Conforti”s تغییر: دیزنی شاهزاده خانم خون آشام تخم ریزی در ‘NOS4A2’

21 ژوئن (فردا) — ستاره برادوی Mattea Conforti گفت: او همگانی روندی در این شانس را به بازی یک خون آشام کودک در AMC ترسناک-درام NOS4A2 بود زیرا بر خلاف قطعات او با بازی در گذشته است.

“من می خواستم به گسترش من بازیگری محدوده و ببینید که چقدر بیشتر از من می تواند انجام دهد چرا که من واقعا با تمرکز بر نقش های بسیار متفاوت در زمان و تغییر از دیزنی نقش به Millie مانی بسیار متفاوت بود. من می خواستم ببینم چگونه می توانم تحمل کنم که” 14 ساله بازیگر گفت آپی در یک مصاحبه تلفنی اخیر.

تبلیغات

“Millie مانی است که قطعا یک مطلب جدی, قدیمی, گوری, ترسناک, شدید بود.”

در علاوه بر این به آواز خواندن و رقص راه خود را از طریق نیویورک مرحله تولیدات ماتیلدا و منجمد, Mattea همچنین ابراز شخصیت جوان السا در فیلم انیمیشن یخ زده 2 و بازی الیسا ماری در Starz, درام, قدرت.

صفحه نمایش اقتباس از جو هیل رمان NOS4A2 کست Mattea به عنوان دختر چارلی مانی (Zachary Quinto,) جاودانه هیولا است که تغذیه روح از فرزندان او ربوده و از آنچه در نظر او بد پدر و مادر و سپس سپرده آنچه که مانده است از آنها در یک خزنده تعطیلات با مضمون جهان به نام Giko.

Ashleigh کامینگز پخش ویک یک نوجوان که کشف او دارای قدرت اتصال و پیدا کردن اشیاء از دست داد. او با استفاده از این قابلیت ویژه را امتحان کنید برای رایگان کودکان و جلوگیری از چارلی.

تبلیغات

“فصل 2 میدارد تا هشت سال پس از اولین فصل به پایان می رسد و فصل واقعا تمرکز بر چارلی ناامیدی برای گرفتن انتقام ویک مک کوئین” Mattea گفت.

“فصل 2 است که قطعا خیلی تیره تر و شما قطعا دیدن Millie مانی خیلی بیشتر. او قطعا شما را به یک دسته بیشتر ماجراهای.”

این بازیگر گفت: وجود دارد بیشتر به Millie از او وحشتناک صدا و ظاهر و رفتار است.

“حتی اگر آن را ممکن است به نظر می رسد مانند آن است که قطعا محبت” Mattea گفت.

“او است که قطعا یک شخصیت. او را دوست دارد پدر او بسیار است و او نیز بسیار اختصاص داده شده و وفادار شخصیت زیرا بدون توجه به آنچه او می کند یا بدون توجه به آنچه او را پدر می کند او همیشه به او وفادار باشد. او همیشه به او عشق بدون قید و شرط و همه او می خواهد به انجام است با او تمام وقت.”

بزرگترین چالش در این بازی در نقش گرفتن مخاطبان برای دیدن این طرف دیگر از Millie.

“هنگامی که شما یک شخصیت ترسناک, شما فقط فکر می کنم او ندارد یک قلب مهربان, اما, واقعا, Millie می داند که چگونه به یک نوع قلب است. او می داند که چگونه برای نشان دادن محبت” Mattea گفت.

Quinto ممکن است یک موجود شیطانی اما Mattea گفت: او فوق العاده است شرکت ستاره.

“او بسیار سرگرم کننده بازیگر برای بازی کردن با. او است که قطعا بسیار حرفه ای واقعی بازیگر. او می تواند جدی زمانی که او نیاز به, هر چند,” او گفت:.

تبلیغات

“او می داند که چگونه به شخصیت. او می داند که چگونه برای به دست آوردن هر کس دیگری به شخصیت اما او قطعا می داند که چه به شوخی و چه به شامل بازیگران و عوامل با هم و نحوه ارتباط با او احمقانه طرف و هر کس دیگری دریافت در خلق و خوی خوب.”

بازیگر شگفت زده شد به استخدام می شود برای نشان دادن پس از اولین آزمون از طریق ویدئو.

“من هرگز فکر نمی کردم که هر چیزی می تواند از آن آمده به خاطر آن بود که خود به نوار. معمولا من در زمین همه نقش در قرار ملاقات در فرد پس از آن واقعا یک تجربه سرگرم کننده,” او گفت:.

کار در تلویزیون نیز بسیار متفاوت از تجربه نمایشی در تئاتر Mattea اشاره کرد.

“زمانی که شما در مرحله حرکات خود را باید دراماتیک تر و بزرگتر و بیشتر اغراق آمیز بنابراین هر کس در مخاطبان می توانید آن را بخوانید” او توضیح داد.

“هنگامی که شما در حال کار بر روی تلویزیون خود را می توانید حرکات ظریف تر و نه همه چیز را به طوری اغراق شده چون دوربین مناسب است تا به صورت خود را و می تواند به عنوان خوانده شده همه چیز را به طوری به طور خاص است.”

اگر چه او نتواند انرژی است که یک زندگی مخاطبان تئاتر را فراهم می کند, او گفت که او می شود بازخورد مفید در اجرای برنامه های خود از مدیران در NOS4A2.

“اما آن را نمی ممکن است به عنوان با صدای بلند و یا اغراق آمیز به عنوان یک مخاطب خنده و یا نفس نفس زدن,” Mattea گفت او امیدوار به ادامه کار در هر دو تئاتر و تلویزیون است.

“خانواده من است تا حمایت و آنها قربانی بسیار برای من است.” او گفت:. “من خیلی خوش شانس است که من چنین حمایتی و محبت خانواده است که stand by me مهم نیست که چه دلیل همه آنها می خواهند برای من خوشحال می شود. من سپاسگزار است که من در گیر با این افراد به خصوص در [coronavirus] قرنطینه.”

تبلیغات

NOS4A2 شرکت ستاره Olafur Darri Olafsson, Jahkara J. Smith و Ebon خزه-Bachrach. فصل 2 یکشنبه آغاز می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im