کمیته OKs لایحه نیاز به رجنت به تحصیل پردیس, ایمنی, گزارش به نمایندگان مجلس

سالت لیک سیتی — این Utah State Board of Regents مورد نیاز خواهد بود برای مطالعه امنیت عمومی از فعالیت های دولت در دانشگاه توصیههایی برای بهبود آنها و گزارش این یافته ها به قانونگذاران تحت SB80.

قانون حمایت از اقلیت دستیار شلاق جانی Iwamoto D-هللدی دریافت مطلوب توصیه از کمیته آموزش و پرورش مجلس سنا در روز سه شنبه.

این لایحه نیاز به هیئت رجنت به هماهنگی با دولت و سازمان های جامعه به مطالعه و توصیه هایی را در مورد امنیت عمومی خدمات در کالج ها و دانشگاه ها. آن را نیز نیاز به هیئت مدیره به ارائه گزارش نهایی مطالعه و توصیه به قوه مقننه موقت کمیته در آموزش و پرورش و عدالت کیفری.

“دانشگاه های دولتی آنها مانند شهرستانها در حال حاضر شما می دانید بنابراین شماره 1 است که امنیت عمومی. ما نیاز به تمرکز دانش آموزان نگران کننده نیست خیلی در مورد این مسائل و می دانم که ما در حال گرفتن این به طور جدی به طوری که آنها می توانند به مدرسه بروند و به انجام آنچه آنها قرار است به انجام مطالعه و ساخت خوب اتصالات” Iwamoto گفت.

SB80 ایجاد شده بر الزامات SB134 که همچنین اسپانسر شده از طرف Iwamoto و به تصویب قوه مقننه ایالت یوتا در سال 2019 پس از در پردیس قتل از دانشگاه یوتا دانش آموز ورزشکار لورن McCluskey در پاییز سال 2018 است.

McCluskey, 21 کشته شد و کشته شدن نزدیک دانشگاه خوابگاه توسط 37 ساله ملوین رولند یک محکوم مجرم جنسی بود که در آزادی مشروط. این دو تا به حال مورخ اما McCluskey پایان رابطه پس از او آموخته بسوزم تا به حال دروغ گفته در مورد نام او و سنی است.

پدر و مادر او را بعد از ثبت 56 میلیون دلار دعوی علیه این دانشگاه ادعا پردیس پلیس و مقامات مسکن را نادیده گرفت دختر خود را گزارش های متعدد از وسیله سوء استفاده و ارعاب دوستیابی خشونت و دیگر رفتارهای ممنوع تحت عنوان IX.

2019 قانون نامیده می شود برای پاسخگویی بیشتر توسط کالج ها نیاز آنها به توسعه و انتشار برنامه به اطمینان حاصل شود کسانی که stalked, sexually assaulted و یا مورد آزار قرار گرفته توسط یک مهم دیگر می توانید گزارش جرم و جنایت و کمک آنها نیاز دارید. آن را نیز نیاز اعضای مدرسه به رسمیت شناخته شده باشگاه و یا تیم های ورزشی تحت اطرافیان آموزش.

SB80 هدایت board of regents به هماهنگی با یوتا سیستم فنی دانشگاه یوتا وزارت بهداشت یوتا برای قربانیان جرم و جنایت یوتا شورای قربانیان جرم و جنایت سازمان های اجرای قانون محلی, محلی ولسوالی و یا خدمات ویژه مناطق که ارائه 911 و اعزام اورژانس خدمات و همچنین به عنوان جامعه و دیگر سازمان های غیر دولتی.

Iwamoto گفت: گزارش خواهد تعیین کند که آیا قربانیان جرم و جنایت در دانشگاه باید “حق دانش و اطلاعات به طوری که آنها می توانید پیدا کردن کمک در شیوه ای بدون درز.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که با اجرای قانون وجود دارد بدون درز مرزهای دلیل آن فقط متوقف نمی شود در پردیس مرز است.”

این قانون خواستار بررسی مسائل از جمله سیاست ها و شیوه های استخدام, نظارت و اخراج از دانشگاه مأموران اجرای قانون; آموزش دانشگاه از اجرای قانون در پاسخ به حوادث خشونت جنسی یا سایر جرایم گزارش شده است و یا مربوط به یک دانش آموز از جمله آموزش های مربوط به مرگ و یا مشابه ارزیابی.

جنیفر Oxborrow, مدیر اجرایی, یوتا, خشونت خانگی ائتلاف صحبت در حمایت از این قانون.

“ما واقعا از این رویکرد و این فرصت برای یادگیری بیشتر در مورد چگونه به انجام یک کار بهتر برای بازماندگان” Oxborrow گفت.

برای اولین بار در 20 سال یوتا نرخ خشونت خانگی مرگ و میر کاهش یافته است از جمله افسر-درگیر تیراندازی و خودکشی که Oxborrow گفت: می توان به کار تیمی و همکاری با اجرای قانون طرفداران پردیس امنیت عمومی و دیگران شرکت در کشندگی ارزیابی برنامه های آموزشی.

Oxborrow گفت او خوشبین است این نرخ می تواند به بهبود و حتی بیشتر “با هماهنگ, تلاش مشترک با دانشگاه ما ادارات پلیس و محلی ما در حوزه های قضایی که در حال حاضر با استفاده از به معنای واقعی کلمه در همان صفحه است.”

تحت SB80 مطالعه نیز شامل چگونه پردیس اجرای قانون و اجرای قانون محلی پاسخ می دهند به گزارش خشونت جنسی یا سایر جرایم گزارش شده است و یا مربوط به یک دانش آموز “از جمله اقدامات حمایتی برای قربانیان و اقدامات انضباطی برای مجرمان.”

همچنین هیئت مدیره بررسی خواهد, آموزش های ارائه شده به اعضای هیات علمی و کارکنان و دانشجویان و تشکل های دانشجویی در پردیس ایمنی و پیشگیری از خشونت های جنسی و همچنین نقش و مسئولیت و صلاحیت و قدرت اجرای قانون محلی و پردیس اجرای قانون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر