تاکید کرد از خانه-آموزش بچه های خود را? تنها از مستند? نگران بیمار عزیزان جدا شده در یک خانه سالمندان است ؟ نگران شما ممکن است از دست دادن کار خود را ؟

ادامه COVID-19 pandemic مؤثر است همه سلامت روان در راه های کوچک و بزرگ و کارشناسان نگران آن هستند که برای بسیاری از امروز اضطراب را تبدیل به یک موج جزر و مدی از مشکلات روحی و روانی در سال های پیش رو است.

تبلیغات

این بیماری همه گیر است که با اضافه کردن به آنچه که در حال حاضر یک underrecognized سلامت روانی بحران در ایالات متحده به گفته دکتر همین مردخای ملی سلامت روان و تندرستی سرب در Kaiser Permanente در اوکلند کالیفرنیا.

میزان اضطراب و افسردگی را به طور پیوسته افزایش یافته است برای سال ها به عنوان مرگ و میر ناشی از ناامیدی مربوط به خودکشی و مصرف بیش از حد مواد مخدر گفت: در طول HD Live! مصاحبه.

“تمام آن چیزهایی که باید در جریان بوده است برای چند دهه, واقعا, و در حال حاضر شما به ارمغان بیاورد این بیماری همه گیر در” مردخای گفت. “اینطور نیست که ما در وضعیت خوبی از نظر سلامت روان ما و در حال حاضر آن را بدتر. آن را بیشتر شبیه به ما در شکل خوب و سپس شما را در یکی دیگر از عوامل استرس زای.”

روانشناس بالینی Jelena Kecmanovic همچنین است در مورد تلفات و اضطراب تحریک تغییرات در زندگی روزمره است که مردم پایدار.

“اضطراب طاقت فرسا و وحشتناک” گفت: Kecmanovic مدیر آرلینگتون/DC رفتار درمانی موسسه در آرلینگتون ، “اگر آن اتفاق می افتد به اندازه کافی بلند شما در حال رفتن به دریافت افسرده در مورد آن. شما در حال رفتن به دریافت نا امید کننده و شاید حتی خودکشی.”

تبلیغات

او انتظار دارد که برخی از طولانی مدت احساسی زخم.

“این در حال رفتن به اندازه کافی بلند و آن را به ضربه به اندازه کافی برای مردم به اندازه کافی است که آن را واقع بینانه نیست به انتظار ما بهار بازگشت به حالت عادی” Kecmanovic گفت.

آمریکا همه گیر مربوط به سلامت روانی بحران نشده نورد به عنوان شما ممکن است فکر می کنم او گفت:. وجود ندارد بسیاری از اولیه چشم انداز مثبت در مردم به دنبال کمک حتی به عنوان مستند تغییر زندگی روزمره در راه عمیق.

“پس از این زن و شوهر از اول ماه زمانی که بازگشایی آغاز شده است که هنگامی که ما آغاز شده و واقعا از دیدن مردم و سلامت روانی بدتر بسیار کمی,” او گفت:.

چه چیزی تغییر کرده است ؟

“چه سپیده در ما تحقق است که ما در این برای مسافت های طولانی” Kecmanovic گفت. “عدم اطمینان است که واقعا هدف قرار دادن مردم این است که برای رفتن به یک سال یا یک سال و نیم با این حال طبیعی است. طبیعی جدید در حال تغییر است هر روز در هر هفته.”

نظرسنجی ها نشان داده اند که مردم نگران هستند در مورد این بیماری همه گیر را در اثر خود به سلامت روانی و علائم اضطراب و افسردگی در حال افزایش مردخای گفت.

اما “است که متفاوت از تمام عیار اختلال در سلامت روان” او اشاره کرد. “من فکر می کنم آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه آن را ترجمه کند.

مردمی بیشتر در خطر ابتلا به مشکلات طولانی مدت هستند افرادی که به طور مستقیم تحت تاثیر COVID-19 مردخای و Kecmanovic گفت. این شامل خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران و افرادی که آلوده شده اند و افرادی که عزیزانشان را از دست داده.

