اشتباه در مورد همه کسانی که coronavirus تست گزینه ؟ در اینجا یک راهنما برای مصرف کننده

یک تست وعده برای تشخیص coronavirus در بزاق خود را از راحتی از خانه خود را.

یکی دیگر از انجام آن را به خودتان کیت دستور مردمی در مورد نحوه قرار دادن a Q-tip مانند گرد و خاک به داخل هر سوراخ بینی, صدای فش فش زدن در اطراف چندین بار و سپس فدرال اکسپرس به یک آزمایشگاه برای تجزیه و تحلیل.

آزمایش خون ارائه شده در بازار پارکینگ در کوچه پشت دفاتر پزشکان توسط هزاران شرکت تبادل سریع جواب به همه گیر سوال: من آلوده شده است با COVID-19?

این تصویر ارائه شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در ماه ژانویه سال 2020 نشان می دهد 2019 رمان coronavirus. (CDC از طریق AP)

نگران coronavirus مصرف کنندگان خود را در خانه های پزشکی از آینه به عنوان U. s. غذا و داروی شل شرایط چه می تواند آمار بازار در طول یک بیماری همه گیر.

“ما واقعا نگران این,” دکتر گفت: Paul Simon ارشد علوم مامور پلیس لس آنجلس وزارت بهداشت. “وجود دارد مقدار زیادی از نظارت و با توجه به ضرورت ها و الزامات FDA اجازه داده است برخی از شل شدن روش. تست در حال انجام است که با مواد نشده است به طور رسمی تایید و یا در خط لوله به تایید شود.”

به عنوان سیمون اشاره به وجود انواع مختلف آزمون — مولکولی سرولوژيک و نقطه از مراقبت از آزمایش با نتایج سریع در مقابل کسانی که باید انجام شود در یک آزمایشگاه.

“این است که به خوبی تنظیم فضا به همین دلیل است که وجود دارد نیاز به با احتیاط به خصوص با آزمون های سرولوژیک,” او گفت:.

بیش از 100 سرولوژيک و یا خون آزمایشات در بازار هستند. ایالات متحده در حال حاضر بیش از 1 میلیون و تایید موارد COVID-19 — حدود یک سوم از تمام موارد گزارش شده در جهان است و بیش از هر ملت دیگر. تست کلیدی خواهد بود برای تصمیم گیری درباره زمان و نحوه بازگشایی اقتصاد است.

در اینجا است که یک مینی-راهنمای مصرف کننده به گیج کننده جهان از COVID-19 تست:

COVID-19 آزمون, اتاق CovidTestingProject.org یک گروه از محققان بر اساس در UC برکلی و UCSF

چه آزمون و چه کار می کنند ؟

وجود دارد دو مشترک آزمون با هدف شناسایی coronavirus.

ارائه شده در بیمارستان ها و کلینیک های بهداشت عمومی می یابد فعال بیماری است. این یک آزمون مولکولی به نام واکنش زنجيرهای پلیمراز یا PCR و آزمون آن با استفاده از یک سواب پنبه به نفوذ بالا به بینی و گلو به جمع آوری gunk. که gunk است و سپس بررسی ویروس’ نشانگرهای ژنتیکی. در حالی که تست PCR می تواند شناسایی بیمار آنها نمی تواند تشخیص اگر کسی یک بار به حال COVID-19 و پس از آن بهبود یافت.

دیگر سرولوژی یا خون, تست می یابد که آنتی بادی به گذشته عفونت. یک نتیجه مثبت به معنی بدن خود را سوار یک پاسخ ایمنی به ویروس در اخیر هفته یا ماه. شما ممکن است بیمار شده است و فکر آن را یک سرماخوردگی یا آنفولانزا و یا ممکن است شما تا به حال هر گونه علائم در همه. دانستن است که آنتی بادی به COVID-19 اجازه می دهد تا مقامات بهداشتی برای درک وسعت عفونت در جامعه ایجاد که ممکن است برخی از نوع ایمنی — چقدر و برای چه مدت است که هنوز هم یک غول علمی علامت سوال و راهنمای سیاست های عمومی بر لغو محدودیت.

پس مشکل چیه ؟

به طور معمول شرکت ها در تلاش برای آوردن مراقبت های بهداشتی آزمون به بازار باید از طریق مجموعه ای از پرتال تخصصی اولی با FDA. آن حلقه طراحی شده برای اطمینان تست کار به عنوان در نظر گرفته شده و نه گرفتار مثبت کاذب یا منفی کاذب ممکن است که ناخواسته منجر به گسترش بیماری.

اما بیماری های همه گیر جهانی ظروف سرباز یا مسافر با بهترین-برنامه گذاشته.

“تا به امروز تعداد بسیار کمی از آزمون بررسی شده است توسط FDA و در عین حال شده است وجود دارد یک یورش از آزمون ارائه شده توسط بسیاری از شرکت ها گفت: Rekha Murthy, یک متخصص بیماری های عفونی و دانشیار افسر ارشد پزشکی در Cedars-Sinai Medical Center در یک Q&A.

“برخی از این غیر معتبر آزمون هستند که به ترویج به عنوان قادر بودن به گرفتن COVID-19 آنتی بادی زمانی که آنها در واقع ممکن است برداشت تا دیگر استاندارد coronaviruses است که باعث سرماخوردگی.”

دولت سست الزامات مورد نیاز برای ارائه انعطاف پذیری اقدام به اعتصاب تعادل “بین ساخت مطمئن شوید که منابع وجود دارد با البته مایل به مطمئن شوید که این ها دقیق و قابل اعتماد reproduceable آزمون” استفان هان کمیسر غذا و دارو گفت: NPR.

این اتفاق مثل این: Feb. 4, وزارت بهداشت و خدمات انسانی — FDA پدر و مادر agency — اعلام کرد: “اورژانس با استفاده از مجوز” برای COVID-19 آزمون ها و دستگاه های پزشکی. که به معنی آزمایش و دستگاه می تواند برای فروش ارائه شده بر اساس سازنده-گزارش اطلاعات بدون رسمی FDA ترخیص کالا از گمرک.

“ما گفت:” شما می توانید به بازار آمده اما شما باید اعتبار,’ ” FDA کمیسر هان گفت.

به تاریخ FDA اعطا کرده اضطراری با استفاده از مجوز برای 50 تست. بسیاری از آنها مولکولی آزمون طراحی شده برای تشخیص عفونت فعال از طریق بینی/سواب گلو اما هشت هستند سرولوژی تستهای طراحی شده برای تشخیص آنتی بادی در خون است.

چه ‘اعتبار’ چیست ؟

اعتبار سنجی اثبات است که در این آزمون می کند. آن را شامل جمع آوری نمونه از افرادی که تا به حال تایید موارد coronavirus مولکولی آزمون و همچنین از افرادی که تست کردم منفی مولکولی آزمون و از افرادی که تا به حال مختلف coronavirus مانند آنفولانزا.

اگر آزمایش خون پیدا COVID-19 آنتی بادی در خون افرادی که تا به حال تایید COVID-19 موارد خوب است. اگر آنها پیدا کردن آنتی بادی در خون افرادی که تا به حال آنفولانزا است که خوب نیست. اگر آنها موفق به پیدا کردن آنتی بادی در خون افرادی که تا به حال تایید موارد ظرف چند هفته گذشته که از نگرانی.

وجود دارد تا به حال نشده است بسیار در راه مستقل از هر یک از آن پس محققان بر خاست به عمل است.

Tori Yamamoto چپ و Ujjwal Rathore کار با الایزا آنتی بادی آزمایش. عکس گرفته شده با یک تلفن در یک ظرف استریل برای جلوگیری از آلودگی است. (UCSF عکس از جو Hiatt)

وارد پاتریک هسو از دانشگاه برکلی و الکساندر Marson از دانشگاه سان فرانسیسکو که مونتاژ یک ارتش از محققان در سراسر موسسات به گام به این “غرب وحشی وحشی” برای کمک به مرتب کردن چیزها است.

آنها دستور داد ده آزمایشات سرولوژی و مجموعه آنها را “سر به سر” در یک مجموعه مشترک از نمونه خون. هدف: “به خوبی کنترل داده های عملکرد برجسته به طور بالقوه مفید سرولوژی سنجش و به کمک راهنمای خود را توسعه و به کارگیری است.”

تست, تست یک دو سه

نتایج خود را که در حال مقدماتی و نشده است کارشناسی نشان می دهد احتیاط لازم است اما امید است که به منظور.

حساسیت — فکر می کنم از آن به عنوان احتمال تشخیص شناخته شده عفونت — بیش از 98 درصد به مدت سه آزمون با یک ضربه 100 درصد اگر به اندازه کافی زمان گذشته بود بین عفونت و تست.

اما چهار تولید شده مثبت کاذب بیش از 10% از زمان, و چند تن دیگر به تولید مثبت کاذب برخی از 5 ٪ از زمان. که می تواند به مردم فرض کنیم که آنها آنتی بادی های سیستم ایمنی هستند و می توانید از سرگیری زندگی عادی.

هسو هشدار داد به شدت در برابر آن دریافت-خارج-از-زندان-رایگان ایده.

“ما نمی توانیم این افراد را یک ‘ایمنی گذرنامه’, ” او گفت:. “ما نمی توانیم نتیجه گیری کرد که نتیجه تست مثبت به معنی یک فرد دارای محافظ ایمنی. وجود دارد مقدار زیادی از فعال و شدید پژوهش به این سوال اما این است که فراتر از محدوده این پروژه است.”

تلاش به نام Covid تست پروژه به سادگی به دنبال ارائه خدمات عمومی توسط سیستماتیک اعتبار سنجی آزمون و بدانند که آنهایی که واقعا کار می کنند.

