سالت لیک سیتی — یوتا بسکتبال زنان را تکان داد و یک سه بازی از دست دادن رگه در یک جاده رفت و برگشت از واشنگتن و واشنگتن بیش از آخر هفته.

“ما در حال آمدن از یک آخر هفته در جاده ها است. ما دو برد در برابر رقابتی دو تیم است. ما نیاز به کسانی که برنده جداگانه, کمی وجود دارد, در کنفرانس جدول رده بندی است که خوب” یوتا سر مربی Lynne رابرتز گفت.

پس از ایستادن کشتی با برد بیش از دو ساله (11-13, 4-8) و Huskies (11-12. 3-9) این Utes (12-11, 5-7 Pac-12) برخی از حرکت به عنوان آخر این هفته سخت در برابر چالش شماره 8 استنفورد.

“این قطعا احساس خوبی به نفع خود است, اما من فکر می کنم بهترین بخش این است که ما در حال بازی بهتر است و ما در حال بازی هست. به نظر می رسد حتی در اتاق قفل huddles عمل در هواپیما وجود دارد برخی از حرکت خوب اتفاق می افتد در حال حاضر که فوق العاده است. آن را سرگرم کننده برای دیدن” رابرتز گفت.

اول Brynna ماکسول و لولا Pendande منجر به ادامه این تیم به ثمر رساند به طور متوسط 13.1 و 11.2 امتیاز در هر بازی بود. سالمندان Daneesha پروو که آغاز شده است هفت بازی پس از بازگشت او از مصدومیت در دسامبر. 14 و Kiana مور در حال تزریق رهبری و همچنین به عنوان به طور متوسط شش ppg.

“من احساس می کنم بازیکنان جوان ما در حال تبدیل شدن سازگار است ، سالمندان ما در حال آمدن قوی ، Kiana مور و Daneesha پروو در حال انجام آنچه انجام می دهند” رابرتز گفت.

به عنوان جوان تیم تجربه بیشتری از آن شروع به نشان می دهد در بازی های خود به خصوص در گذشته دو بازی.

“حرکت وجود دارد و بازیکنان نیست, فکر کردن به همان اندازه آنها قادر به فقط نوع رقابت بپردازند. که شده است در یک کلمه تمام فصل, ‘متوقف کردن فکر و شروع به رقابت.’ آنها در حال رسیدن به آن نقطه است. من می توانم فقط بگویم که وجود دارد کمی بیشتر اعتماد به نفس کمی بیشتر swagger خونسردی تمام آن چیزهایی که” رابرتز گفت.

یوتا گارد درو Gylten (10) توپ به ارمغان می آورد تا دادگاه در سه ماهه سوم در طول یک گپ کالج بسکتبال بازی برابر اورگان پنج شنبه, ژان. 30, 2020, در سالت لیک سیتی.
ریک Bowmer AP

این Utes که تلاش برای خروج از دروازه با سختی غیر-برنامه های کنفرانس می تواند آماده برای شروع بازی خود را به بهترین بسکتبال در فوریه و مارس.

“هر فصل خود سفر و داستان. این یکی منحصر به فرد است. جای من می خواهم آن را دریافت نورد و اوج در ماه های فوریه و مارس از انجام این کار در ماه های نوامبر و دسامبر” رابرتز گفت.

یوتا را باید یک کار دشوار در این آخر هفته رو کاردینال در روز جمعه قبل از بسته شدن از خانه ایستاده با کال در روز یکشنبه.

این Utes در زمان کاردینال دو هفته پیش در پالو آلتو و از دست 82-49 اما سعی خواهد کرد و شوک استنفورد در شکارچی مرکز برای سال دوم در یک ردیف. سال گذشته یوتا ضرب و شتم شماره 6 استنفورد 75-68 در سالت لیک سیتی. برای انجام این کار دوباره Utes را به کم کردن سرعت Lexie بدنه است که به طور متوسط 13.3 ppg و Kiana ویلیامز (13 ppg).

“آنها خوب آنها اشتباهات را ندارد. آنها هرگز به ضرب و شتم خود را. به آنها را ضرب و شتم شما باید به ضرب و شتم خود را بیش از حد. شما رو به چوب به برنامه بازی شما رو واقعا متمرکز و شدید در استراتژی جزء. این مه همه می دانند هر یک از دیگر پرسنل. آن پایین می آید به کدام تیم است که بازیکن می تواند اجرا است که برای 40 دقیقه” رابرتز گفت و اشاره کرد که یوتا نشده را با هم کامل 40 دقیقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su