کنگره پرسش خصوصی یخ بازداشتگاه اجرائی در مورد همه گیر پاسخ

جولای 13 (UPI) — چهار اجرائی از بخش خصوصی مهاجر بازداشت شرکت در دفاع از خود و پاسخ به COVID-19 coronavirus همه گیر در مقابل کنگره فرعی دوشنبه.

پس از همه گیر آغاز شد بیش از 3000 زندانی 280 پیمانکاران و 45 یخ کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19. دو تن از بازداشت شدگان و پنج پیمانکاران درگذشت عوارض پس از عقد قرارداد COVID-19 بیانیه ای از رئیس کاتلین برنج از مرز امنیت و تسهیل و عملیات فرعی.

تبلیغات

برنج گفت: نقل و انتقال بین امکانات و ناکافی مراقبت های پزشکی هستند دو عامل گسترش COVID-19 در میان بازداشت جمعیت.

اعضای خانه امنیت داخلی کمیته درخواست شهادت از سران CoreCivic جغرافیایی, گروه مدیریت و آموزش پارسیان و LaSalle اصلاحات پس از DHS بازرس کل صادر شده گزارش ماه ژوئن گفت که امکانات فاقد فضایی برای تمرین های اجتماعی فاصله و فاقد فضایی برای جداسازی زندانیان با علائم و یا یک coronavirus تشخیص است.

بیش از 80 درصد از 34,000 مهاجران در یخ بازداشت قرار دارد در بخش خصوصی اجرا بازداشتگاه. پیمانکاران پرداخت 130 دلار در هر روز به خانه بازداشت شدگان است.

برنج گفت: یخ مقامات حاضر به حضور مجازی شنوایی و گفت که کاخ سفید توصیه این سازمان به شهادت در کنگره مگر اینکه جلسات برگزار شد در فرد است.

مدیران گفت: آنها با یخ برای حفظ بهترین شیوه و کارکنان و زندانیان را مورد آزمایش قرار گرفتند به طور منظم برای علائم شدند و پس از آن تست شده برای COVID-19. کارکنان و زندانیان تا به حال دسترسی به ماسک و مورد آزمایش قرار گرفتند به طور منظم به آنها گفت.

خبرچین از دولت پاسخگویی پروژه و حدود 30 تن از بازداشت شدگان سخن گفت که به نیویورک تایمز گفته اند که اجتماعی فاصله در یخ امکانات دشوار است به عنوان 50-75 زندانیان نگهداری می شوند در هر یک از “غلاف” و PPE برای زندانیان دشوار است برای به دست آوردن.

نزدیک به نیمی از کارکنان در یک CoreCivic تسهیلات در Eloy, Ariz., به تازگی آزمایش مثبت برای این ویروس که در آن مدیر عامل شرکت دامون Hininger مدیر عامل شرکت CoreCivic گفت که ماسک بودند “اختیاری” برای زندانیان.

دیگر اعضای کمیته بود سوالات خود را در مورد خاص محلی بازداشتگاه.

“من شنیده ام گزارش از ده ها و حتی صدها نفر از بازداشت شدگان در حال نقل مکان کرد در داخل و خارج از کلرادو تسهیلات با کمی و یا بدون اطلاع به خانواده های خود از وکلا گفت:” جو Neguse D-Colo.

Neguse خواسته در مورد ضد عفونی کننده به نام HALT که گفته می شود در حال استفاده توسط Geo گروه پیمانکاران در “شلوغ و فضاهای محدود” در شفق Colo., تسهیلات و گفت که بازداشت شدگان بودند شکایت از خونین بینی و خارش پوست است.

جورج Zoley مدیر عامل شرکت ژئو گروه نیز محروم به Neguse که بازداشت شدگان خواسته شد به “داوطلب” برای تمیز کردن زمینه های مشترک در معرض خطر از سلول انفرادی اگر آنها خودداری کرد. ACLU ظ $5 میلیون کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام در سال 2014 ادعا که Geo گروه مجبور کرده بود بازداشت شدگان به عنوان “بیگاری” در آشپزخانه و اتاق رختشویی برای $1 در هر روز است.

یخ کرده در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه ها و کاهش تراکم زندانیان به 70 درصد در امکانات آن گفت: Rep. رس Higgins, R-La., پانل رتبه بندی عضو.

آژانس فدرال نیز منتشر شد 900 زندانیان سراسر کشور که “مطرح شده کم خطر برای ایمنی عمومی” هیگینز گفت.

Higgins شکایت کرده است که یخ پیمانکاران در حال انجام بهترین خود را برای کار با دستورالعمل های تعیین شده توسط CDC و کنگره است.

“ما تا کنون ایجاد حرکت goalposts برای سختکوش کارمندان فدرال و پیمانکاران که به سادگی انجام شغل خود را مطیع قوانین تجویز شده توسط کنگره” هیگینز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>