افزایش فرکانس بسیار داغ در دماهای وابسته به انسان ناشی از گرمایش جهانی است که ایجاد “آب و هوا هرج و مرج” است که همواره گسترده کاهش bumblebees در مورد برخی از این سیاره مهم ترین گرده افشان بر اساس یک مطالعه جدید منتشر شده در مجله علوم.

محققان در دانشگاه اتاوا در کانادا و دانشگاه کالج لندن در انگلستان توسعه یافته جدید اندازه گیری دما بر اساس گونه تحمل گرما. “ما ایجاد یک راه جدید برای پیش بینی انقراض محلی است که می گوید ما برای هر گونه به صورت جداگانه آیا تغییر آب و هوا ایجاد شده است که درجه حرارت بیش از آنچه bumblebees در مورد می تواند اداره کند” توضیح داده شده مطالعه همکاری نویسنده Tim Newbold.

تیم اعمال روش خود را برای اطلاعات در 66 مختلف زنبورعسل گونه در سراسر شمال امریکا و اروپا جمع آوری شده از سال 1901 تا سال 1974 و 2000 تا 2014. آنها به این نتیجه رسیدند که بیشتر گرمای شدید “افزایش است انقراض محلی نرخ کاهش استعمار و سایت اشغال و کاهش غنای گونه در یک منطقه مستقل از استفاده از زمین تغییر و یا بیماری است.”

“ما دریافتیم که جمعیت ناپدید شد در مناطقی که درجه حرارت تا به حال بدست داغتر” گفت: این مطالعه منجر نویسنده پیتر Soroye. “ما با استفاده از اندازه گیری جدید از تغییر آب و هوا, ما قادر به پیش بینی تغییرات در هر دو گونه و برای تمام جوامع از bumblebees با کمال تعجب دقت بالا.”

محققان دریافتند که این نرخ در آن bumblebees در حال کاهش است “سازگار با انقراض است.” در طول دوره یک نسل شانس محلی زنبورعسل جمعیت بازمانده کاهش یافته است به طور متوسط بیش از 30 درصد. Soroye به ذکر است که این یافته ها دارای پیامدهای برای بیش از زنبور عسل است.

“نتایج ما نشان می دهد که ما در آینده با بسیاری از کمتر bumblebees و بسیار کمتر تنوع هر دو در خارج از منزل و ما در صفحات.”
—پیتر Soroye سرب نویسنده

“Bumblebees در مورد بهترین گرده ما در مناظر و موثر ترین گرده افشان برای محصولات کشاورزی مانند گوجه فرنگی و کدو و انواع توت ها. نتایج ما نشان می دهد که ما در آینده با بسیاری از کمتر bumblebees و بسیار کمتر تنوع هر دو در خارج از منزل و در ما صفحات,” او گفت:. “اگر کاهش در این سرعت ادامه بسیاری از این گونه ها می تواند ناپدید می شوند برای همیشه در چند دهه.”

اگر چه این مطالعه به عنوان یک تلخ هشدار در مورد نیاز به اقدام فوری برای رسیدگی به این کاهش از bumblebees در مورد نویسنده امیدوار است که روش خود را برای اندازه گیری تاثیر شدید حوادث مانند خشکسالی و موج گرما نیز می تواند کمک با تلاش های حفاظت برای گونه های دیگر است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“ما شناخته شده در حالی که تغییر آب و هوا آن مربوط است به رشد خطر انقراض است که حیوانات رو در سراسر جهان” Soroye گفت. “در این مقاله ما به ارائه پاسخ به این سوال مهم چگونه و چرا است. پیدا کنیم که گونه های انقراض در سراسر دو قاره ایجاد می شود داغتر و مکرر افراط در درجه حرارت.”

“شاید هیجان انگیز ترین عنصر است که ما به توسعه یک روش برای پیش بینی خطر انقراض است که آثار بسیار خوبی برای bumblebees و می تواند در تئوری توان جهانی به موجودات دیگر,” او اضافه شده است. “با اخباری ابزار مانند این ما امیدواریم که برای شناسایی مناطق که در آن حفاظت از محیط زیست اقدامات خواهد بود انتقادی به توقف کاهش می یابد.”

مطالعه همکاری نویسنده جرمی کر گفت که “پیش بینی چرا bumblebees و دیگر گونه های در حال انقراض در یک زمان سریع بشر ناشی از تغییر آب و هوا می تواند به ما کمک کند جلوگیری از انقراض در قرن 21 است.”

“این کار همچنین دارای امیدوارم که دلالت راه هایی که ممکن است ما را نیش از تغییر آب و هوا برای این و دیگر موجودات زنده با حفظ زیستگاه های که ارائه سرپناه مانند درختان و درختچه ها یا دامنه است که می تواند اجازه bumblebees در مورد خارج شدن گرما” او گفت:. “در نهایت ما باید آدرس تغییر آب و هوا به خودی خود و هر عمل ما را به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای کمک خواهد کرد. هر چه زودتر بهتر. آن است که در همه منافع ما را به انجام این کار و همچنین در منافع گونه که ما با آنها به اشتراک گذاری جهان است.”

“در نهایت ما باید آدرس تغییر آب و هوا به خودی خود و هر عمل ما را به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای کمک خواهد کرد. هر چه زودتر بهتر. آن است که در همه منافع ما را به انجام این کار و همچنین در منافع گونه که ما با آنها به اشتراک گذاری جهان است.”
—جرمی Kerr, مطالعه همکاری نویسنده

در یک مربوط به “چشم انداز” مقاله منتشر شده توسط علم, دانشمندان, Jon افسار از دانشگاه بریستول و الکساندرا van Rensburg از دانشگاه زوریخ نوشت که تحقیقات جدید “می افزاید: به بدن در حال رشد از شواهد هشدار دهنده گسترده ضرر و زیان از تنوع زیستی و به صورت نرخ تغییر جهانی است که در حال حاضر بیش از حدود بحرانی اکوسیستم انعطاف پذیری است.”

گزارش های اخیر از جمله یکی منتشر شده در نوامبر سال 2019 توسط دانشگاه ساسکس استاد زیست شناسی دیو Goulson را مطرح هشدار در مورد یک دهه انسانی ناشی از حشره “آخرالزمان” است که منجر به از نه تنها از بحران آب و بلکه از دست دادن زیستگاه و آفت کش ها استفاده کنید.

ماه گذشته 73 دانشمندان بین المللی منتشر شده جهانی نقشه راه برای مبارزه با “bugpocalypse,” می گوید که “حشرات کلید خود ما بقا.” توصیه های خود را شامل مهار سیاره-گرمایش تولید گازهای گلخانه ای; کارخانه های مصنوعی, آفت کش ها و کودهای شیمیایی; محدود کننده نور و آب و آلودگی صوتی و جلوگیری از معرفی تهاجمی و گونه های بیگانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im