علت شایع در پاسخ به FCC اجرای مقابل سینکلر

واشنگتن – روز گذشته کمیسیون ارتباطات فدرال اعلام کرد که 48 میلیون دلار مدنی مجازات در برابر سینکلر گروه پخش دومین کنگلومرا رسانه در کشور است. خوب است بخشی از یک رضایت فرمان بسته شدن سه تحقیقات از جمله یکی که در آن FCC سوال که آیا سینکلر درگیر در ارائه اطلاعات نادرست و عدم خلوص در تلاش خود را برای به دست آوردن Tribune Media Company.

بیانیه ای از مایکل Copps مشترک باعث مشاور ویژه سابق FCC کمیسر:

“ما ستایش FCC برای گرفتن اجرای اقدام علیه سینکلر. اما مجازات جریمه به مقدار یک کف دست زدن بر روی مچ دست برای یک کنگلومرا است که تاریخچه خم قوانین FCC و به دنبال کسب استراتژی که مسخره از پخش حدود مالکیت. ارائه اطلاعات نادرست و عدم خلوص در حال اتهامات جدی برای هر گوینده اجازه دهید به تنهایی یکی که در ادامه به فشار محدودیت های مالکیت سازه های قرار داده شده توسط کمیسیون. این حدود مالکیت در محل هستند به یک دلیل – برای جلوگیری از یک نهاد از داشتن بیش از حد رسانه ها در هر بازار است. امواج رادیو و تلویزیون متعلق به مردم است و باید منعکس کننده تنوع صداها در دموکراسی ما.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“یک رضایت فرمان کافی برای حل و فصل اتهامات بیش سینکلر ارائه اطلاعات نادرست و عدم خلوص – مسائل است که رسیدن به قلب از اینکه گوینده مناسب است به داشتن مجوز است. FCC باید برگزار شد یک جلسه کامل به بررسی این اتهامات به جای صدور رضایت فرمان در پشت صحنه. بسته شدن این تحقیقات در سینکلر نباید نزدیک درب در مورد نقد یک شرکت که مجوز تجدید برنامه های کاربردی به زودی خواهد آمد تا برای بررسی FCC. مردم باید فرصت کامل به وزن در این برنامه نوسازی و کمیسیون باید نگه داشتن یک چشم ناظر که سینکلر را نقض نمی کند هر یک از آن قوانین است.”

برای مشاهده این بیانیه آنلاین اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im