کنگره باید محافظت از بیماران و پزشکان بزرگ نیست شرکت های بیمه سلامت

COVID-19 باعث شده است که بحران بی سابقه در آمریکا سیستم مراقبت های بهداشتی. بیش از 110,000 آمریکایی ها فوت کرده اند در حالی که میلیون ها تست شده اند و جدا شده خود را از دوستان و خانواده. اما حتی به عنوان پزشکان و ارائه دهندگان همچنان به نبرد ویروس در خط اول جبهه بزرگ شرکت های بیمه سلامت صرف میلیون ها دلار از لابی کنگره برای قانونی که منجر به کمبود و افزایش خود را در حال حاضر رکورد سود.

تعجب صورتحساب های پزشکی رخ می دهد که شرکت های بیمه با تصویب هزینه های بر روی بیمارانی که در انتظار طرح خود را پوشش مراقبت از آنها دریافت کرده است. این می تواند به شکل بالاتر شرکت می پردازد و دیداکتبل. در بسیاری از موارد شرکت های بیمه حتی حاضر به پوشش کامل هزینه درمان های پزشکی. یک 2018 نظرسنجی نشان داد که بیش از 50 درصد از بزرگسالان آمریکایی دریافت کرده اند غیر منتظره بیل برای مراقبت های پزشکی به آنها معتقد بود و خود را تحت پوشش بیمه درمانی. در اینجا در یوتا بیش از 15 درصد از افرادی که به استروژن در نهایت با خارج از شبکه خدمات برای آنها که می تواند شخصا صورتحساب پس از آنها تثبیت شده است.

کنگره اخیرا به تصویب یک قانون که نیاز به شرکت های بیمه برای پوشش COVID آزمون بدون شارژ از بیماران برای هزینه های اقدامات مانند copays و دیداکتبل. اما بزرگ بیمه سلامت در ادامه به بهره برداری از این بیماری همه گیر توسط ارسال صورتحساب به بیماران آسیب پذیر.

سناتور. لامار الکساندر R دنیاست. و تشکر. فرانک Pallone D-N. J., معرفی قانونی که به شرکت های بیمه قدرت اعمال 20% کاهش پرداخت در خط مقدم پزشکی حرفه ای. اگر پزشکان حاضر این نرخ برش های بیمه با استفاده از قدرت خود را در بازار به پا زدن پزشکان خارج از شبکه خود را.

بهداشت ، الکساندر و تشکر. Pallone پیشنهاد شد غلط قبل از COVID-19. آن را بی پروا در طول یک بیماری همه گیر. قوانین خود را کاهش بازپرداخت است که بیمارستان ها و پزشکان و اورژانس ارائه دهندگان بستگی دارد. اگر گذشت و بیمارستان و درمانگاه و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می تواند درهای بسته خود را به خصوص در محروم و جوامع روستایی.

شرکت های بیمه سلامت سودآور ترین اشخاص در سیستم مراقبت های بهداشتی و همچنان به ارسال رکورد درآمد در طول یک بیماری همه گیر. در عین حال شرکت های بیمه همچنان به تعجب بيماران مبتلا به صورتحساب. برخی از شرکت های بیمه حتی میلیون ها صرف لابی گری در کنگره برای رای دادن به این تنظیم قانون که انتشار آنها را از تعهد خود را به همکاری با پزشکان برای حفظ آمریکا بهداشت ایمنی net.

وجود دارد راه حل های بهتر برای حل تعجب صورتحساب های پزشکی است که قرار نیست این کشور مراقبت های بهداشتی ایمنی خالص و یا دسترسی بیماران به مراقبت در خطر است.

خوشبختانه بهداشت ، بیل کسیدی, R-La., معرفی کرده است قانونی که به پایان می رسد عمل تعجب پزشکی صدور صورت حساب از طریق ایجاد یک نهاد مستقل حل اختلاف روند برای شرکت های بیمه و ارائه دهندگان خدمات برای کار کردن اختلافات صدور صورت حساب. مستقل حل اختلاف ثابت کرده موفق در سطح دولت به دلیل آن را سبب مستقل میانجی برای تعیین یک قیمت عادلانه هنگامی که شرکت های بیمه و پزشکان نمی تواند. بیماران نگهداری می شوند از وسط روند. به IDR مدل مبتنی بر موفقیت آمیز پروسه های اجرا شده در نیویورک و تگزاس.

سناتور. کسیدی قانون بیش از 30 دو حزبی cosponsors در سنا در حالی که مشابه قانون در مجلس این است که با پشتیبانی بیش از 110 عضو از هر دو طرف. من را تشویق سنسور. لی و رامنی برای پیوستن به همکاران خود و cosponsor این ملاحظه و معنی دار بیل.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید به دنبال بهداشت ، کسیدی رهبری و حمایت از راه حل خود را به تعجب حسابداری و مدیریت پزشکی. با این حال کاخ سفید است و به جای آن تصمیم به انتشار طرح خود را که نمی ایجاد ساز و کاری برای بیمه و پزشکان به واسطه صورت حساب خود اختلاف و اجازه می دهد تا شرکت های بیمه برای حفظ قدرت مذاکره. پیشنهاد اصلی پیروزی برای محاکمه وکلا از شرکت های بیمه و ارائه دهندگان ادامه خواهد داد به شکایت هر یک از دیگر بیش از اختلافات است. به عنوان یک نتیجه شرکت های بیمه خواهد شد هزینه های بیشتر بر روی بیماران در قالب copays و deductibles به پوشش هزینه های دادخواهی.

این COVID-19 همه گیر است در معرض نیات واقعی از شرکت های بیمه. کنگره باید عمل برای محافظت از بیماران و پزشکان نمی دهد شرکت های بیمه بیشتر قدرت برای محافظت از سود خود را.

دکتر Locke, بکن بکن رییس مرکز بهداشت روستایی Association of Utah.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>