‘نقطه اتصال’: Tulsa سلامت رسمی امتیاز برای مغلوب ساختن پیشی جستن رالی به عنوان ‘احتمال’ منبع Covid-19 سنبله

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در Tulsa, Oklahoma در ژوئن 20 است “به احتمال زیاد” منبع از شیوع Covid-19 مورد در منطقه بالا شهر سلامت رسمی روز چهارشنبه گفت یک هشدار به دیگر شهرستانها برنامه ریزی در برگزاری تجمعات سیاسی برای unmasked شرکت کنندگان جمع آوری شده در داخل خانه در ماه های آینده منتهی به ماه نوامبر انتخابات عمومی.

“دو روز گذشته ما تا به حال تقریبا 500 مورد و ما می دانیم که ما تا به حال چندین مراسم بزرگ کمی بیش از دو هفته پیش که در مورد حق,” گفت: دکتر بروس زوبین مدیر تلسا وزارت بهداشت در یک کنفرانس مطبوعاتی در شهر شیوع. “بنابراین من حدس می زنم ما فقط اتصال نقطه.”

این تجمع به نظر می رسد که یک اثر در این منطقه تعدادی از موارد است.

به آسوشیتد پرس را شکست اعداد:

Tulsa County گزارش 261 تایید موارد جدید در روز دوشنبه یک روز رکورد بالا و یکی دیگر از 206 موارد در روز سه شنبه. مقایسه طول هفته قبل از ژوئن 20 مغلوب ساختن پیشی جستن رالی وجود دارد که 76 مورد در روز دوشنبه و 96 روز سه شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار بر برگزاری تجمع در تولسا با وجود هشدارهای بهداشتی officals از خطر برای سلامت عمومی به طور گسترده ای مورد انتقاد است . ماسک بودند لازم نیست در این تجمع و چند هزار نفر است که نشان می دهد تا برای بیشتر قسمت بسته بندی شده بودند به منطقه ای در جلوی صحنه است.

همانطور که نیویورک تایمز گزارش داده است که مقامات هنوز در حال تلاش برای پیگیری پیشرفت مرض پس از این رویداد:

کارن کیت یک شهرستان کمیسر در تولسا که مسئول نظارت بر این منطقه که در آن تجمع رخ داده است گفت: در مصاحبه روز دوشنبه در تماس با ردیاب بودند در تلاش برای متقاعد کردن مردم به نشان می دهد که آنها تا به حال بوده است و خسته کننده و مقامات محلی.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

او افزود که افزایش موارد در مناطق روستایی از دولت بود و به احتمال زیاد نشانه های دیگری که در این تجمع می تواند مسئول اخیر شیوع است. دکتر دارت گفت: این Tulsa World روزنامه است که او تا به حال مورد بررسی قرار Google تحرک داده برای تجمع کنندگان که ارائه یک “ورزشگاه” ایده از جایی که آنها تا به حال حل و فصل پس از این رویداد.

در حالی که برگ برنده دولت عنوان نقش رالی خود را در شیوع—دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت: در یک جلسه مطبوعاتی روز شنبه او دیده می شود “هیچ داده ای” نشان می دهد این رویداد مسئول این بیماری را گسترش—کارشناسان بهداشت و درمان در حال صدایی زنگ.

“این است که فقط خیلی خسته کننده و غم انگیز برای دیدن نیازی عفونت ایم” هاروارد دانشمند دکتر اریک Feigl-دینگ. “ممکن است این موضع به عنوان زنگ خطری در برابر آینده تجمع جرم/تظاهرات به خصوص بدون ماسک. لطفا.”

جمهوری خواه و دموکرات مسئولان شهرستان در جکسون ویل فلوریدا که در آن حزب جمهوری خواه برنامه ریزی شده است برای برگزاری کنوانسیون در ماه اوت به طور فزاینده ای نگران در مورد این رویداد آنها گفت: روزانه وحش پنج شنبه.

“در یک وضعیت عادی من خواهد بود خوشحالم که برای RNC به اینجا می آیند, من خواهد بود که برای اولین بار وجود داشته باشد” گفت: شورای شهر, معاون رئیس جمهور, سام Newby یک جمهوری خواه که قرارداد این بیماری در ماه مارس است. “اما با سنبله های آن, و من می دانم آنچه در آن می توانید انجام دهید که چرا من در مورد آن در آینده به جکسون است.”

این نگرانی تکرار شد توسط شورای دموکراتیک رئیس جمهور تامی Hazouri که گفت که این حزب است و نه ابلاغ برنامه های خود را به این شهر با کمتر از دو ماه به قبل از کنوانسیون.

“آنها در حال برقراری ارتباط با ما در مورد آنچه آنها انجام می دهند” گفت: Hazouri. “و من فکر نمی کنم این خصوص چیزی که آنها پنهان شده است. من فکر می کنم این بیشتر که آنها نمی دانند که خودشان چه RNC در حال انجام است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه برگزار خواهد شد در فضای تجمع در پورتسموث ، ماسک مورد نیاز نمی باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de