ملاحظات در بازگشایی کالیفرنیا: مایک مورل

ما دولت و ملت باید اجرا اقدامات فوق العاده در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس — بازتابی از به رسمیت شناخته شده نیاز به جدی ایمنی و سلامت جوامع ما. ما برای همیشه سپاسگزار به مراقبت های بهداشتی ما کارگران و همه کسانی که در خطوط مقدم در این نبرد است.

پس از چند هفته با کالیفرنیا زیر CDC و دولت دستورالعمل آن به نظر می رسد همه چیز در حال حرکت در مسیر درست است. مردم در حال حاضر درخواست آن است که آیا زمان برای بازگشایی کسب و کار و اقتصاد است. آن است که مناسب گفتگو را داشته است. در حالی که اولویت سلامت جسمی ما می توانیم و باید با هم کشف کردن که چگونه به راه اندازی مجدد.

این خبر خوبی است که بدترین حالات آمده اند درست نیست. مدل های اولیه توسط پژوهشگران در امپریال کالج لندن نشان داد 2.2 میلیون آمریکایی در حال مرگ از coronavirus. از ماه مارس IHME مدل های تجدید نظر پیش بینی به 200,000 سپس 81,000 سپس 68,000 هر چند شماره ادامه به تغییر. بسیاری از آن نزول است به احتمال زیاد مربوط به آمریکایی ها احتیاط. کارکنان من و من نیز چک در با ما بیمارستان های محلی. به اعتبار خود آنها به خوبی آماده شده و برخی حتی می تواند گسترش ظرفیت تخت های امروز.

زن و شوهر این پیش بینی و ارقام کمتر با اضطراب و ترس را احساس کالیفرنیا در تلاش برای به دست آوردن آن را قابل فهم است که چرا بسیاری مشتاق به بازگشایی شده است.

من را دیده اند دست اول صدها نفر از صاحبان کسب و کار رسیدن به دفتر ما با نگرانی که آیا آنها می توانند همچنان به آینده. بسیاری از آنها در حال حاضر مجبور به اخراج کارگران خود را کارگردانی هزاران نفر به بیکاری است. البته این فقط صاحبان کسب و کار است که به صورت چالش های. ما همه نگران ویروس خود را. پس از آن وجود دارد گزارش های خبری در بازار سهام ياوه امتیاز 10,000 بازار نفت سقوط و نزدیک به یک ششم آمریکایی ها کار می کنند.

در طول این بحران خودکشی-پیشگیری خطوط تماس ویژه ای در لس آنجلس مشخصی الکل فروش هستند و مالکان نگرانی در مورد امکان سلب حق مالکیت. همه در حال یادآور اجتماعی انشعابات از یک مستند.

جدی وجود دارد تنش میان حفاظت از سلامت و کالیفرنیا بازگشت به کار برای مراقبت از خانواده خود را. اقتصاددان کوین Hassett هشدار داد: “ما در حال رفتن به به یا افسردگی بزرگ یا راهی برای فرستادن مردم به کار حتی اگر که خطرناک است.”

با این افت شاید ما باید در نظر رئیس جمهور “مرحله به مرحله در” راهنمایی برای باز کردن امریکا شروع با مشاوره از کارشناسان. آنها به نظر می رسد به ارائه موجز و قابل اندازه گیری راه های گرفتن ما وجود دارد. چند متحده شروع به سر در این جهت از جمله گرجستان فلوریدا و اوهایو تنظیم جدول زمانی است که هر دو aspirational و واقع بینانه در رویکرد خود را. همه چیز باقی می ماند, مایع, اما ارائه برخی از یقین است که مطمئنا خوش آمدید.

با آغاز منطقه ای و با استفاده از اطلاعات پزشکی به راهنمای ما شاید ما ممکن است تعیین آن را امن تر برای بازگشایی یک فروشگاه مبلمان و یا یک فروشگاه گل با کاهش ترافیک پا در حالی که در ادامه برای جلوگیری از فشردن ده ها هزار نفر را به عرصه ای برای یک بازی و یا یک کنسرت.

علاوه بر این با نزدیک به 25 درصد از مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از امکانات با توجه به وال استریت ژورنال, نزدیک باید توجه داده شده به حفاظت از سالمندان است.

در یک دولت به عنوان گسترده ای به عنوان ما ما در مناطق پر جمعیت که باید و شاید حرکت در سرعت کندتر. مناطق روستایی می تواند انعطاف پذیری بیشتری داشته باشند. در همان زمان ما باید مانیتور برای نقاط در حالی که تصدیق کرد که آمریکایی ها و بزرگ هستند احتیاط به نگه داشتن هر یک از دیگر سالم است.

ممنون میشم پیشنهاد دستورالعمل های فدرال از باز کردن منطقه ای به رسمیت شناختن متحده حقوق و مهمتر از محلی حقوق شروع با استان ها و شهرستانها و در حال حرکت و تصمیم گیری نزدیک به افرادی که منافع خود را در فیزیکی و رفاه اقتصادی. این خواهد بود بسیار آمریکا و اساسی ترین چیزی که به انجام است.

من سپاسگزار به پزشکان و پرستاران و کادر پزشکی و دیگر متخصصان بهداشت برای پاسخ هماهنگ. تمام این تلاش ها ما را بهتر آماده اگر دفعه بعد در اطراف.

اگر امریکا می یابد خود را در یک موقعیت بسیار دشوار من باور نمی مشیت الهی را رها کرده است ما و من معتقدم که روزهای بهتری پیش رو باشد. با تشکر از شما برای خواندن و ممکن است خدا به شما برکت دهد و شما عزیزان در طول این زمان به چالش کشیدن.

مایک مورل نشان دهنده 23rd, سنا منطقه در مجلس قانونگذاری کالیفرنیا که شامل بخشهایی از کنار رودخانه سن برناردینو و لس آنجلس بوده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de