جامعه: اعطای بازی در حال تغییر لحظات

در سال 1986 یک گروه از چهار Cal State فولرتون دانش آموزان ایجاد یک رویداد ورزشی است که در آن دانش آموزان با رشدی و معلولیت های جسمی می تواند شرکت در انواع غیر رقابتی بازی. بیش از 30 سال بعد از این رویداد در اصل به نام Cal State فولرتون ویژه بازی و در حال حاضر به نام نیت از OC Faley ویژه بازی است که هنوز رفتن قوی. و این است که تا حد زیادی با توجه به یکی از رویداد بنیانگذاران دیزنی لند توچال بازیگران عضو لیزا می گیرد.

لیزا ارشد مدیر تبلیغات در رفت و آمد مکرر یک فعال دیزنی VoluntEAR. غیر انتفاعی رویداد او کمک کرد ایجاد به عنوان یک دانشجو را دریافت کرده است بیش از 10 کمک های مالی در طول سال از طریق دیزنی VoluntEARS جامعه صندوق. بودجه توسط عضو بازیگران, کمک های مالی, بازیگران عضو هستند قادر به معرفی سازمان های غیر انتفاعی به دریافت کمک مالی از طریق صندوق.

“من بسیار سپاسگزار به دیزنی لند توچال بازیگران اعضایی که اهدا به دیزنی VoluntEARS جامعه و صندوق حمایت از یک رویداد بسیار نزدیک به قلب من” به اشتراک گذاشته لیزا.

در طول سال این رویداد رشد کرده است برای تبدیل شدن به یکی از بزرگترین در نوع خود در کالیفرنیا—بیش از 5000 ورزشکاران و داوطلبان شرکت در سال گذشته است. دیزنی VoluntEARS و کمک های مالی نقش بزرگی در آوردن این رویداد به زندگی است.

“من همیشه یک لحظه هر بار که من راه رفتن به بازی که در آن من فقط توقف و تعجب, ‘چگونه این اتفاق می افتد و چگونه آن را هنوز هم اتفاق می افتد؟'” لیزا گفت.

از طریق فوریه دیزنی لند توچال بازیگران اعضای دارای گزینه ای برای انتخاب کردن در برای کمک به دیزنی Volunt – گوش جامعه صندوق قادر خواهد بود به نامزد مورد علاقه خود را غیر انتفاعی برای اعطای بعد از آن در سال.

با کمک لیزا 2019 اعطای این 35th annual بازی برگزار خواهد شد چهار شنبه, آوریل 1. به عنوان رویداد نزدیک تر می شود, بررسی www.csufspecialgames.org فرصت هایی را برای داوطلب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>