کنگره ممکن است از کسب و کار از coronavirus پرونده های حقوقی. باید آن اعطای مصونیت به بسیاری از کلیساها ،

سالت لیک سیتی — به کلیساها در سراسر کشور در رزومه کاری خود را در جلسات حضوری و ایمان و رهبران باید بیشتر به ترس از مردم در جماعت خود را بیمار شدن.

خانه عبادت به زودی می تواند در صورت بازگشایی مربوط به پرونده های حقوقی. برخی امیدواریم کنگره به سرعت عمل خواهد کرد برای کاهش این خطر است.

“این مهم است برای اطمینان از کلیساها در حال رفتن به شکایت توسط کسی است که … ناراحت است که از 50 مختلف مقررات یا رهنمودهای محل عبادت تنها به دنبال 49” گفت: Michael Berry, general counsel, اول آزادی, موسسه تگزاس مبتنی بر شرکت که متخصص در آزادی مذهبی در قانون است.

جمهوری خواهان در سنا انتظار می رود که به نظر کلیسا مسئولیت آنها به عنوان پیش نویس بعدی خود را COVID-19 امداد لایحه. رهبران کلیدی در حال حاضر گفت: دلسرد coronavirus مربوط به پرونده های حقوقی در برابر کسب و کار و بیمارستان و مدارس و خانه از عبادت چیزی که حق انجام دهد.

“هر روز سوزن در حال حرکت است در جهت مثبت اما من نگران هستم که بدون برخی برای حفاظت از این کارگران این کسب و کار این کلیساها و بانک های مواد غذایی, ما در حال رفتن به معکوس دوره و یا متوقف کردن آنها را مرده در آهنگ های خود را” گفت: سناتور. John Cornyn R-تگزاس در طول یک مارس 18 سخنرانی در مجلس سنا طبقه. او گزارش کار از نزدیک با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در مسئولیت قانون.

اما جمهوری خواه به رهبری تلاش ها برای ارائه مصونیت قانونی تصویب نمی رساند. دموکرات ها, حقوق کارگران طرفداران و برخی از کارشناسان در قانون مسئولیت استدلال می کنند برای حمایت از بازگشایی کسب و کار کلیساها و سازمان های دیگر را تشویق به تخلف است.

“ایمنی می تواند مجازات مناسب کسب و کار با دادن غیر منطقی و غیر مسئولانه آنهایی که یک مزیت در بازار گفت:” دیوید Vladeck یک استاد حقوق در دانشگاه جورج تاون در طول مارس 12 جلسه کمیته قضایی مجلس سنا در مورد این مسئله.

اما مشابه مقاومت مواجه متوقف نشده دیگر قانونگذاران از ایجاد مسئولیت حمایت. حدود 15 متحده در حال حاضر ارائه برخی از سطح از مصونیت قانونی برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی درمان COVID-19 بيمار و یوتا به تازگی به تصویب رسید گسترده ای برای حمایت از کسب و کار و انواع دیگر سازمان ها از جمله کلیساها.

“به عنوان کسب و کار خانه از عبادت فعالیت های تفریحی و مکانهای دیگر شروع به بازگشایی … این قانون جدید می دهد این مکان اعتماد به نفس است که بیهوده و بیمعنی ادعا را نمی توان علیه آنها مربوط به COVID-19” گفت: Utah state ایالت کرک A. Cullimore R-دراپر که با حمایت این قانون در یک ایمیل به Deseret News.

کنگره باید آن را روشن است که مسئول شبان و رهبران جامعه تعلق دارند در ساختمان های خود را کمک به دیگران نه در دادگاه بری گفت.

“من هنوز برای دیدار با هر رهبر مذهبی که نمی مراقبت عمیقا در سطح شخصی در مورد نگه داشتن مردم در امن و سالم” او گفت:.

دلایل به بازگشایی

در دعاوی مسئولیت نیت مهم است. کسانی که متهم به آسیب یا صدمه شخصی از طریق بی دقتی باید ثابت کند آنها در زمان مناسب گام برای کاهش خطر.