“بسیاری وجود دارد خارج وجود دارد, بیش از 100 و بیشتر خواهد شد تا پاپ,” هسو گفت. “هدف ما این است که برای ارزیابی هر آزمون وجود دارد اما سعی کنید برای فعال کردن عرضه قابل اعتماد آنتی بادی آزمایش. هدف ما این نیست توصیه هایی را به افراد مورد آزمایش که برای دریافت و چگونه بلکه به … اطلاع رسانی در توسعه و اجرای آزمایشات سرولوژی. ما نگاه به مقامات به کار ما و سیاست را تعیین.”

پرستاران جمع آوری گرد و خاک نمونه برای COVID-19 تست در بلدوین پارک جدید درایو از طریق تست سایت در سه شنبه, 14 آوریل سال 2020 در طول شیوع کروناویروس. (عکس از سارا Reingewirtz, Pasadena Star-News/SCNG)

در خانه ؟

برخی از جدید مولکولی آزمون نیاز مردم به چوب گرد و خاک تا خود بینی و الهام بخشیدن به نگرانی های خود را.

“است که باید به درستی انجام شود” گفت: Iman بار نیوپورت بیچ دکتر که انجام شده است خانه تماس به اداره مولکولی آزمون برای هفته ها و آزمایش قرار گرفته است و اولین پاسخ دهندگان برای برخی از شهرهای جنوب کالیفرنیا به عنوان به خوبی.

“گرفتن مناسب نمونه می تواند منجر به یک نتیجه منفی,” او گفت:. “روش بسیار مهم است. زمانی که من تست این آتش نشان — بچه ها من دو ارتفاع آنها کردم اشک در چشمان خود را. درخواست بیماران برای سواب خود را ؟ این واقعا مانند یک مغز بیوپسی. من غمگین هستم که آنها در حال انجام این کار است.”

خط پایین

پس نگران COVID مصرف کننده انجام دهید ؟ مقدار زیادی از سوالات بپرسید — و صبور گفت: Murthy از Cedars Sinai.

“این بسیار الهام بخش برای دیدن همه کار برای پاسخ به سرعت به توسعه آزمون و علم در اطراف COVID-19” او گفت:. “اما در همان زمان وجود دارد نیاز به برخی از احتیاط. ما نیاز به اجازه می دهد علم را برای ایجاد آنچه که این آزمون قادر به ما بگویید. اجازه می دهد مطالعات رخ می دهد و همکار بررسی اطلاعات منتشر شود و به اشتراک گذاشته. که نیاز به صبر و شکیبایی. هیجان زده و تشویق اما محتاط باشد.”

همیشه مشورت ارائه دهنده پزشکی شما قبل از اعتماد یک آزمون شما را در بازار است. اصلا فرض کنیم که تست های ارائه شده توسط افراد یا گروه هایی هستند که با مجوز بهداشت-مراقبت حرفه ای معتبر و قابل اعتماد است. به دنبال به روز رسانی از منابع معتبر مانند مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.

اگر شما بیمار هستید و نیاز به یک مولکولی آزمون از پزشک بخواهید که آزمایش آن است که آیا این اعتبار که در آزمایشگاه خواهد بود پردازش نتایج.

اگر شما کنجکاو هستید و می خواهید یک تست سرولوژی آن را عاقلانه به درخواست کسانی که سوالات مشابه ، چه شرکت ساخته شده تست ؟ چه روش? آن است که به دنبال آنتی بادی تولید شده در مدت کوتاهی پس از عفونت است ؟ آنتی بادی تولید شده هفته پس از عفونت است ؟ هر دو ؟ آیا این تست اشتباه دیگر coronavirus آنتی بادی برای COVID-19 آنتی بادی?

“این مهم است که برای آزمایش دقیق” گفت: نوار نیوپورت بیچ ، “وجود دارد تن از مردم در تلاش برای فروش این آنلاین و طعمه در مردم اضطراب است.”

——————–

این هشت سرولوژی آزمایش اورژانس با استفاده از مجوز از FDA به عنوان از آوریل 29:

  • ارتو بالینی تشخیص VITROS Immunodiagnostic محصولات ضد SARS-CoV-2 مجموع معرف بسته
  • Autobio تشخیص ضد SARS-CoV-2 سریع تست
  • Chembio سیستم های تشخیصی DPP COVID-19 IgM/IgG سیستم
  • Cellex, qSARS-CoV-2 IgG/IgM سریع تست
  • Abbott Laboratories, SARS-CoV-2 IgG شد
  • DiaSorin رابط SARS-CoV-2 S1/S2 IgG
  • ارتو-بالینی تشخیص VITROS Immunodiagnostic محصولات ضد SARS-CoV-2 IgG معرف بسته
  • کوه سینا آزمایشگاه COVID-19 الایزا آنتی بادی IgG آزمون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>