کنگره جمهوری خواهان پیوستن به مغلوب ساختن پیشی جستن طرح برای حمله به امنیت اجتماعی

واشنگتن – در زیر یک بیانیه از نانسی آلتمن رئیس تامین اجتماعی کار می کند در پاسخ به رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-CA) آشکار است که کنگره جمهوری خواهان برنامه ریزی برای تقاضای کاهش در سهم حقوق و دستمزد تامین اجتماعی اختصاص داده شده بودجه:

“جمهوری خواه فعال Grover Norquist یک بار معروف اظهار داشت که او می خواهد برای کاهش دولت به این اندازه که در آن او می تواند ‘غرق شدن آن را در وان حمام.’ که دقیقا همان چیزی است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر پیوست توسط کنگره جمهوری خواهان در تلاش است تا به ما سیستم تامین اجتماعی:

گام اول: بریده بریده سهم حقوق و دستمزد.

گام دوم: بریده بریده مزایای.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

گام سوم: غرق امنیت اجتماعی در وان حمام.

رئیس جمهور روزولت طراحی امنیت اجتماعی به عنوان یک به دست آورده بهره مند شوند. او astutely شامل سهم توسط کارگران به طوری که به همکاران حقوقی و اخلاقی و سیاسی و حق خود را به جمع آوری حقوق بازنشستگی و مزایای بیکاری.’ او اضافه کرد که ” با کسانی که مالیات در آن وجود دارد هیچ سیاستمدار لعنتی همیشه می توانید قراضه من برنامه امنیت اجتماعی.’

لعنت سیاستمداران تلاش کرده اند و شکست خورده در دهه های پس از تامین اجتماعی به طور مستقیم. در حال حاضر آنها در حال رفتن برای حمله به این سیستم اختصاص داده شده درآمد به عنوان یک مسیر برای از بین بردن آن است.

اگر پول از دست رفته در سهم حقوق و دستمزد است که با جایگزین درآمد عمومی تامین اجتماعی هنوز هم می شود یک هدف است. در حال حاضر امنیت اجتماعی نمی اضافه کردن یک پنی به کسری. یورش خود اختصاص درآمد یک مجموعه به ادعا می کنند که باید آن را قطع به نام reining در بدهی!

مک کارتی در بیانیه امروز بدان معنی است که هر عضو جمهوری خواه کنگره پشتیبانی از defunding امنیت اجتماعی — مگر اینکه آنها به سرعت و به صراحت محکوم کردن حزب خود را برنامه ریزی برای حمله به ما به دست آورده مزایای. مردم آمریکا مشتاقانه در انتظار شنیدن چه جمهوری خواهان مانند بهداشت ، سوزان کالینز (R-ME) دیابت کوری گاردنر (R-CO) دیابت جونی ارنست (R-IA) دیابت تهم Tillis (R-NC) دیابت لیندزی گراهام (R-SC) و سن. مارتا McSally (R-الف) باید بگویم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>