“وجود دارد هیچ مسئولیت به عنوان نهاد اعمال منطقی” Vladeck گفت.

به طور معمول کلیساها و دیگر مکان های عمومی رو سازمان می تواند اشاره به سوابق ساخت و ساز و یا تعمیر و نگهداری برنامه ای برای نشان دادن آنها نگه داشته ام تا با توصیه های ایمنی.

اما در پرونده های حقوقی به بی سابقه ای همه گیر معقول است که سخت تر برای تعریف است.

سازمان های مذهبی و دیگران “در ادامه به صورت انواع پیچیده و گاهی حتی متناقض مشاوره” بری گفت.

اکثر مقامات معتقدند که کلیساها نیاز به نیاز به حداقل 6 فوت از فضای بین گروه خانواده و جلوگیری از مردم را از دست زدن به اقلام مانند hymnals و ارائه صفحات.

اما آن را کمتر روشن چگونه خانه عبادت باید مدیریت آداب و رسوم مانند ربانی و یا چه شبان باید انجام دهید زمانی که مردم بیش از حد نزدیک دریافت در حالی که راه رفتن در.

“آن را تقریبا غیر ممکن است به دنبال هر دستورالعمل” بری گفت.

آن را نیز غیر ممکن است به 100 ٪ اعتماد به نفس است که هیچ مورد جدید از COVID-19 ظاهر خواهد شد ، حتی کلیساها که به طور منظم پاکسازی ساختمان خود را نمی تواند به طور کامل از بین بردن تهدید از شیوع کروناویروس.

“شما می توانید همه چیز را راست و کسی هنوز هم می تواند بیمار” بری گفت.

به این دلایل کلیساها و سازمان های دیگر در سراسر این کشور شده اند آهسته به بازگشایی با توجه به نامه ای از حدود 300 گروه های ایمان و شبان به تازگی ارائه شده به کنگره است.

“صرف تهدید دادخواهی ممکن است باعث شود بسیاری از سازمان های مذهبی باقی می ماند بسته به مراتب فراتر از آنچه لازم است” را گفت.

رهبران سازمان های سکولار از جمله فروشگاهها و مدارس و ارائه استدلال مشابه در کمیته قضایی مجلس سنا ممکن است 12 جلسه در مسئولیت حمایت.

اگر قانونگذاران می خواهند زندگی برای بازگشت به حالت عادی در آینده نزدیک آنها نیاز به کاهش تهدید از دعاوی آنها گفت.

کاهش خطرات

کسانی که پشتیبانی جدید مسئولیت حمایت نیست دفاع از جهانی که در آن coronavirus مربوط به دادخواهی وجود ندارد بری گفت. آنها فقط می خواهید برای کاهش تعداد بی جا ادعا می کند.

“هدف خواهد بود برای جلوگیری از مردم را به دنبال فرصت های به سو” او گفت:.

اما با ارائه مصونیت قانونی به بسیاری از سازمان های کنگره ممکن است ناخواسته تضعیف لازم دعاوی با توجه به مخالفان پیشنهاد مسئولیت حمایت.

“وجود دارد هیچ انگیزه ای برای (کسب و کار) به یک محیط کار ایمن و اگر (کنگره) طول می کشد و دور از هر نوع مسئولیت در آنها گفت:” کیم Cordova, که منجر به یک مواد غذایی اتحادیه کارگران به وال استریت ژورنال در اوایل این ماه.

قرطبه و دیگران بر این باورند مسئولیت قوانین در حال حاضر ارائه قوی حمایت به مسئول کسب و کار. اکثر سازمان های متهم را قادر می سازد یک COVID-19 شیوع که هیچ مشکلی در دفاع از خود با وجود شرایط غیر معمول ایجاد شده توسط جریان همه گیر Vladeck گفت.

“علت و معلول … خواهد بود devilishly دشوار است اگر نه غیر ممکن است, به, در اکثر موارد,” او گفت:.

