گروه حفاظت از فایل جدید طرح دعوی در دادگاه در برابر Keystone XL pipeline

جولای 14 (UPI) — یک ائتلاف حفاظت و صاحب ملک گروه شکایت تهمت و دولت سهشنبه به چالش کشیدن موافقت خود را برای ساخت خط لوله کیستون XL از طریق زمین های فدرال در مونتانا.

ثبت شده در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه مونتانا طرح دعوی در دادگاه توسط پررنگ داد مرکز تنوع زیستی, باشگاه سیرا و دیگران را متهم به اداره مدیریت زمین و U. S ماهی و حیات وحش را نقد و بررسی این پروژه بودن “سرند” با خطاها و حذفیات و تصویب آن انقباض ساخته شده بود “در اعتماد از اطلاعات ناقص و منسوخ نشت پاسخ برنامه.”

تبلیغات

“کیستون XL پروژه هرگز در جهت منافع عمومی و در عین حال این دولت همچنان در حال جولان دادن کلید زیست محیطی lases در تلاش خود را برای ترویج کثیف و خطرناک خط لوله” Jared Margolis دادستان ارشد در مرکز تنوع زیستی در بیانیه ای گفت. “این پروژه می تواند ویرانگر برای مردم و حیات وحش در آن مسیر و تنظیم کننده بارها و بارها شکست خورده را به طور کامل آدرس آن خطرات زیست محیطی از جمله نشت نفت.”

با توجه به طرح دعوی در دفتر مدیریت زمین غیرقانونی اعطا راست-از-راه و موقت مجوز استفاده برای این خط لوله در Jan. 20 آن را به عنوان تصمیم خود را بر اساس بررسی های زیست محیطی است که اسناد و مدارک نقض ملی سیاست های زیست محیطی, قانون گونه های در معرض خطر عمل و اداری روش عمل می کنند.

طرح دعوی در دادگاه همچنین متهم به اداره مدیریت زمین از نقض دیگر قوانین که آن را صادر متوجه خواهید شد که این امر با ادامه ساخت خط لوله قبل از اینکه اجازه همه مجوزهای لازم چند که هنوز هم باقی می ماند و برجسته است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نگه می دارد تلاش برای پیگیری سریع و لاستیک-مهر کاربی Keystone XL pipeline پروژه, اما آنها به خاطر از دست دادن ‘bigly هر بار که ما آنها را به دادگاه” جسورانه داد موسس جین Kleeb در بیانیه ای گفت: تمسخر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده می شود که غیر کلمه در یک بحث در حالی که او در حال اجرا بود برای این کشور بالاترین مقام.

طرح دعوی در دادگاه است آخرین به باتلاق ساخت این پروژه بحث برانگیز است که پس از اتمام خواهد ارائه برخی از 830,000 بشکه نفت خام شن و ماسه تار نفت در روز از شهر کانادا از Hardisty آلبرتا به فولاد شهر Neb.

اوایل هفته گذشته دادگاه عالی رد تهمت و دولت درخواست اجازه می دهد تا برای ساخت خط لوله کی استون را به ادامه حمایت پایین تر تصمیم دادگاه به لغو یک کلید عبور از آب مجوز زیست محیطی زمینه.

بسیاری از شاکیان که در مورد ظ روز سه شنبه به دنبال طرح دعوی در دادگاه در دادگاه به اعلام اداره صدور مجوزها و آن توجه به اقدام به نقض چندین statures و برای کسانی که مجوز به خالی به عنوان به خوبی به عنوان یک دستور در محل قرار داده و در برابر هر گونه ساخت و ساز بیشتر از این پروژه و یا صدور فدرال مصوبات.

“به دادگاه پیدا کرده اند و در وقت و زمان دوباره مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همواره از گوشه های برش و skirted قانون به منظور ram از طریق تصویب استون” گفت: باشگاه سیرا دادستان ارشد داگ هیز. “این پروژه متوقف شده است چرا که این امر می تواند یک فاجعه برای, پاک, آب, حیات وحش, این clime و اراضی عمومی و وجود دارد به سادگی هیچ راهی برای تایید آن را بدون نادیده گرفتن بستر قوانین زیست محیطی.”

آپی در تماس است اداره مدیریت زمین برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>