علت شایع محکوم تهمت دخالت DOJ, توصیه هایی برای راجر سنگ محکومیت

واشنگتن – امروز ایالات متحده آمریکا وزارت دادگستری (DOJ) اعلام کرد که آن را تغییر دهد و خود را از صدور توصیه هایی برای جنایت کار محکوم و سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور راجر سنگ پس از یک شب صدای جیر جیر توسط رئیس جمهور تهمت اصرار نرمی. سنگ محکوم شد توسط هیئت داوران از جنایات متعدد مرتبط با مانع کنگره تحقیقات روسیه دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 – از جمله دروغ گفتن به کنگره و شاهد دستکاری در تلاش برای حفاظت از رئیس جمهور و مبارزات انتخاباتی خود را. پنج شنبه گذشته DOJ توصیه می شود به دادگاه که سنگ بود محکوم به 7 تا 9 سال است. شب گذشته رئیس جمهور تهمت محکوم توصیه و امروز صبح DOJ اعلام کرد که در حال تغییر بود ،

بیانیه کارن Hobert فلین رئیس جمهور از علت شایع

“دادستان کل است و همواره وکیل برای ملت ما—ایالات متحده—و نه رئیس جمهور وکیل. اما دادستان کل بر روشن ساخته است که در درجه اول او در خدمت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی و منافع سیاسی خود و نه منافع ایالات متحده است. بار شکست خورده است را صادقانه به اجرای اساسی ترین وظیفه اش ، این است چگونه عدالت با این نسخهها کار در ایالات متحده است. مردم آمریکا انتظار دارند و سزاوار بهتر است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“رئیس جمهور و وکلای مدافع به طور کلی نمی تواند با قرار دادن انگشت شست در مقیاس عدالت به هر دلیل – از جمله به کمک دوستان و همکاران – یا ما از بس به یک ملت از قوانین. این آخرین سوء استفاده از قدرت زیر از A. G. بر سرکوب و mischaracterization از مولر گزارش و اخیرا از قرار دادن محدودیت های شدید سیاسی حساس و تحقیقات راه اندازی شده توسط ایالات متحده وکلای سراسر کشور. آن سخت است برای دیدن دادستان کل سفارش و اصرار دارد که هر کمپین های مربوط به بررسی هر متحده وکیل تایید شده توسط Barr را به عنوان چیزی بیش از یک پیشگیرانه در تلاش برای کنترل شرم آور و یا محکم تحقیقات به تهمت کمپین از آمدن به نور است. این امر به ویژه نگران کننده داده می شود که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر علنا خواسته دولت خارجی به دخالت از طرف او در سال 2020 انتخابات است و به طور مستقیم دخیل در 2016 جنایات که برای مغلوب ساختن پیشی جستن سابق شخصی وکیل مایکل کوهن بوده است محکوم به زندان فدرال.

“علت شایع قبلا به نام برای استیضاح ویلیام Barr و موضع ما تغییر نکرده است. خود سیاسی از وزارت دادگستری ملی است ننگ. او در حال سوء استفاده از اختیارات وزارت دادگستری به خدمت رئیس جمهور. است که نه دموکراسی که یک impeachable جرم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر