کنگره تصویب نیم تریلیون دلار در COVID-19 بودجه اضطراری, اما چقدر Utahns خواهد شد هنوز مشخص نیست

سالت لیک سیتی — کنگره امضا شده در $484 میلیارد دلار در بیشتر COVID-19 امداد اورژانس اقدامات بعد از ظهر پنجشنبه از جمله $310 میلیارد میله میله برای یک وام کسب و کار کوچک برنامه که شنود گذاشته از تامین بودجه اولیه کمتر از دو هفته پس از راه اندازی و چپ 18,000 یوتا صاحبان کسب و کار انتظار در صف برای کمک به.

و در حالی که به 2.2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی فدرال مصوب در اواخر ماه مارس توسط قانونگذاران فدرال شامل $349 میلیارد برای کسب و کار کوچک متمرکز چک Protection Program تقاضا کنون عرضه پیشی گرفته که میلیون ها نفر از متوقف شرکت های ایالات متحده به دنبال کمک به نگه داشتن کارکنان پرداخت می شود و کسب و کار شناور.

این بسته جدید که در آمریکا پاک در روز سه شنبه نیز شامل 60 میلیارد دلار برای اقتصادی آسیب فاجعه وام و کمک های مالی برنامه 75 میلیارد دلار برای ایالات متحده ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و 25 میلیارد دلار اختصاص داده شده برای گسترش COVID-19 تلاش های تست.

یوتا تنها خانه دموکرات در کنگره بن مکآدامز صحبت در حمایت از این لایحه در کم اشغال اتاق قبل از رای زد که برای یک ساعت و نیم با توجه به اجتماعی فاصله گرفته است. نهایی شمارش در آمد در 388 yays به پنج nays با یک عضو کنگره جاستین Jalbi من-Mich., رای گیری “در حال حاضر.”

ریشو McAdams است که به تازگی از بهبود از خود کشمکش با COVID-19 عفونت از جمله بیش از یک هفته در بیمارستان و گفت: پس از رای گیری که بودجه جدید را ارائه بحرانی کمک به ایالت یوتا برای کارفرمایان و کارکنان و خانواده های آنان است.

“خانواده های یوتا در حال درد و رنج شدید و مشکلات اقتصادی به عنوان یک نتیجه از ما پاسخ لازم برای متوقف کردن گسترش COVID-19,” McAdams در بیانیه ای گفت. “آنها در مورد چگونه آنها می رویم به پرداخت صورتحساب خود را و زنده ماندن مالی این بحران است. (چک Protection Program) و اقتصادی آسیب فاجعه وام کمک به ما در حفظ زمین تحت یوتا کسب و کارهای کوچک و سخت کاری کارکنان به ما انتقال با خیال راحت به بازگشایی.”

تشکر. کریس استوارت, R-یوتا حمایت از تلاش اما گفت نگرانی های خود را که کمک های مالی بود که کمک به نصب کردن بدهی های ملی و به نام های اضافی برای عمل به آدرس صرف مسائل.

“این بیشتر بسته نجات حیاتی برای آینده ما اما می آید در سنگین هزینه” استوارت در بیانیه ای گفت. “من تشخیص نیاز مبرم برای کمک با توجه به شرایط بی سابقه ای در اطراف این همه گیر اما دامنه این اقتصادی امداد است که واقعا ترسناک است.

“کنگره باید فورا عمل به آدرس ما بدهی و هزینه های. من از همکاران من برای پیوستن به من در مقابله با این موضوع اغلب با فشار دادن.”

جلوتر از روز شنبه رأی جمهوری خواه در کنگره جان کورتیس سابق کوچک-صاحب کسب و کار گفت: یوتا منطقه مملو از کسب و کار به شدت نیاز به کمک از بودجه جدید را فراهم خواهد کرد

“کسب و کارهای کوچک ستون فقرات یوتا اقتصاد” کورتیس در بیانیه ای گفت. “به عنوان یک ماده در واقع آنها را تا 90 ٪ از کسب و کار در منطقه است. به عنوان یک سابق کوچک-صاحب کسب و کار من یک نقطه نرم در قلب من برای این شجاع کارآفرینان را که ثابت فداکاری به منظور رشد کسب و کار ما و اقتصاد ما.

“کسب و کار در سراسر جامعه نیاز به کمک بیشتر و در حال حاضر. این لایحه … بسیار مهم است به ارائه منابع به بخش هایی از کشور و اقتصاد است که در حال حاضر در حمایت از زندگی.”

فقط تا چه حد بودجه اضافی مورد تایید در روز پنج شنبه را به کمک یوتا کسب و کار باقی مانده است دیده می شود اما.

با توجه به U. s. اداره کسب و کار کوچک است که نظارت بر چک های حفاظت از منابع مالی برخی از 21,000 یوتا کسب و کار امن تنها بیش از $3.6 میلیارد دلار وام از دور اول برنامه. اما 18,000 یوتا کسب و کار است که تکمیل روند درخواست شد در سمت چپ حلق آویز به عنوان خشک بودجه تا اواخر هفته گذشته است.

دولت رهبران بانکی گفت: کسانی که کسب و کار در مجموع به دنبال حدود 2 میلیارد دلار بودجه اضطراری از طریق این برنامه که تضمین وام به واجدین شرایط کسب و کارهای کوچک از وام دهندگان محلی در مقدار $10 میلیون و ممکن است تا حدی بخشایش. موجود تامین مالی ارائه می کنند کسب و کار که استخدام 500 یا کمتر با بودجه 2.5 برابر بار این شرکت به طور متوسط ماهانه حقوق و دستمزد هزینه.

برخی از 250 میلیارد دلار از بودجه جدید را به سمت گروه هدف توسط چک Protection Program با اضافی $60 میلیارد کنار گذاشته برای بانک های کوچک و جایگزین شبکه توسعه ارتباطات بانک که تمرکز بر توسعه در محله های شهری و روستایی مناطق نادیده گرفته شده توسط بسیاری از وام دهندگان.

یوتا اعتباری اتحادیه انجمن رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Scott Simpson گفت که در حالی که حدود 1,500 نهادهای مالی ایالات متحده راه اندازی شد با SBA به سرچشمه وام هنگامی که دور اول راه اندازی این تعداد در حال حاضر افزایش یافته و به بیش از 5000. اصلی $350 میلیارد بلعیده شد تا در کمتر از دو هفته و سیمپسون گفت: به محض سطح تقاضا ادامه همراه با بسیاری از موسسات راه اندازی به روند وام خواهد کمک به بودجه جدید بیرون رفتن و حتی سریع تر.

برخی از صنعت بانکداری ناظران بر این باورند که می تواند اتفاق می افتد در به عنوان کمی به عنوان سه تا چهار روز پس از پول در دسترس می شود.

سیمپسون گفت: این احتمال وجود دارد که دو نفر از یوتا از اتحادیه های اعتباری را واجد شرایط به عنوان وام دهندگان واجد شرایط برای خرج کردن اختصاص 60 میلیارد دلار. وی اشاره کرد که جزئیات بیشتر در مورد چگونه است که بخشی از برنامه کار خواهد شد پراکنده و وام دهندگان بودند منتظر راهنمایی بیشتر از اداره کسب و کار کوچک در حال حاضر که بودجه تصویب شده است.

اصلی $350 میلیارد دلار بودجه برای چک حفاظت از برنامه ارائه کمک های اضطراری به برخی از 1.7 میلیون نفر در ایالات متحده کسب و کار.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru