‘تضاد منافع وجود دارد’: ترقی خواهان صدای زنگ به عنوان بلکراک آماده منجر به فدرال ریزرو Covid-19 شرکت برنامه هایش

BlackRock, بزرگترین دارایی مدیریت شرکت در این سیاره برای سال ها در مواجهه با انتقاد و اعتراض از ترقی خواهان بیش از آن عظیم سرمایه گذاری در سوخت های فسیلی زندانهای خصوصی و صنایع نظامی—و در حال حاضر مالی کرگدن تنظیم شده است را در یک نقش پیشرو در فدرال رزرو وسیع coronavirus برنامه هایش.

The Wall Street Journal گزارش روز شنبه که بلکراک—که مدیریت بیش از 7 تریلیون دارایی—را در روزهای آینده به کمک بانک مرکزی قیف “پول به هر دو جدید و در حال حاضر صادر شده و شرکت های بزرگ اوراق قرضه و کمک به تغذیه در آن به تازگی به تصویب رسید نقش به عنوان وام دهنده از آخرین چاره برای کسب و کار است.”

“بلکراک هدایت خواهد کرد تا آنجا که $750 میلیارد دلار به بدهی های شرکت های بزرگ بازار برای تغذیه” با توجه به مجله. “[شرکت] خواهد بود مرکزی برای آنچه که انتظار می رود را به یک چند تریلیون دلار به طور کلی برنامه مرکزی-بانک حمایت از اقتصاد و بازار یک برنامه است که کمک خواهد کرد که تصمیم بگیرید که کدام کسب و کار برای زنده ماندن این بیماری همه گیر.”

BlackRock همکاری با تغذیه در طول سال 2008 بحران مالی کمک بانک مرکزی نظارت بر استرنز و گروه بین المللی آمریکا (AIG) دارایی. اما این شرکت نقش در بحران کنونی خواهد بود “به مراتب بزرگتر” این مجله گزارش داد.

ترقی خواهان ابراز alarm بیش از بلکراک را در آستین ، قدرت بیش از یک گلدان عظیم از پول است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

بانک فدرال مارس 24 اعلام کرد که این استخدام بلکراک به بازی یک بخش مرکزی در آن شرکت خرید اوراق قرضه برنامه موجب واکنش فوری از مترقی گروه های مدافع و سیاست است که تحلیلگران هشدار داده است که این شرکت می تواند در هدایت منابع مالی به سوخت های فسیلی شرکت و به خود جیب.

در مارس 27 نامه (pdf) به رئیس فدرال جروم پاول یک ائتلاف از 30 مترقی حمایت گروه اشاره کرد که بلکراک است “بزرگترین صاحب بسیاری از شرکت هایی که بیش از آن را به تصمیم گیری” تحت فدرال رزرو اوراق قرضه شرکت های بزرگ-خرید برنامه.

“تضاد منافع فراوان” گروه نوشت. “با دادن بلکراک کنترل کامل این بدهی خریداری برنامه تغذیه است که بیشتر entwining نقش دولت و خصوصی بازیگران. در انجام این کار, آن را می سازد بلکراک حتی بیشتر مهم سیستمیک به سیستم مالی است. در عین حال بلکراک است مشمول مقررات موشکافی حتی کوچکتر سیستمیک مهم موسسات مالی.”

“ما نمی توانیم اجازه می دهد تا منافع شرکت های خصوصی برای جایگزین نیازهای مردم آمریکا و ثبات دراز مدت اقتصاد ما” گروه گفت.

در یک ستون و در روز یکشنبه این هفته‘s رایان کوپر نوشت که در حالی که بانک مرکزی “نه اشتباه می خواهید به نگه داشتن بازارهای مالی را از تصرف و یا کسب و کار بزرگ از سقوط” وجود دارد “بدون هیچ دلیل که چرا فدرال رزرو نباید خواستار برابری طلب اصلاحات به موسسات را حمایت و یا چرا نباید شامل بقیه مردم آمریکا در لوکس خود را درک.”

در حالی که کنگره را تایید کرده است این برنامه به از بند باز کردن تریلیون در فدرال رزرو سرمایه گذاری برای شرکت های کوپر استدلال کرد که هر کس در ایالات متحده سزاوار نجات از بانک مرکزی برای دفع اقتصادی درد Covid-19 بیماری همه گیر.

“در حالی که آن را کاملا مناسب به هرج و مرج فرو می ریزد و در امور مالی و یا کسب و کار است که قدرت باید مستقر شود برای محافظت از دیوار خیابان را مضحک سهم از درآمد ملی یا نفخ مدیر عامل شرکت پرداخت بسته های” کوپر نوشت. “اگر شرکت های بزرگ می توانند از مزایای دریافت کنید که در نهایت جریان از قدرت از چاپ بقیه مردم آمریکا باید یک قطعه از عمل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de