اگر مایکل بلومبرگ میلیاردر است که رئیس جمهور منتخب یکی از اولین چیزهایی که او می خواهید انجام دهید این است که قطع مزایای تامین اجتماعی.

که با توجه به حمایت گروه های اجتماعی امنیت کار می کند با استناد به گزارش از چشم انداز آمریکایی‘s دیوید Dayen و الکساندر Sammon به نقل سال سابق شهر نیویورک شهردار خصومت به برنامه است.

“بارها و بارها مایکل بلومبرگ نشان می دهد تحقیر برای امنیت اجتماعی و ذینفع” گروه توییتی. “اگر او برنده انتخابات ریاست جمهوری قابل توجه ‘grand bargain” با میچ مک کانل به قطع ما به دست آورده منافع است به احتمال زیاد در میان اولویت دارد.”

در نهایت گفت: Sammon بلومبرگ سابقه در تامین اجتماعی و مزایای کلی به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آسان خط حمله در انتخابات عمومی ،

“او با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن برای پیشنهاد کاهش به پزشکی/مدیکر/امنیت اجتماعی و متعهد بدون جزئیات به گسترش خدمات” Sammon گفت: از بلومبرگ. “اما این تعهد belies یک دهه از تماس به قطع برنامه های افزایش واجد شرایط بودن سن و غیره.”

یک سال 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری بلومبرگ خواهد رسید بحث مرحله برای اولین بار چهارشنبه شب در نوادا و صورت خاموش در برابر رقبای خود از جمله بهداشت ، برنی ساندرز (I-Vt.), که منجر اخیر نظر سنجی های ملی و ساخته شده است که هیچ راز خود را به نفرت و بیزاری به میلیاردر اواخر ورود به مسابقه.

روز چهارشنبه بعد از ظهر ساندرز ارسال شده تصویری برجسته بلومبرگ گذشته enthusiam برای برش امنیت اجتماعی و عدم تمایل به حفاظت از منافع است.

“ما نمی خواهد شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با یک نامزد که حمایت برای کاهش مدیکر و امنیت اجتماعی” ساندرز توییتی.

Dayen و Sammon بازشماری آرا مهر سال از حمله به تامین اجتماعی و مزایای دیگر برنامه های مانند پزشکی و مدیکر.

با توجه به گزارش, آن را سخت به بلومبرگ در ارزش اسمی در برنامه های خود را برای کمک به آمریکایی ها از آنجا که تاریخچه:

بلومبرگ را تبدیل به یک جریان اصلی لیبرال دموکرات درست در لحظه ای که وارد مسابقه منجر به بازنشستگی برنامه امنیتی است که اضافه کردن حداقل سود به امنیت اجتماعی افزایش هزینه زندگی تنظیم برای هماهنگی بهتر با هزینه های برای افراد مسن, اضافه کردن, دندان, بینایی و شنوایی, پوشش مدیکر و مدیکید و محدود کردن از جیب هزینه دارو در نظر دارد. که این است که در تقابل با هشت سال مداوم حمایت برای کاهش این برنامه و آشکار خشم و کسانی که آنها را محافظت می کند باعث می شود آن را سخت به این باور بلومبرگ به دنبال از طریق در عشق نوظهور بیمه اجتماعی.

بلومبرگ شده است هدف قرار دادن AARP برای سال Dayen و Sammon نوشت: از جمله در ظاهر در سال 2015 که در آن او در مقایسه با گروه به NRA. Mashable خبرنگار مت چسباننده در بر داشت یکی دیگر از مثال از سال 2017 جایی بلومبرگ اضافه معلمان اتحادیه های کارگری به لیست NRA-مانند سازمان.

در یک ستون برای رویاهای مشترک سهشنبه تامین اجتماعی, کار رئیس جمهور Nancy J. آلتمن و ارتباطات مدیر لیندا Benesch استدلال کرد که بلومبرگ نمی تواند قابل اعتماد برای حفاظت از منافع تا زمانی که او می آید تمیز در گذشته خود را.

“برای به دست آوردن حق در اجتماعی, امنیت, عصر ایران باید رد گذشته خود را پشتیبانی برای کاهش” آلتمن و Benesch نوشت. “او باید تعهد که او هرگز حمایت برش یک پنی از زمان و یا منافع آینده. مگر اینکه اتفاق می افتد که حامیان امنیت اجتماعی باید در نظر او دشمن از برنامه—و رای بر این اساس در دموکراتیک اولیه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de