کنسرت برای تماشای این آخر هفته: Josh Groban, Garth Brooks و بیشتر

سالت لیک سیتی — برخی از سالن های کنسرت و تئاتر در آن به تدریج شروع به دوباره باز میان coronavirus همه گیر اما اکثر نوازندگان همچنان به میزبان اجرای آنلاین.

در اینجا 7 وقایع به تماشای از راحتی از خانه خود را — و یا ماشین — آخر این هفته.

جمعه

خیمه organists

چه: پنج مذبح و معبد مربع organists — ریچارد الیوت اندرو Unsworth برایان Mathias لیندا Margetts و یوسف Peeples — تقریبا از سرگیری هفتگی خود رسیتال در آنلاین جدید کنسرت سری به نام “لوله کشی بالا: ارگان کنسرت در معبد مربع است.”

وقتی که: هفتگی کنسرت, جریان, شنبه, چهار شنبه و جمعه ها ظهر.

که در آن: کنسرت خواهد جریان در Tabernacle Choir کانال یوتیوب کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران زنده سازمان دیده بان صفحه: (broadcasts.ChurchofJesusChrist.org) و گروه کر وب سایت (thetabernaclechoir.org).

Organist Brian Mathias plays the Tabernacle organ in Salt Lake City on Tuesday, June 16, 2020. The Tabernacle and Temple Square organists have been working on recording music for concerts that will be streamed online this summer.
ارگ برایان Mathias پخش خیمه ارگان در سالت لیک سیتی در روز سه شنبه, ژوئن 16 سال 2020 است. مذبح و معبد مربع organists کار کرده اند در ضبط موسیقی برای اجرای کنسرت خواهد بود که به صورت آنلاین این تابستان.
اسکات G Winterton, Deseret News

صدای موسیقی زندگی می کنند!

چه: فیلم برداری در سال 2013 “صدای موسیقی زنده!” جلب بیش از 42 میلیون بیننده هنگامی که آن را برای اولین بار در ان بی سی ، Deseret News گزارش شده است. تولید ستاره “بت آمریکایی” برنده/کشور سوپراستار Carrie Underwood به عنوان ماریا و برادوی افسانه Audra مک دونالد به عنوان مادر رئيسه.

وقتی که: در دسترس برای جریان 48 ساعت شروع ژوئن 26 در 12 p. m. MT

که در آن: یوتیوب.com/theshowsmustgoon

شازده کوچولو

چه: یوتا Opera به تازگی راه اندازی مجازی والاتر از آن 2019 تولید “شازده کوچولو” — “یکی از موفق ترین یوتا opera سخنرانی در تاریخ شرکت” با توجه به یوتا اپرا Facebook صفحه.

Nitai Fluchel, 11, playing the little prince, and Melanie Ashkar, playing the fox, pose during a photo opportunity for Utah Opera’s upcoming production of “The Little Prince” at the Capitol Theatre in Salt Lake City on Wednesday, Jan. 9, 2019. “The Little Prince” is now available for streaming.
Nitai Fluchel, 11, بازی شازده کوچولو و ملانی Ashkar بازی روباه مطرح در طول یک عکس فرصت برای یوتا Opera آینده تولید از “شازده کوچولو” در کنگره تئاتر در سالت لیک سیتی در چهارشنبه ، 9, 2019. “شازده کوچولو” در حال حاضر در دسترس برای جریان.
Spenser انبوه Deseret News

با موسیقی توسط آهنگساز فیلم Rachel Portman, تولید ستارهدار سپس-11-year-old Nitiai Fluchel یک اوازه خوان جزو دسته خوانندگان از مادلین گروه کر مدرسه.

وقتی که: اپرا در دسترس است به جریان تا Aug. 5.

که در آن: در دسترس بر روی تقاضا جریان در utahopera.org

شنبه

Josh Groban

چه: Josh Groban دادن طرفداران ویژه کنسرت — زنده-جریان رویداد است که خواهد شد از ویژگی های جدید “آهنگ ها و تمام زمان های مورد علاقه ،” Deseret News قبلا گزارش شده است.

“من انجام داده ام هرگز چیزی شبیه به این و در این عجیب و غریب روز من خیلی هیجان زده برای انجام هر نوع کنسرت برای شما” گروبن در توییتر نوشت. “این خواهد بود که یک کتاب برای اطمینان حاصل کنید.”

که: این جریان شروع خواهد شد در 2 p. m. MT در ژوئن 27 و در دسترس خواهد بود برای 48 ساعت پس از این رویداد.

که در آن: کسانی که خرید یک بلیط (20 دلار) دریافت خواهد کرد دسترسی به تماشای livestream در JoshGroban.com.

ریشه

چه: ریشه قرار دادن در آن سالانه پیک نیک و در این سال با همکاری میشل اوباما به تلاش برای رسیدن به و تشویق رای دهندگان واجد شرایط. این رویداد خواهد شد از ویژگی های خاص ظاهر از اوباما, Chris Paul, Janelle Monae و Lin-مانوئل میراندا. آن را نیز ویژگی های عملکرد از ریشه, H. E. R., و بیشتر.

زمان: شنبه 6 p. m. MT

که در آن: این رویداد خواهد شد در جریان در ریشه’ کانال یوتیوب

Garth Brooks

کشور افسانه Garth Brooks دهکدهای فیلم برداری ویژه کنسرت که روی صفحه نمایش خواهد شد در 300 رانندگی در تئاتر در سراسر شمال امریکا است.

“این است برای رفتن به یک شب سرگرم کننده,” بروکس گفت: در Facebook post. “این است که به مسائل خانوادگی خود را در یک خودرو را مواد غذایی, همه چیز, و هم از زندگی خود را به نوعی سرگرم کننده رفتن به درایو در.’ من فقط آن را دوست دارم.”

Garth Brooks میزبانی یک کنسرت که خواهد شد به نمایش در 300 رانندگی در سینماهای سراسر شمال امریکا در روز شنبه.
کریس ساموئلز Deseret News

زمان: چهار شنبه, ژوئن 27; نمایش آن در 9:30 و در نیمه شب

که در آن: بازدید ticketmaster.com برای یک لیست کامل از سالن نمایش و کنسرت. سه یوتا تئاتر — غرب دره شهر ردوود Drive-in; موتور-Vu تئاتر در Tooele; و حوضه درایو در Mt. لذت بخش, Sanpete شهرستان — نشان کنسرت.

چه مقدار: 100 دلار در هر خودرو تا شش نفر

یکشنبه

ملاقات اپرا

چه: The Metropolitan Opera پخش های مختلف ضبط از گذشته تولید هر شب در حالی که آن باقی می ماند بسته شده است.

  • یک سال 1991 تولید Donizetti “L’Elisir d’amore” خواهد air جمعه.
  • یک سال 2018 تولید Massenet را “Cendrillon” خواهد شد شنبه.
  • یک سال 2017 تولید موتزارت “Die Zauberflöte” خواهد شد در روز یکشنبه ،

که: هر جریان در دسترس است در 5:30 p. m. MT تا روز بعد در 4:30 p. m. MT.

که در آن: metopera.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de