کنگره خواست برای لغو برنامه که انتقال سلاح های جنگ’ به پلیس محلی

بیش از 90 مترقی حمایت گروه تماس در کنگره به لغو قدیمی دهه پنتاگون برنامه است که تسهیل انتقال مازاد تجهیزات نظامی به پلیس محلی بخش تقاضا که به دست آورده بخار در پی اجرای قانون نظامی سرکوب در سراسر کشور تظاهرات قتل جورج فلوید.

در یک نامه (pdf) به اعضای کمیته نیروهای مسلح مجلس چهارشنبه ائتلاف به رهبری تقاضا پیشرفت خواست قانونگذاران به قرار دادن زبان پایان 1033 برنامه به دفاع ملی مجوز عمل (☀) برای سال مالی 2021. نامه تحویل داده شد که این کمیته شروع مارک کردن وسیع سیاست دفاعی قانون.

“هنگامی که ما نیروهای پلیس مجهز مانند یک ارتش اشغالگر به آنها عمل مانند یک.”
—تشکر. Nydia ولاسکز
“پس [به 1033 برنامه را] آغاز به کار بیش از $7.4 میلیارد دلار مازاد نظامی تجهیزات و محصولات از جمله وسایل نقلیه زره پوش و تفنگ و هواپیما منتقل شده اند به بیش از 8000 سازمان های اجرای قانون” گروه نوشت. “در پاسخ به ملی خشم وسایل نقلیه زره پوش, حمله, سلاح های نظامی دنده یک بار دیگر پر از خیابان های ما و جوامع تبدیل آنها به مناطق جنگی.”

“سلاح های جنگ مطلقا هیچ جایی در جوامع ما” گروه ادامه داد. “چه چیزی بیشتر شواهد نشان داده است که سازمان های اجرای قانون است که به دست آوردن تجهیزات نظامی بیشتر در معرض ابتلا به خشونت است.”

قانونگذاران در هر دو مجلس نمایندگان و سنا معرفی صورتحساب جداگانه در ماه گذشته که هر دو پایان و یا به شدت محدود کردن انتقال تجهیزات نظامی به ادارات پلیس از طریق 1033 برنامه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کامل بازسازی در سال 2017 توسط نورد به عقب اوباما-دوران محدودیت.

تشکر. Nydia ولاسکز را (D-n. y.) Demilitarizing اجرای قانون محلی عمل می کنند که دارای 14 شرکت حامیان در خانه را به طور کامل از بین بردن 1033 برنامه. قوانین تایید شده توسط ده ها تن از مترقی گروه های حمایت از جمله تقاضا پیشرفت سازمان عفو بین الملل ایالات متحده آمریکا و دیگر امضا کنندگان از روز شنبه نامه.

“هنگامی که ما نیروهای پلیس مجهز مانند اشغال ارتش عمل آنها مانند یک, درمان نیویورکی و مردم آمریکا به عنوان یک دشمن نیروی” ولاسکز در بیانیه ای گفت: در ماه گذشته. “عواقب مرگبار این سیاست به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار مردم رنگ و این طرح باید اوراق به طور کامل.”

جزئیات کامل نامه:

عزیز نیروهای مسلح مجلس اعضای کمیته:

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

امضا مدنی, حقوق بشر, ایمان و دولت پاسخگویی سازمان به نمایندگی از میلیون ها نفر از اعضای ما در سراسر کشور ارسال در حمایت از پایان وزارت دفاع 1033 برنامه و مرتبط با نقل و انتقال همه تجهیزات نظامی و وسایل نقلیه محلی و ایالتی و فدرال و سازمان های اجرای قانون.

نظامی مازاد تجهیزات انتقال برنامه شناخته شده به عنوان 1033 برنامه به طور رسمی تاسیس شد در سال 1997 سال مالی دفاع ملی مجوز عمل می کنند. از زمان آغاز آن بیش از $7.4 میلیارد دلار مازاد نظامی تجهیزات و محصولات از جمله وسایل نقلیه زره پوش و تفنگ و هواپیما منتقل شده اند به بیش از 8000 سازمان های اجرای قانون. این برنامه آمد به توجه ملی پس از قتل مایکل براون در سال 2014 در فرگوسن میسوری است. از آن پس رهبران کنگره تلاش کرده اند به اصلاح و یا پایان دادن به این برنامه است که باعث افزایش مسلحانه پلیس به خصوص در جوامع در رنگ.

مطالعات نشان می دهد که 1033 برنامه است که نه تنها نا امن اما بی اثر به عنوان آن را نتواند به کاهش جرم و جنایت و یا بهبود پلیس ایمنی. در سال 2015 جمهور اوباما با صدور فرمان اجرایی 13688 ارائه شده که لازم است با برگزاری این برنامه است. منظور اجرایی شده و لغو آن تنها تأکید می کند که قانونی عمل—و نه دستور اجرایی—مهم است به آدرس نگرانی های خود را با این برنامه است.

در پی اعتراض های گسترده سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور ادامه داد: برای دریافت تجهیزات نظامی و سلاح های جنگی از جمله “494 معدن-مقاوم در برابر وسایل نقلیه, حداقل 800 قطعه از زره بدن بیش از 6,500 تفنگ و حداقل 76 هواپیما.”

اداره مهاجرت و گمرک (ICE) و گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) را نیز دریافت مقدار زیادی از اضافی تجهیزات نظامی به عنوان بخشی از نظامی از مرز ما. این امر به ویژه در مورد در زمانی که یخ و CBP واحد در حال مستقر در پاسخ به تظاهرات مسالمت آمیز و داخلی اجرای قانون برنامه است.

پس از جورج فلوید قتل در مینیاپولیس میلیون ها نشان داده اند در سطح جهان علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند. در شهرستانها در سراسر کشور ما صدها هزار نفر از تظاهرکنندگان به نام عدالت و مسئولیت پذیری برای جورج فلوید و بی شماری غیر مسلح سیاه افرادی که کشته شده اند توسط اجرای قانون است.

در پاسخ به ملی خشم وسایل نقلیه زره پوش, حمله, سلاح های نظامی دنده یک بار دیگر پر از خیابان های ما و جوامع تبدیل آنها به مناطق جنگی. سلاح های جنگ مطلقا هیچ جایی در جوامع ما. بیشتر چه شواهد نشان داده است که سازمان های اجرای قانون است که به دست آوردن تجهیزات نظامی بیشتر در معرض ابتلا به خشونت است.

وجود دارد صادقانه و تلاش های تهاجمی در مجلس نمایندگان و سنا به شدت محدود و یا پایان وزارت دفاع 1033 برنامه. میلیون ها آمریکایی را خواستار شده است برای 1033 برنامه تعطیل شود, با قانون معرفی شده در هر دو مجلس برای رسیدگی به این نگرانی ها.

ما مصرانه از شما برای استفاده از این فرصت از تمام کمیته های نشانه گذاری از FY2021 دفاع ملی مجوز اقدام به پشتیبانی و شامل زبان برای پایان دادن به وزارت دفاع 1033 برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im