کنگره خزانه داری نزدیک شدن به توافق بر روی اضافه کردن $300B به کسب و کار کوچک نجات صندوق

مارس 19 (UPI) — وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و گفت: این کنگره بود که نزدیک شدن به یک معامله به اضافه کردن بودجه بیشتر برای کسب و کارهای کوچک به چک حفاظت از برنامه.

Mnuchin گفته سی ان ان دولت از اتحادیه است که این توافق می تواند شامل اضافی $300 میلیارد دلار برای این برنامه طراحی شده است برای ارائه کسب و کارهای کوچک با بودجه برای حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد در میان آتن با توجه به COVID-19 گیر 50 میلیارد دلار بیشتر از دولت در اصل پیشنهاد شده است.

کوچک کسب و کار دولت گفت: این اولیه $350 میلیارد نجات صندوق راه اندازی در ماه مارس به طور کامل تخلیه شده است.

“ما فوق العاده خوشحال و با نرخ مشارکت و از آنجا که ما می خواهیم کنگره برای تصویب بودجه حق دور” گفت: Mnuchin. “ما فکر می کنیم که یکی دیگر از $300 میلیارد — این چیزی است که ما در حال صحبت کردن در مورد — باید به اندازه کافی برای رسیدن به تقریبا همه.”

Mnuchin اضافه شده او امیدوار سنا قادر خواهد بود برای رسیدن به یک توافق به تصویب این قرارداد در روز دوشنبه اجازه می دهد خانه را به این اندازه گیری در اوایل روز سه شنبه به بودجه موجود را توسط چهار شنبه.

“من امیدوار هستم. من فکر می کنم ما بسیار نزدیک به یک معامله است و من امیدوار هستم که ما می توانید دریافت کنید که از انجام,” او گفت:.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چارلز شومر نیز گفت: اتاق بالایی ساخته شده است که “بسیار خوب پیشرفت” در گفتگو با خانه و خزانه داری اما افزود این لایحه باید شامل مقررات مربوط به بودجه در دسترس تر.

“ما دموکرات بله, ما می خواهیم برای قرار دادن پول بیشتر در اما بیایید در کنار برخی از پول برای اطمینان از آن می رود به مناطق روستایی به اقلیت مناطق به unbanked” شومر با سی ان ان گفت. “و 60 میلیارد دلار برای فاجعه وام بود ما پیشنهاد و در حال حاضر دولت است که همراه با آن است. کنار گذاشتن یک تکه از پول حدود نیمی از آن پس از آن می رود به این unbanked افرادی که نمی باید یک ارتباط با یک بانک یا کوچکتر بود و ما پیشنهاد و آن را به نظر می رسد مانند آن را برای رفتن.”

مجلس نانسی پلوسی ارائه یک تصویر مشابه این بحث در حالی که ظاهر می شود در ABC News’ این هفته گفت: کسب و کار خواهد پول “در یک مد به موقع.”

“من می گویند من به شدت حزبی … ما در حال همکاری نزدیک با حزب دموکرات — می دانید که ما یک فرصت و ضرورت به انجام کاری برای ما بیمارستان معلمان ما و آتش نشانان و بقیه در حال حاضر و پس از آن ما در حال آماده شدن برای ما آینده لایحه,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de