کسانی که خواستار مسئولیت جدید حمایت موافقم که مشتریان عصبانی کارگران و یا نمازگزاران را یک زمان بسیار دشوار ساخت خود را در مورد. اما حتی در نزدیکی تضمین پیروزی حقوقی است که به اندازه کافی برای آرام کردن اموال صاحبان ترس Cullimore گفت.

“ادعا شده توسط خود را حتی بدون شایستگی قانونی می تواند بسیار پر هزینه و زیان آور” او گفت:.

در میان رکود اقتصادی و پس از هفته اختلالاتی در سرویس چند سازمان های مذهبی می توانیم چنین گران حواس او را پرت.

“هزینه دفاع در برابر (coronavirus مربوط به پرونده های حقوقی) خواهد پیامدهای ویرانگر” می خواند نامه ای به کنگره از رهبران مذهبی.

انتظار در کنگره

اگر چه مک کانل Cornyn و دیگر رهبران جمهوری خواه به نظر می رسد باز به عبور مسئولیت حفاظت از آن را بعید است که کنگره را در مسئله قبل از اوایل ماه ژوئن است.

در این میان کلیساها و سازمان های دیگر را دشوار بازگشایی گیری بدون راحتی از دانستن آنها پناه از غیر قابل توجیه دعاوی حقوقی.

اگر قانونگذاران و مقامات بهداشتی می خواهید برای ارائه کمک در کوتاه مدت آنها می توانید انجام دهید تا با روشن coronavirus-مربوط به راهنمایی Vladeck گفت.

می شود آن را حتی ساده تر برای مسئول سازمان ها برای دفاع در برابر ادعای مسئولیت زمانی که آنها می توانند به استناد مقررات روشن برای اثبات آنها به عمل در یک راه مناسب.

“کارفرمایان ارائه و کسب و کار هدایت آنها نیاز به با خیال راحت بازگشایی خواهد انجام بیشتر برای ممانعت از دادخواهی و برای باز کردن اقتصاد ما از هر چیز دیگری دولت فدرال می توانید انجام دهید, کوتاه از پیدا کردن یک واکسن” Vladeck گفت: در شهادت او قبل از کمیته قضایی مجلس سنا.

از آنجا که شنیدن مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری منتشر اساسی بازگشایی توصیه هایی برای مدارس و مراکز مراقبت از کودکان و چندین نوع دیگر از سازمان. آن را انتشار دستورالعمل برای کلیساها با توجه به نگرانی دولت دخالت به شیوه های مذهبی با توجه به آسوشیتد پرس.

اما ایمان مبتنی بر سازمان ها به دنبال بازگشایی مشاوره می باشد و بدون منابع است. چند مذهبی و موسسات و شرکت های بیمه را منتشر کرده اند و دستورالعمل های دقیق برای چگونه به رزومه فرد در خدمات عبادت در حالی که مردم بی خطر است.

برای مثال کلیسای متقابل بزرگترین بیمه گر از کلیساها در این کشور دستور داده است خانه عبادت به تمرکز بر روی “دو شیوه و چهار کلید اعداد” در روز های آینده گفت: پسر اهل روسیه شرکت دستیار معاون رئیس جمهور برای کنترل ریسک.

این شش عامل عبارتند از: فاصله بین نمازگزاران زمان مورد نیاز برای مواد ضد عفونی کننده را به اثر و چه مدت آن طول می کشد برای COVID-19 علائم به نظر می رسد.

“شما باید در هر جنبه ای از خدمات یک سازمان است ارائه طریق لنز از آن عوامل” Russ گفت.

بنابر این و دیگر قطعات خرد رهبران مذهبی می تواند به دست آوردن مجدد برخی از آرامش ذهن. اما بسیاری از دادخواهی های مربوط به ترس را معطل تا زمانی که دولت آدرس ملک صاحبان نگرانی بری گفت.

“ما به نفع داشتن (مسئولیت حمایت) انجام می شود هر چه زودتر به جای بعد,” او گفت:. “وجود دارد بسیاری از مکان ها در سراسر کشور است که آماده هستند برای باز کردن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im