کنگره خواست به رد ‘عراق’ به عنوان تهمت و تهدید به وتو هر Covid-19 لایحه که قطع نمی کند امنیت اجتماعی

با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش گفتن جمهوریخواه در مجلس خصوصی او نمی خواهد ثبت نام Covid-19 امداد قوانین را می کند که شامل یک برش به حقوق و دستمزد—مالیات اولیه مکانیزم تامین مالی برای تامین اجتماعی—گروه های حمایت از کنگره خواست به “تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن بلوف” و تصویب لایحه محرک عاری از هر گونه حمله زيردريايي در قرارداد جدید برنامه.

“برش کمک های امنیت اجتماعی پیشرفت های دیرینه جناح راست ایدئولوژیک هدف: تضعیف امنیت اجتماعی ما سیستم” نانسی آلتمن رئیس تامین اجتماعی کار می کند در بیانیه ای گفت: اواخر پنج شنبه. “کنگره نباید به مغلوب ساختن پیشی جستن گروگان گیری.”

“سهم حقوق و دستمزد هستند و امنیت اجتماعی و مدیکر را اختصاص داده شده بودجه. یک “مالیات بر حقوق برش’ یک اسب تروا برای برش به دست آورده ،
—امنیت اجتماعی کار می کند

“Coronavirus همه گیر است مواج در سراسر امریکا” آلتمن گفت. “کارگران ضروری هستند نومیدانه در نیاز به آزمایش و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE). میلیون ها نفر از آمریکایی ها در خطر اخراج است. بیش از 57,000 ساکنان خانه سالمندان و کارگران در حال مرده است. بیمارستان ها در معرض خطر تبدیل شدن به غرق. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و هیچ کاری به آدرس هر یک از این.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را وتو تهدید می آید روز قبل رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) مجموعه ای برای شروع مذاکرات رسمی خود را با دموکراتیک همتایان و کاخ سفید بعد از coronavirus بسته محرک. مک کانل که دفتر نوشتن امداد لایحه است گفت: آیا او از گنجاندن حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد که سیاسی مشخص به عنوان یک “جدید خط قرمز از کاخ سفید است.”

سخنگوی کاخ سفید در جاد دیر گفت: در بیانیه ای در روز شنبه که تهمت معتقد است حقوق و دستمزد تعطیلات مالیاتی “باید بخشی از هر فاز چهار بسته است.”

این مذاکرات آغاز خواهد شد کمتر از یک هفته قبل از 600 دلار در هر هفته افزایش مزایای بیکاری مصوب قبلی محرک قانون تنظیم شده است به پایان می رسد و باعث سریع و گسترده کاهش درآمد بیش از 30 میلیون آمریکایی.

اقتصاددانان بارها و بارها اشاره کرد که برش مالیات بر حقوق و دستمزد—ایده مغلوب ساختن پیشی جستن شده است با وسواس برای ماه—خواهد انجام هیچ چیز برای بیکاران و بسیار کمی برای تحریک اقتصاد است که همچنان در رکود عمیق است. در یک نشست خبری در آوریل مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت: “دوست دارم برای دیدن یک حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد” و افزود که “وجود دارد بسیاری از مردم که می خواهم به آن را ببینید به عنوان یک دائم مالیات را کاهش دهد.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“حقوق و دستمزد مالیات برش را انجام دهید هیچ چیز به کمک 20 میلیون نفر از کارگران که شغل خود را از دست و کمی برای کسانی که مشغول به کار به طور قابل توجهی کاهش می یابد ساعت” سناتور. Ron Wyden (D-سنگ.) گفت: واشنگتن پست. “یکی دیگر از حقوق و دستمزد کاهش مالیات برای کارفرمایان نیز از دوش این کشور ثروتمندترین شرکت های با میلیاردها دلار است.”

عنوان پست گزارش شنبه “مجلس نانسی پلوسی (کالیفرنیا.) و دیگر دموکرات ها بارها و بارها ابراز مخالفت با مالیات بر حقوق و دستمزد را کاهش دهد.”

“اگر از جمله در مجلس نمایندگان آمریکا لایحه یا درخواست کاخ سفید آن را تبدیل به فقط یک نقطه بیشتر از مشاجره بین دو طرف” در این پست اشاره کرد. “دموکرات ها و جمهوری خواهان در حال حاضر در تقابل بیش از مسائل متعدد از جمله مسئولیت برای حمایت از کسب و کار و دیگران که مک کانل می گوید: باید در این لایحه; افزایش بیمه بیکاری است که در انقضای در اواخر ژوئیه; آیا برای ارسال کمک های بیشتر به شهرها و ایالات متحده; و چقدر بودجه برای آموزش و پرورش را شامل و این که آیا به آن مقید به بازگشایی مدارس.”

Rep. جان لارسون (D-Conn.), رئیس خانه راه و وسیله امنیت اجتماعی فرعی هشدار داد کنگره در برابر غارنوردی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تقاضا برای حقوق و دستمزد تعطیلات مالیاتی.

“مراقب باشید از مالیات بر حقوق و دستمزد قطع!” لارسون توییتی. “این است که فقط دولت را تلاش برای کاهش امنیت اجتماعی و مدیکر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>