“وجود دارد رفتن به یک &hellip مقدار بسیار زیادی از غم و اندوه است که در حال پردازش” Kecmanovic گفت:, و اضافه کرد که آن را غیر ممکن به کاغذ بیش از آن. “این رفتن به گرفتن تا با شما در نهایت.”

تبلیغات

این همه برای تلفن های موبایل وخیم اما هر دو از کارشناسان پیش بینی ترین مردم گزاف گویی خواهد شد.

“من امیدوار هستم که ضروری انسان انعطاف پذیری پیروز خواهد شد-مردم ممکن است قادر به ضربه محکم و ناگهانی انگشتان دست خود را و بازگشت به حالت عادی اما آنها به طور کلی خوب” Kecmanovic گفت.

مردخای گفت: تجربه گذشته ارائه می دهد دلیلی برای امید.

“هنگامی که ما در مطالعات گذشته بلایای طبیعی و بیماری های همه گیر بسیاری از افراد فراموش خوب که فکر می کنم به من می دهد برخی از این دلیل برای خوشبینی,” او گفت:. “اما وجود خواهد داشت برخی از افرادی که اثرات طولانی مدت. این افرادی که بوده است عمیقا تحت تاثیر این بیماری همه گیر.”

مردم نگران ذهنی خود دولت باید دو پایین در تلاش برای سالم ماندن و شاد مردخای گفت.

“بزرگترین خطر این است که وقتی مردم به لحاظ اجتماعی منزوی خود را رها روال اطراف حفظ سلامت روان و سلامت جسمی خود را-که واقعا یک راه اندازی,” او گفت:.

روزانه تمرین می توانید انجام دهید برای کاهش استرس خود را. مردم نیز باید در نظر مدیتیشن و یا یوگا به عنوان وسیله ای برای کاهش استرس و همچنین محدود کردن اخبار خود را مصرف مردخای اضافه شده است.

نمی ساکن در اخبار او توصیه می شود.

“این مهم است به ماندن بگیرید تا به امروز اما که نمی کند نیاز به ساعت ها و ساعت ها در روز” مردخای گفت. “اگر تلویزیون را در زمینه شاید آن را خاموش کنید چرا که این یک پیام ثابت است که اضطراب تحریک.”

این نیز مهم است به اذعان چگونه شما احساس و احساسات خود را در حال معتبر Kecmanovic گفت. “این دیوانه بار. این بی سابقه ای بار. جای تعجب نیست که من احساس اضطراب و خوب,” او گفت:.

تبلیغات

برخی از پتانسیل لکه های روشن می تواند بیرون آمدن از این بیماری همه گیر ، برخی از مردم ممکن است ظهور با حس غرور و افتخار در درازمدت بحران, او گفت:.

“می توان آن را تحقق &hellip من قوی تر از من فکر کردم من خواهد بود” Kecmanovic گفت. “من هرگز خودم را به عنوان قوی و دلچسب فرد اما آنچه که من از طریق زندگی می کردند برای آخرین سال و نیم آن را شگفت انگیز است من قادر به رفتن را از طریق این.”

کارشناسان همچنین امیدواریم که آنچه مردم را تحمل کرده اند به آنها کمک خواهد کرد همدردی با کسانی که مبارزه با سلامت روان خود را.

“یکی از لنت نقره ای در اینجا ممکن است که بسیاری از ما تا به حال برای مقابله با علائم اضطراب و نگرانی در مورد انزوا” مردخای گفت. “اینها چیزهایی است که افراد با سلامت روان شناخته شده برای یک مدت زمان طولانی. اگر بقیه از ما اساسا دریافت یک طعم و مزه آن می کند و اجازه می دهد که همه ما به بحث بیشتر آشکارا در مورد آن ؟ بنابراین من امیدوارم.”

اطلاعات بیشتر

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری بیشتر در مورد مقابله با استرس در طول COVID-19.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de