگ خود رامون Jaurigue زندگی به عنوان یک جنگ جهانی دوم جانباز و فعال حقوق مدنی در آریزونا – شکسته بود حتی از نظر مالی. Barajas رفته بود از فروش تک مسائل و تبادل کار به معلمان و کتابداران به برداشت تصویر کمیک و بالا گاو Productions منتشر شده که داستان کامل. همچنین او با استفاده از این کنوانسیون برای ترویج یک کمپین Kickstarter است که به کمک او پرداخت همدستان خود را.

“من واقعا سپاسگزار برای همه چیز که منفی برای من انجام داده اند قادر به حرکت به جلو با این افسانه است که من سعی کرده ام بگویم” او می گوید: از طریق تلفن.

در این سال, اما, چشم انداز نگاه کم. حوادث متعدد در تقویم شده است به تعویق افتاده و یا لغو در پی COVID-19 شیوع. Barajas تخمین می زند که 60-70 ٪ از کمیک های او به فروش می رساند عبارتند از طریق کنوانسیون پس از آن خواهد شد بزرگ مالی ضربه به او و کسانی مانند او.

“این است که ویرانگر به مستقل کتاب های کمیک سازندگان در بسیاری از سطوح,” او می گوید از تصویر کلی را برای فروش در این سال است.

Coronavirus عواقب

“ویرانگر” کلمه ای است که اغلب هنگام مصاحبه 11 L. A.-منطقه خلاق و حرفه ای در تاثیر کنوانسیون تعویق. از اواخر این شامل آناهایم را WonderCon که به تعویق افتاد و به این unnamed تاریخ و انتاریو Comic Con انقلاب بود که به تعویق افتاد و به ماه اوت است. دره سان Fernando کتاب طنز, کنوانسیون برنامه ریزی شده در مارس 3, خواهد احتمال موکول به گفته یک نماینده برای این رویداد. در اطراف نقشه بوستون آس Comic Con صادر بازپرداخت آن در ماه مارس, رویداد, شهر زمرد Comic Con در سیاتل موکول به ماه اوت و تورنتو طنز جشنواره هنر بود که برای اوایل ماه مه لغو شد.

لس آنجلس Comic Con و ساحل طولانی Comic Con به نظر می رسد هنوز هم می شود در برنامه, هر وب سایت خود را. هر دو برنامه ریزی شده برای سپتامبر.

در مطبوعات برخی از تابستان extravaganzas مانند انیمیشن نمایشگاه در لس آنجلس و سان Diego Comic-Con بودند و هنوز هم برنامه ریزی شده است می تواند تغییر کند. آن را این هفته اعلام کرد که سن دیگو شهرستان نمایشگاه که مجموعه ای برای شروع 5 ژوئن به تعویق افتاده است تا 2021.

در ضمن کنوانسیون سازمان در حال تلاش برای وفق دهند.

“سلامت و ایمنی کارکنان ما, شرکت کنندگان, فروشندگان و بی شماری شهر و شهرستان همکاران که برای کمک به ایجاد انیمیشن نمایشگاه یک تجربه شگفت انگیز در هر سال از بیشترین اهمیت برای ما است. ما همچنان به کار با رهبران شهر و شهرستان مقامات بهداشت برای تعیین بهترین روش عمل به عنوان ما واقعا در قلمرو ناشناخته” خواندن بیانیه ای از انیمیشن نمایشگاه نیز گفت: به روز رسانی خواهد بود ارائه شده از طریق رسانه های اجتماعی.

مختل حوادث فقط یکی از مسائل پیش روی صنعت کتاب کمیک. الماس اصلی کمیک شرکت توزیع در ایالات متحده نقل مکان کرد و به طور موقت توقف محموله از عناوین جدید به کتاب های کمیک مغازه ها در ماه مارس است. چالش های پیش روی خدمات پستی ایالات متحده می تواند مشکلات مطرح برای دست زدن به ایمیل سفارشات بیش از حد.

“به عنوان یک نویسنده و به عنوان یک خالق انجام این کنوانسیون باعث می شود شما احساس می کنید مانند شما باید برخی از کنترل بیش از زندگی حرفه ای خود را که در آن بسیار است و خارج از کنترل خود می گوید:” “لا” نویسنده سیسیل Castellucci که خود سری “دشت Janes” منتشر شد به عنوان یک اتوبوس در اوایل این سال است. “شما می توانید به طور مستقیم با مردم صحبت. شما می توانید در پانل و مردم را کشف و شما را کشف شما کار می کنند. آن را مانند یک بخش حیاتی از ما چگونه فروش کتاب.”

هنرمند لیزا K. وبر موافق است.

