گروه های مصرف کننده هشدار می دهند در برابر محافظ غول شرکت های بزرگ از Covid-19 دعاوی مسئولیت

در یک نامه مشترک پنج شنبه دموکراتیک و رهبران جمهوری خواه در کنگره شش حقوق مصرف کننده گروه ابراز نگرانی کرد که “طیف گسترده ای از کسب و کار به دنبال مصونیت از مسئولیت بالقوه مرتبط با پیمانکاری Covid-19” و خواست قانونگذاران فدرال برای جلوگیری از هر گونه تلاش برای تضعیف دولت در سطح حمایت.

عمومی شهروند مصرف کننده فدراسیون امریکا, گزارش های مصرف کنندگان, انجمن ملی طرفداران مصرف کننده ملی مصرف کننده لیگ و آمریکا PIRG نوشت که همه آنها “مخالفت با شور و نشاط هر پیشنهادی که دولت فدرال نادیده گرفتن دولت-قانون ادعا و درمان است که قادر به کارگران و مصرف کنندگان به نگه داشتن شرکت های پاسخگو از طریق مدنی نظام عدالت.”

“چنین پیشنهادی اگر تصویب می تضعیف مصرف کننده و کارگر حمایت بهانه ای غفلت رفتار و نشان دادن بی جا و بی احترامی برای قانون دولت از جمله صد ساله دولت قانون درمان” گروه ها هشدار داد مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.), و رهبر اقلیت چاک شومر (D-n. y.).

“کسب و کار تماس برای ایمنی استوار بر یک انتخاب نادرست بین بازگشت به یک اقتصاد سالم و اجازه می دهد کسب و کار باید پاسخگو باشند اگر خود را بی دقتی باعث می شود مردم به مریض” در این نامه استدلال می کند. “شرکت ادعا نگرانی در مورد پرونده های حقوقی منجر به فاجعه ورشکستگی یک سرپوش و پوششی برای یک فرصت طلب تلاش برای استفاده از این اضطراب است که همه ما امروز به فشار از طریق یک پیشگامانه ضعف قانون است.”

در این نامه اشاره می کند که پس از دور قبل از همه گیر کسب و کار مشغول به کار برای تضعیف “بسیار مهم” قوانین ایالتی است که قادر به افراد مجروح به شکایت شرکت ها و یا فروشگاه ها و جزئیات تاریخ کسب و کار برگزار می شود مسئول برای عدم دیدار با پایه استانداردهای مراقبت. این گروه همچنین چند نمونه از مواردی که ممکن است به ارمغان آورد در رابطه با زمان بحران بهداشت عمومی.

“خانه سالمندان است که موفق به گرفتن اقدامات احتیاطی توصیه شده توسط آن دولت در بخش بهداشت و درمان و یا یک شرکت است که تشویق کارکنان برای رسیدن به محل کار پس از شیوع در تاسیسات—این کسب و کار باید مصون از مسئولیت” در این نامه می گوید. “همانطور که در هر دادخواهی کسب و کار ممکن است دفاع است که پیروز خواهد شد در دادگاه—اما آنها نباید مصون از مسئولیت.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

شناخت نقشی که ایالات متحده در حمایت از کسانی که در خط مقدم این بحران در این نامه اضافه می کند که “خوب سیاست عمومی و تعهد به کارگر و بهداشت عمومی و ایمنی و احترام به ایالات و ما federalist سیستم و حس مشترک—همه علیه مشاوره immunizing شرکت از زمانی که مسئولیت خود را انجام باعث آسیب برساند.”

در بیانیه روز شنبه, عمومی شهروند اشاره کرد که پیام جدید به کنگره رهبری—منتشر شده کامل آنلاین—به دنبال یک مارس 29 نامه از 118 گروه به طور مشابه تحت فشار کنگره برای جلوگیری از هر گونه تلاش برای “ایجاد ایمنی در سراسر کشور برای کسب و کار که در یک نامعقول حالتی که باعث بازگشت کارگران و مصرف کنندگان را به خطر Covid-19 عفونت است.”

هر دو نامه نیز انعکاس احساسات عمومی با توجه به نتایج نظر سنجی منتشر شد (pdf) چهارشنبه هارت پژوهش است. در میان در میان نمونه در سراسر کشور نماینده 1,202 رای دهندگان 64 درصد از پاسخ دهندگان “مخالفت با دادن تضمین ایمنی به شرکت ها از پرونده های حقوقی در موارد مربوط به عفونت کرونا ويروسی.”

قابل توجه است که نظر اکثریت در سراسر ایالات متحده طیف سیاسی. اعطای کسب و کار ایمنی با مخالفت 72 درصد از دموکرات ها 64 درصد از مستقل و 56 درصد از جمهوری خواهان مورد بررسی. این نظرسنجی همچنین نشان داد که 61 درصد از رای دهندگان بر این باورند که اعطای شرکت های ایمنی می تواند منجر به بیشتر Covid-19 موارد است.

کمیته قضایی مجلس سنا به ریاست سناتور. لیندزی گراهام (R-S. C.) برنامه ریزی شده است شنوایی برای 12 ماه مه تحت عنوان “بررسی مسئولیت در طول Covid-19 بیماری همه گیر.” با توجه به پست و پیک, ده ها تن از گروه های کسب و کار در گریم دولت “خواستار قانونگذاران فدرال به حمایت از کارفرمایان از مسئولیت حقوقی اگر کارگران توسعه Covid-19 پس از بازگشت به محل کار است.”

به عنوان چارلستون-بر اساس گزارش روزنامه پنجشنبه “به رهبری, کارولینای جنوبی, اتاق بازرگانی, یک ائتلاف از سازمانها به نمایندگی از تولید کنندگان كانون خرده فروشان و دیگران می گویند تلاش ها برای راه اندازی مجدد اقتصاد در حال تهدید خطر کارفرمایان تبدیل شدن به اهداف از coronavirus مربوط به پرونده های حقوقی” با توجه به نامه ای سرگشاده به دولت سناتورها و نمایندگان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de