شرکت هایی که دریافت میلیون ها نفر در مالیات دهندگان بودجه کمک مالی گسترده فدرال نقض

واشنگتن – به تازگی منتشر شده تحقیقات توسط نگهبان در می یابد که تعدادی از شرکت های انرژی که در زمان حقوق و دستمزد Protection Program (PPP) بودجه شده اند جریمه میلیون بیشتر برای محیط زیست و ایمنی محل کار نقض.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید اولویت بندی کمک به کسب و کارهای کوچک و میلیون ها نفر از آمریکایی ها در تلاش برای پایان می رسد دیدار در طول این بحران گفت:” کایل Herrig رئیس جمهور پاسخگو است.ما. “شرکت هایی که قانون را شکسته اند با آسیب رساندن به محیط زیست و به خطر انداختن خود ایمنی کارگران نباید پاداش با مالیات دهندگان بودجه سهیم خواهد بود.”

این اولین بار نیست شرکت های بزرگ آلوده بهره برده اند تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. در اوایل سال جاری گاردین گزارش داد که شرکت با بهره گیری از سازمان حفاظت محیط زیست و وزارت عدلیه در اجرای تعطیلات بوده است جریمه در مجموع $56,437,158 برای محیط زیست خود را نقض و که بسیاری از این شرکت ها تا به حال نظران مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

پس از راه اندازی آن حقوق و دستمزد برنامه حفاظت شده است گرفتار سوء مدیریت با بودجه اغلب رفتن به شرکت های بزرگ به جای کسب و کارهای کوچک در آن بود ظاهرا ایجاد شده برای کمک به. قبلی بحث PPP دریافت شامل نفت و شرکت های بزرگ که با صرف میلیون ها نفر در سهام buybacks یک ایندیانا مبتنی بر زغال سنگ شرکت با سابق مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی خود را به عنوان لابی گر حداقل دو شرکت که بازار توانایی خود را به کشتی آمریکا تولید شغل در خارج از کشور, عمده لوکس هتل های زنجیره ای, یک مدل مد آژانس و حتی L. A. لیکرز.

پاسخگو باشد.ما راه اندازی کرده است یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمک مالی ردیاب برای ردیابی که شرکت های بزرگ در حال گرفتن پول کمک مالی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. اطلاعات بیشتر در مورد منافع خاص سوخت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخگو باشد.ما و دولت تلاش های مداوم برای حک کردن بیشتر بزرگ نفت و زغال سنگ در ایتالیا WesternValuesProject.org یک پاسخگو باشد.ما پروژه متمرکز در زمین های عمومی حفاظت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im