“ما نمی یافت می شود موثر تر از روش های جدید خوانندگان از طریق ملاقات با مردم در نشان می دهد. که اصلی ما در راه گسترش این کلمه می گوید:” وبر هنرمند برای به طور مستقل تولید شده سری کمیک های “سحر و جادو 11.” “اینترنت می تواند بلند است که آن را سخت برای دریافت از طریق, اما این فرد در مکان های ما هستند بهترین راه بزرگ شدن ما fanbase.”

در Barajas’ مورد موفقیت “La Voz De M. A. Y. O.” نبود فقط به این دلیل که او صرف 2019 ترویج کتاب در کنوانسیون است. او معتقد است آن اوج بیش از یک دهه از زیاد این حوادث به عنوان یک فن و پس از آن به عنوان یک حرفه ای.

“این در مورد کاشت دانه برای آینده” موافق Castellucci در مورد ارزش کنوانسیون برای ایجاد روابط و بالا بردن خالق مشخصات.

نتیجه برای درآمد

کنوانسیون همچنین درایو فروش برای هنرمندان تجسمی است که علاوه بر کتاب ها اغلب فروش چاپ و سایر کالا و همچنین گرفتن سفارش کار از طرفداران.

“شما اساسا یک نمای و شما در حال کار خرده فروشی برای دو تا سه روز می گوید:” هنرمند خوزه پیمینتا که مشغول به کار در پروژه های چاپی مانند اسب و کار گرافیک و خواهد بود با انتشار این رمان گرافیکی “Suncatcher” در ماه مه.

برای کسانی که داد و ستد کردن اغلب در قراردادهای خرید و فروش می تواند منجر به یک منبع پایدار درآمد و به بسیاری از تاریخ رها کردن تقویم خود را در یک بار معادل از دست دادن شغل.

“من یک تعداد انگشت شماری از سفارشات اما آن را به اندازه کافی به حمایت از من می گوید:” تصویرگر جوانان Huynh که مبادرت به فروش کار خود را در درجه اول در کنوانسیون و امنیت مستقل مشتریان از طریق حوادث. او برای اعمال بیکاری و یک وام کسب و کار کوچک را از طریق این زمان.

جامعه کمیک

در حالی که کنوانسیون اغلب بهترین و شناخته شده برای جمعیت کثیری از طرفداران آنها در قرعه کشی آنها نیز تابع به عنوان حرفه ای شبکه های رویدادها برای مردم در کمیک انیمیشن و سرگرمی های دیگر صنایع است. ظاهر می گرفتن توجه از چاپ و نشر و استودیو است. این می تواند یک شانس به زمین اصلی پروژه و یا یک جلسه برای یک کار در یک موجود است. آن می تواند در مباحث آزاد و شغل تمام وقت.

تا آنجا که کنوانسیون اختلال هستند از دست دادن فرصت های شغلی آنها نیز نشان دهنده از دست دادن از جامعه است. این حوادث مخلوط تجارت, آموزش و خلاقیت در یک محیط است که می تواند تبدیل به یک آخر هفته طولانی و آن را دشوار است به تکرار.

راشل, Dukes, خالق webcomic “فرانکی کمیک” که شده است یک هنرمند برای KaBOOM!’s “ماجراجویی زمان” و “استیون جهان” عناوین آغاز شده سمت راست بعد از مدرسه بالا و صرف یک دهه به طور پیوسته tabling در کنوانسیون است.

“این ایجاد این شبکه از دوستان و همسالان خیلی زود در زندگی من در کمیک و…شدیم تا به صنعت” آنها توضیح دهد. “جلسه تمام این افراد در کنوانسیون نوع ساخته شده است زندگی حرفه ای من به عنوان یک کاریکاتوریست.”

در این دوره مردم به دنبال مجازی جایگزین برای کمک به نگه داشتن جامعه از زمانی که آنها نمی تواند ملاقات در فرد است. این شامل همه چیز از پنل آنلاین بحث و بازار به تکیه بیشتر بر هنرمند – یا پروژه محور سیستم عامل های crowdfunding مانند Kickstarter Patreon و کو-Fi.

وجود را منحصر به فرد رفاقت وجود دارد که در داخل کمیک کنوانسیون گرد هم آوردن مزایا و طرفداران که گاهی سفر در مسافت های طولانی برای تجربه و اغلب حضور در رویدادهای خاص سال پس از سال است.

“شما توسعه یک کل جدید خانواده و تمام فرمت های زندگی خود را با مردم که عشق به کتاب های کمیک متوسط. که بسیار خاص می گوید:” Barajas.

که بخشی از آن خواهد بود دشوار است اگر نه غیر ممکن است به تکرار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im